Tail Of Shaula

HellWarrior07

The Knight Online Player
25 Eki 2015
31
1
8
Piyasası tamamen batmış durumda 7k user yazıyo panelde ne kadar dogrudur bilemem ama bu fiyatlarla bu itemi düsüren rof düsürmüs gibi oluyo artık pazarda göremiyorum buna bi el atılması gerekli diye düşünüyorum.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Piyasası konusunda hakkınız var tail of shaula nın ortalama bir piyasa-pazar hesabı yaparak fiyatını tl üzerinden söyleyecek olursak 30-35 tl ye tekabül ediyor bunu serverda oynamayan birine söylerseniz gerçekten çok şaşıracaktır ancak bu tamamiyle piyasadaki arkadaşların fiyat arttırmasından kaynaklı bir durum bana kalırsa. Basit iktisat bir malın talebi artarsa fiyatı artar. Şuan birçok kişi 80+ olduğu için özellikle warriorlar skill açmak istiyor ve bu yığılma da fiyatı ciddi şekilde arttırıyor 3-4 güne kadar fiyatı normale yaklaşacaktır drobunda sıkıntı yok sürekli yazısı geçiyor.

Aloyoshenka

The Knight Online Player
16 Eki 2015
56
0
6
Ayraten Gb düştüğü vakit itemlerin pahalanması kaçınılmazdır kardeşim arkadaşında dediğini ölücü o kadar çok oyuncu var ki piyasayı alt üst ediyorlar

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Şimdi bende 80 lwl asasim hiç bir skillim açık degil ufak bir örnekle anlatmak isteyecegim ;

Senin skillerin açık skillerin maliyeti 25gb drop oranlarin artmasi durumunda yeni fiyati 15gb

sen bu duruma ne söylersin senin için nasıl olurdu piyasayi yükseltende düşürende userler

bu konuda yapılabilecek en iyi şey oyun içi etkinlikleri takip edip gerekli itemi temin etmeniz olacaktır

Konu açık fikir ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

HellWarrior07

The Knight Online Player
25 Eki 2015
31
1
8
Ilk defa bi serverda görüyorum bu shaula fiyatını ilk zamanlar alırdım aklım olsa ama piyasası düşmesi gerekirken yükseliyo beklesem düşmesini 1-2 hafta bu sefer 1-2 hafta ne yapıcam pk atarken cok sıkıntı 60 skili ile damage atamıyorum resmen o zamana kadarda hiçbir şey yapamam ve cidden shaula fiyatına örneğin 3 tane +2 takı alınabilirki buda cok farkeder insanın o fiyata alası gelmiyor.