Synca | Oyunda gördüğüm eksiklikler ve çözümleri. Sizde Görüşlerinizi Bildirin.

Synca

The Knight Online Player
8 May 2015
6
1
3
Öncelikle TheKnightOnline ekibi merhaba. Betayı ilk günden beri oynuyorum. Bir çok bug ve sorun bildirdim ve teşekkür ederim her seferinde cevapladınız ve elinizden geldiği kadar düzenlediniz. Genel bir sorun ve öneri konusu açacağım. Bir çok user arkadaşım da bana katılacaktır. Burada yazdıklarım rakip serverlerda olup sizde olmayan şeylerdir. Sonuçta kimse '' millet girsin oyun oynasın zevk alsın bende cebimden ödeyim '' diye server açmaz. Burası bir ticaret kapısıdır sizlerde giderlerinizi karşılamak ve üstüne kar elde etmek durumundasınız.

SORUN 1 : EXP KASMA REHBERI KONUNUZ ILE OYUN DÜZENI UYUŞMAMAKTA.

• Evet başlıkta belirttiğim gibi exp kasma rehberi konunuz ile server düzeni uyuşmuyor.
  • Oyun tamamen CZ BORO da exp kasmaya dayalı bir sistemde.
  • CZ boro hariç hiç bir mobta exp kasılmıyor.
  • Officalde daha kalabalık bir user kitlesi olacagını hepimiz biliyoruz.
  • Bunun beraberinde getireceği problem de cz de slotların devamlı basılacagıdır.
  • Doğal olarak officalde boro da da exp kasılmicak.
ÇÖZÜM :

• Çözüm olarak alternatif exp mobları ayarlanmalı.
  • Estland boss kesme dışında hiç bir işlevi olmayan bir harita.
  • Estlandda bulunan PARAMUN, BRAHMAN, DARK STONE, TITAN, FALCON, CRIMSON WING, RAVEN HARPY, STONE GOLEM, GIANT GOLEM, TROLL, TROLL WARRIOR, TROLL CAPTAIN, TROLL BERSERKER slotlarında exp kasılabilmeli.
  • Burada belirttiğim yaratıkların vermiş olduğu exp çok düşük
  • Kesinlikle değil 83 , 80 e kasilabilecek moblar değillerdir.
  • Aynı zamanda EL MORAD ve LÜFERSON da ki moblarda çok ama çok az exp vermektedir.
  • Buralara da bir düzenleme yapılması zorunludur.
  • Buradaki apostle, deruvish, troll, harpy slotları cazip hale getirilmelidir.
SORUN 2 : DROP Ratenin Düşük Olması

• Evet drop rate bana göre bir private servere göre myko serverlardan bile daha düşük.
  • Genie ile stone goleme bıraktıgımda karakteri yaklasık 4 saatlik kasımda ve oreads oto kutu toplama ile birlikte üzerimde 10 slot sadece chitin ile doldu
  • . Bunu 4-5 gece arka arkaya denedim ve aynısı oldu.
  • Keza shell dropları aşırı derece de zor.
  • Bosslara lafım yok bence olması gerektiği gibiler.
  • Lüferson ve EL Moradda ki uruk slotlarına ve cz de beast gibi yaratıklara da buss drobu konulmalı çünkü buss kagıdı serverda ciddi anlamda para yapmaya yardımcı olmaktadır.
​ÇÖZÜM :

• Drop rate'ler biraz daha yükseltilmelidir.
  • Uruk slotları ve beast gibi cz yaratıklarına buss drobu eklenmelidir.​
SORUN 3 : +9 Takılara upgrade yapılamaması.

• Abyste düşürdüğümüz +9 takılara upgrade yapılamamaktadır.
  • +9 sistemi oyunda hem pazarı canlı tutar, hemde uniqsiz olarak takilabilecek en iyi takılardır.
  • Aynı zamanda bu takılar upgrade edilerek 12 str + 1 hp bonus şekline gelirler ve çok iyi para yapma yollarından birisidir.
​ÇÖZÜM :

• +9 Takılar upgrade edilebilmesi gereklidir. Lütfen bu sorunla ilgilenin.
SORUN 4 : Joblardaki damage ve kitleme dengesizliği.

• Defalarca facebook üzerinden sizlere mage damage ve kitleme oranı, archery skillerinin damageleri hakkında sorunlarımı ilettim.
  • Teşekkür ederim her defasında cevap verdiniz ama herhangi bir düzenleme yapılmadı hala aynı.
  • Server tamamen asas ve warrior jobunun üzerine kurulu.
  • Ne battle priest, ne mage staff nede archery skilleri çok ama çooook berbat haldeler.
  • Mage 72 staff skilleri gerek ice gerek lr ne donduruyor nede kitliyor. Birde damageleri çok düşük.
  • Keza archery 80 skili maliceli adama 2k vuruyor. Zaten o skilin normal damagesi odur.
  • Archery 70 skili 300 450 arası vurmakta. Maliceli adama 700 vuramıyoruz.
  • Mage 72 staff skilleri 200 vurmakta. Flame Ice ve Lr hepsi bu damagelerde.
  • Battle priest damageleri iyi fakat server asas ve warrior serveri oldugu için hiç bir işlevsellikleri yok.
​

ÇÖZÜM :

• Mage 72 staff skillerindeki ice dondurma, lr kitleme oranı arttırılmalı. 42 stafıı donduruyor 72 dondurmuyor.
  • Magelerin 72 staff skilleri olması gerektiği hale gelmelidir. Rakip serverlerinizin videolarını izlerseniz magelerin staff damagelerini 500 600 arası oldugunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.
  • Archery 80 skili normal hali 2000-2500 arası damage vermeli.
  • Archery 70 skili normal hali 550-700 arası damage vurmalıdır.
​

SORUN 5 : Balık Tutma Sorunu.

• Balık tutmada sadece düşen itemler War Flash ve DC Flash.
  • Bu 2 drop hariç başka hiç birşey atmamaktadır.
​

ÇÖZÜM :

• Flash droplarına birde EXP Flash eklenmelidir. Bunlar pazarda satılıp piyasayı canlı tutar.
  • Farklı droplarda eklenmelidir.
  • Örneğin opal, safir, cristal, black gem gibi diğer rakiplerinizde olup sizde olmayan dropları eklemelisiniz.
​

SORUN 6 : Mattock ve Dropları Sorunu

• Mattock sisteminiz tamamiyle yanlış.
  • Gold mine drop cıkıyor ve gold mine kırdırınca düşen itemler tamamı çöp itemler.
  • Fragment çok ama çok nadir gold mine dan düşüyor.
  • Gold mine çıkmasını da userler istemiyor.
  • Bizlere direk olarak fragment gem opal safir gibi itemlerin düşmesini istiyoruz.
​

ÇÖZÜM :

• Gold mine drobu kaldırılıp onun yerine rakiplerinizde mevcut olan ve çok tutulan direk drop sistemini geri getirmelisiniz.
  • Fragment ve gem oranlarını yükseltmelisiniz.
BURADA BELIRTMIŞ OLDUÄžUM SORUNLAR DIÄžER RAKIP SERVERLARDA OLAN VE USERLER TARAFINDAN BEÄžENILEN FAKAT SIZDE OLMAYAN VE OLUMSUZ KARŞILANANLARDIR.

LÜTFEN BU KONUYU DIKKATE ALINIZ VE GEREKENLERI YAPINIZ.

BENIM AKLIMA GELENLER BUNLARDIR.

KONU TÜM FORUMA AÇIKTIR, HERKES KENDINCE GÖRDÜÄžÜ EKSIKLERI BÖYLE MADDELENDIREREK BELIRTSIN HEP BIRLIKTE GELIŞTIRELIM SERVERI.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Like
Reactions: Rey

aerooom

The Knight Online Player
16 Nis 2015
10
2
3
Öncelikle arkadaş çok iyi konulara dokunmuş fakat şu olay dikkatimi çekti okçu ve mageler oyunda yok diyorsun burada biraz daha iyi araştırsaymıssın evet mage damageleri biraz düşük onu bi 100 -200 damage arttırarak gücüne kavuaşacaktır fakat okcular priestlere ne bi heal ne bir db attırabiliyor gerçekten okcular oyunda 5-3 kombosuyla baya bir güçlüler bence okcularda damage az değil..magelerin staff damageleri çok düşük burada

diğer bir konu ise dedigin gibi olta ve maden öncelikle serverda exp pre dc pre war pre olmayacaktı hala olacakmı bellide değil bunların yerine plat , gold bronz ekliyeceklerini söylemişlerdi daha acıklama yapılmadı bu yüzden usko sistemindeki gibi gold mine atıyor..

+9 upgrade takısı bence gelmeli.. mağlum madenden filan takı olamayacagı için buna başvurmak en iyisidr .

öncelikle exp slotları hakkında gerçekten haklısın czye baska mobların expi arttırlmalı ve eslantta da iyileştirmeler yapılmalı örneğin ben 82 lvl exp event %30 exp preyle cz borodan 7m exp alıyorken aynı ptle eslanttan 1,5m exp alıyorum aradaki exp farkına bakarmısın ? 5,5m fark var çok büyük bir fark bu farkın 1-2m olması lazımdır.. önemle ilgilenmeleri lazımdır!

shell ve diğer droplarda biraz artırılırsa iyi olabilir.

Diğer bir sorum ise şudur Serverda Krowaz Olacakmı ?

• Like
Reactions: Rey

Synca

The Knight Online Player
8 May 2015
6
1
3
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Lakin bir konuda anlaşamadığımızı düşünüyorum. Ben okçunun 5 ve 3 lü kombosunu eleştirmiyorum. Okçunun 70 75 ve 80 skillerini eleştiriyorum. Zaten 5 ve 3 lü skilleri gayet orantılı damagesinde. Araştırmama gerek yok zaten bu serverin isminizi bilmiyorum lakin eskiyseniz benim gibi bilirsiniz belkide sabit okcu kalan 2-3 charından birisiyim. Kendi jobum oldugu için eksik yanlarını çok iyi biliyorum.

Görüşleriniz için teşekkürler böyle görüş ve önerilerimizi yazalim ki yönetici arkadaşlara yardımcı olalım ve hep beraber serveri ileri taşıyabilelim.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba , Bu Güzel ilgi alakanız için çok teşekkür ederiz. Bildirmiş olduğunuz sorunlar inceleme sonucunda düzeltilmeler yapılmıştır.

Sorun 1 (Çözüldü) ;

Monster Exp Oranları baştan kontrol edildi ve oyunun Boroo Üzerine kurulu olması hakkında kontroller ve exp arttırmaları yapıldı.

Eslant Monsterlerinde(PARAMUN, BRAHMAN, DARK STONE, TITAN, FALCON, CRIMSON WING, RAVEN HARPY, STONE GOLEM, GIANT GOLEM, TROLL, TROLL WARRIOR, TROLL CAPTAIN, TROLL BERSERKER) genel exp artışları yapıldı ve kalabalık oyuncuların daha fazla yerde kasmaları için güncelleştirmeler yapıldı.

Elmorad Luferson monsterlerindede exp artışları yapıldı.( apostle, deruvish, troll, harpy )

Sorun 2 (Çözüldü) ;

Drop Rate ile ilgili belirtmiş olduğunuz problemler hakkında inceleme başlatılıp test serverde 1 saatten fazla denenmiştir ve drop oranlarında arttırılma yapılmıştır.

Shell Dropları tekrar gözden geçirilmiş, iyileştirmeler yapılmış ve problemleri giderilmiştir.

Blessed Dropları eklenmiştir cz uruklara ve beats lara karışık şekilde.

Sorun 3 (Çözüldü) ;

+9 Upgrade edilebilir takıların +13 e kadar basılması aktif edilmiştir. Upgrade sistemi oranlarına kısa sürece oranları eklenecektir.

Sorun 4 (Çözüldü) ;

Mage 72 stafflarında iyileştirmeler yapıldı. Gerek tutma oranları gerek attığı damageler itemli ve itemsiz joblarda denendi ve problemleri giderildi.

Okcu 70 Archery Skill %20 arttırılmıştır.

Archery 80 skill itemli bir warriora 2000-3000 arasında vurur(Itemli Okcuysanız).

Sorun 5 (Çözüldü) ;

Dc War Exp Premium sistemi Fire Drake versionda mevcut değildi. Premiumları kaldırmayı yada kaldırmamayı hala aramızda tartışmaktayız. Eğer kalıcı bir durum olursa hemen eklenir.

Sorun 6 (Çözüldü) ;

Madeni orjinal tutmak istiyoruz. Bunun yanı sıra Ore'lerin attığı itemlerde iyileştirme çalışmaları yapılmıştır. Fragment ve Gem oranları yükseltilmiştir.

Betada bize yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.

TheKnightOnline Takımı

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Öncelikle TheKnightOnline ekibi merhaba. Betayı ilk günden beri oynuyorum. Bir çok bug ve sorun bildirdim ve teşekkür ederim her seferinde cevapladınız ve elinizden geldiği kadar düzenlediniz. Genel bir sorun ve öneri konusu açacağım. Bir çok user arkadaşım da bana katılacaktır. Burada yazdıklarım rakip serverlerda olup sizde olmayan şeylerdir. Sonuçta kimse '' millet girsin oyun oynasın zevk alsın bende cebimden ödeyim '' diye server açmaz. Burası bir ticaret kapısıdır sizlerde giderlerinizi karşılamak ve üstüne kar elde etmek durumundasınız.
SORUN 1 : EXP KASMA REHBERI KONUNUZ ILE OYUN DÜZENI UYUŞMAMAKTA.

• Evet başlıkta belirttiğim gibi exp kasma rehberi konunuz ile server düzeni uyuşmuyor.
  • Oyun tamamen CZ BORO da exp kasmaya dayalı bir sistemde.
  • CZ boro hariç hiç bir mobta exp kasılmıyor.
  • Officalde daha kalabalık bir user kitlesi olacagını hepimiz biliyoruz.
  • Bunun beraberinde getireceği problem de cz de slotların devamlı basılacagıdır.
  • Doğal olarak officalde boro da da exp kasılmicak.

ÇÖZÜM :

• Çözüm olarak alternatif exp mobları ayarlanmalı.
  • Estland boss kesme dışında hiç bir işlevi olmayan bir harita.
  • Estlandda bulunan PARAMUN, BRAHMAN, DARK STONE, TITAN, FALCON, CRIMSON WING, RAVEN HARPY, STONE GOLEM, GIANT GOLEM, TROLL, TROLL WARRIOR, TROLL CAPTAIN, TROLL BERSERKER slotlarında exp kasılabilmeli.
  • Burada belirttiğim yaratıkların vermiş olduğu exp çok düşük
  • Kesinlikle değil 83 , 80 e kasilabilecek moblar değillerdir.
  • Aynı zamanda EL MORAD ve LÜFERSON da ki moblarda çok ama çok az exp vermektedir.
  • Buralara da bir düzenleme yapılması zorunludur.
  • Buradaki apostle, deruvish, troll, harpy slotları cazip hale getirilmelidir.

SORUN 2 : DROP Ratenin Düşük Olması

• Evet drop rate bana göre bir private servere göre myko serverlardan bile daha düşük.
  • Genie ile stone goleme bıraktıgımda karakteri yaklasık 4 saatlik kasımda ve oreads oto kutu toplama ile birlikte üzerimde 10 slot sadece chitin ile doldu
  • . Bunu 4-5 gece arka arkaya denedim ve aynısı oldu.
  • Keza shell dropları aşırı derece de zor.
  • Bosslara lafım yok bence olması gerektiği gibiler.
  • Lüferson ve EL Moradda ki uruk slotlarına ve cz de beast gibi yaratıklara da buss drobu konulmalı çünkü buss kagıdı serverda ciddi anlamda para yapmaya yardımcı olmaktadır.

​ÇÖZÜM :

• Drop rate'ler biraz daha yükseltilmelidir.
  • Uruk slotları ve beast gibi cz yaratıklarına buss drobu eklenmelidir.​

SORUN 3 : +9 Takılara upgrade yapılamaması.

• Abyste düşürdüğümüz +9 takılara upgrade yapılamamaktadır.
  • +9 sistemi oyunda hem pazarı canlı tutar, hemde uniqsiz olarak takilabilecek en iyi takılardır.
  • Aynı zamanda bu takılar upgrade edilerek 12 str + 1 hp bonus şekline gelirler ve çok iyi para yapma yollarından birisidir.

​ÇÖZÜM :

• +9 Takılar upgrade edilebilmesi gereklidir. Lütfen bu sorunla ilgilenin.

SORUN 4 : Joblardaki damage ve kitleme dengesizliği.

• Defalarca facebook üzerinden sizlere mage damage ve kitleme oranı, archery skillerinin damageleri hakkında sorunlarımı ilettim.
  • Teşekkür ederim her defasında cevap verdiniz ama herhangi bir düzenleme yapılmadı hala aynı.
  • Server tamamen asas ve warrior jobunun üzerine kurulu.
  • Ne battle priest, ne mage staff nede archery skilleri çok ama çooook berbat haldeler.
  • Mage 72 staff skilleri gerek ice gerek lr ne donduruyor nede kitliyor. Birde damageleri çok düşük.
  • Keza archery 80 skili maliceli adama 2k vuruyor. Zaten o skilin normal damagesi odur.
  • Archery 70 skili 300 450 arası vurmakta. Maliceli adama 700 vuramıyoruz.
  • Mage 72 staff skilleri 200 vurmakta. Flame Ice ve Lr hepsi bu damagelerde.
  • Battle priest damageleri iyi fakat server asas ve warrior serveri oldugu için hiç bir işlevsellikleri yok.

​

ÇÖZÜM :

• Mage 72 staff skillerindeki ice dondurma, lr kitleme oranı arttırılmalı. 42 stafıı donduruyor 72 dondurmuyor.
  • Magelerin 72 staff skilleri olması gerektiği hale gelmelidir. Rakip serverlerinizin videolarını izlerseniz magelerin staff damagelerini 500 600 arası oldugunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.
  • Archery 80 skili normal hali 2000-2500 arası damage vermeli.
  • Archery 70 skili normal hali 550-700 arası damage vurmalıdır.

​

SORUN 5 : Balık Tutma Sorunu.

• Balık tutmada sadece düşen itemler War Flash ve DC Flash.
  • Bu 2 drop hariç başka hiç birşey atmamaktadır.

​

ÇÖZÜM :

• Flash droplarına birde EXP Flash eklenmelidir. Bunlar pazarda satılıp piyasayı canlı tutar.
  • Farklı droplarda eklenmelidir.
  • Örneğin opal, safir, cristal, black gem gibi diğer rakiplerinizde olup sizde olmayan dropları eklemelisiniz.

​

SORUN 6 : Mattock ve Dropları Sorunu

• Mattock sisteminiz tamamiyle yanlış.
  • Gold mine drop cıkıyor ve gold mine kırdırınca düşen itemler tamamı çöp itemler.
  • Fragment çok ama çok nadir gold mine dan düşüyor.
  • Gold mine çıkmasını da userler istemiyor.
  • Bizlere direk olarak fragment gem opal safir gibi itemlerin düşmesini istiyoruz.

​

ÇÖZÜM :

• Gold mine drobu kaldırılıp onun yerine rakiplerinizde mevcut olan ve çok tutulan direk drop sistemini geri getirmelisiniz.
  • Fragment ve gem oranlarını yükseltmelisiniz.

BURADA BELIRTMIŞ OLDUÄžUM SORUNLAR DIÄžER RAKIP SERVERLARDA OLAN VE USERLER TARAFINDAN BEÄžENILEN FAKAT SIZDE OLMAYAN VE OLUMSUZ KARŞILANANLARDIR.

LÜTFEN BU KONUYU DIKKATE ALINIZ VE GEREKENLERI YAPINIZ.

BENIM AKLIMA GELENLER BUNLARDIR.

KONU TÜM FORUMA AÇIKTIR, HERKES KENDINCE GÖRDÜÄžÜ EKSIKLERI BÖYLE MADDELENDIREREK BELIRTSIN HEP BIRLIKTE GELIŞTIRELIM SERVERI.
Merhaba , Bu Güzel ilgi alakanız için çok teşekkür ederiz. Bildirmiş olduğunuz sorunlar inceleme sonucunda düzeltilmeler yapılmıştır.

Sorun 1 (Çözüldü) ;

Monster Exp Oranları baştan kontrol edildi ve oyunun Boroo Üzerine kurulu olması hakkında kontroller ve exp arttırmaları yapıldı.

Eslant Monsterlerinde(PARAMUN, BRAHMAN, DARK STONE, TITAN, FALCON, CRIMSON WING, RAVEN HARPY, STONE GOLEM, GIANT GOLEM, TROLL, TROLL WARRIOR, TROLL CAPTAIN, TROLL BERSERKER,BOROO,BALROG) genel exp artışları yapıldı ve kalabalık oyuncuların daha fazla yerde kasmaları için güncelleştirmeler yapıldı.

Elmorad Luferson monsterlerindede exp artışları yapıldı.( apostle, deruvish, troll, harpy )

Sorun 2 (Çözüldü) ;

Drop Rate ile ilgili belirtmiş olduğunuz problemler hakkında inceleme başlatılıp test serverde 1 saatten fazla denenmiştir ve drop oranlarında arttırılma yapılmıştır.

Shell Dropları tekrar gözden geçirilmiş, iyileştirmeler yapılmış ve problemleri giderilmiştir.

Blessed Dropları eklenmiştir cz uruklara ve beats lara karışık şekilde.

Sorun 3 (Çözüldü) ;

+9 Upgrade edilebilir takıların +13 e kadar basılması aktif edilmiştir. Upgrade sistemi oranlarına kısa sürece oranları eklenecektir.

Sorun 4 (Çözüldü) ;

Mage 72 stafflarında iyileştirmeler yapıldı. Gerek tutma oranları gerek attığı damageler itemli ve itemsiz joblarda denendi ve problemleri giderildi.

Okcu 70 Archery Skill %20 arttırılmıştır.

Archery 80 skill itemli bir warriora 2000-3000 arasında vurur(Itemli Okcuysanız).

Sorun 5 (Çözüldü) ;

Dc War Exp Premium sistemi Fire Drake versionda mevcut değildi. Premiumları kaldırmayı yada kaldırmamayı hala aramızda tartışmaktayız. Eğer kalıcı bir durum olursa hemen eklenir.

Sorun 6 (Çözüldü) ;

Madeni orjinal tutmak istiyoruz. Bunun yanı sıra Ore'lerin attığı itemlerde iyileştirme çalışmaları yapılmıştır. Fragment oranları yükseltilmiştir. Mysterious Ore den Gem çıkmamaktadır.

Betada bize yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.

TheKnightOnline Takımı

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
aerooom' Alıntı:
Öncelikle arkadaş çok iyi konulara dokunmuş fakat şu olay dikkatimi çekti okçu ve mageler oyunda yok diyorsun burada biraz daha iyi araştırsaymıssın evet mage damageleri biraz düşük onu bi 100 -200 damage arttırarak gücüne kavuaşacaktır fakat okcular priestlere ne bi heal ne bir db attırabiliyor gerçekten okcular oyunda 5-3 kombosuyla baya bir güçlüler bence okcularda damage az değil..magelerin staff damageleri çok düşük burada
diğer bir konu ise dedigin gibi olta ve maden öncelikle serverda exp pre dc pre war pre olmayacaktı hala olacakmı bellide değil bunların yerine plat , gold bronz ekliyeceklerini söylemişlerdi daha acıklama yapılmadı bu yüzden usko sistemindeki gibi gold mine atıyor..

+9 upgrade takısı bence gelmeli.. mağlum madenden filan takı olamayacagı için buna başvurmak en iyisidr .

öncelikle exp slotları hakkında gerçekten haklısın czye baska mobların expi arttırlmalı ve eslantta da iyileştirmeler yapılmalı örneğin ben 82 lvl exp event %30 exp preyle cz borodan 7m exp alıyorken aynı ptle eslanttan 1,5m exp alıyorum aradaki exp farkına bakarmısın ? 5,5m fark var çok büyük bir fark bu farkın 1-2m olması lazımdır.. önemle ilgilenmeleri lazımdır!

shell ve diğer droplarda biraz artırılırsa iyi olabilir.

Diğer bir sorum ise şudur Serverda Krowaz Olacakmı ?
Serverde Krowaz Olmayacaktır.

TheKnightOnline Takımı