Talep & Öneri

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
Öncelikle şunu belirtmek isterim ben yıllardan beridir bu oyunda pwp serverları olsun diğer serverlar'da uzun süredir oyun oynuyorum.

Görüş ve öneri olarak sadece şunu söylemek isterim bu server gibisi zor bulunur yani bu server gibi en son 5 sene önce bir database' de oynamıştım.

Çok zevkliydi adeta item yaptıkca yapası geliyordu insanı her gün hırslandırıyordu bu server bana o günlerimi hatırlattı..

Offical açıldığında beta gibi olacak?

Yani eğer officalde betadaki gibi herşey sınırsız olursa, bu servera çok oyuncu gelir.

Yani demek istediğim bu işi insanların emekleri üzerinden para kazanmak olarak görmeyin bunun yerine;

Herşeyi betadaki gibi sınırsız yapın çok insan gelir bu serverda oynamak için çünkü bu serverın betasında sunulan imkan,

Hiç bir serverda yok eğer rakiplerinizi yok etmek istiyorsanız bence officalde böyle olmalı..

Server tutulduktan bi süre sonra reklamdan şundan bundan hakkınıza düşen payı alırsınız zaten.

purelove

The Knight Online Player
11 May 2015
5
0
1
Binevi doğru aslında ama okadarda basit olmasın mesela görevler karsılıgında cüzi bi miktar kc gorevı sadece pre alabılıcek kadar ama cokta zor olan bi gorew olmasın 1 kerelık ve sadece 1 çara özel olsun satılmasın yani amacı durumu olmayan insanları da oyuna kazandırmak hırs mücadelesi vermek. Ve bunun yanı sıra betada trınasız +4 bie olmuyo yandığına şahidim trinayla bu uprate oranları yuzunden bıraktım bı oncekı serverı umarım burda cok ince bi ayrıntı hassasiyet gösterilerek yapılır.

Sheriff

The Knight Online Player
11 May 2015
15
0
1
Tamam server tutulana kadar bütün gideri sen karşıla bu şekilde bi db oluştursunlar öyle oynasın millet şakamısın bilader sen :D

Böyle donanımlı bi server açmanın minimum bedeli 5 Bin lira Aylık sunucu masrafı felan kimse cebinden ödemez kar amacı olmayan bir işe girmeyide kimse istemez

ArdenJiyona

The Knight Online Player
19 Ocak 2015
7
0
1
31
Adminden haber geldi babasinin hayrina acacakmis hersey bedava olacakmis, kesin haberdir lutfen yayalim.

1) Official ile BETA ayni olmayak.

2) Farm serverde hicbir sey bedava olmaz adi ustunde farm server. Emek verene ekmek var.

3) Server giderlerini karsilamak o kadar kolay degil ve kimse hayrina server acmaz. Burasi bir ticarethane, bu insanlar buradan para kazaniyorlar.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Evet 1483 version oyunun bizcede en keyifli versionudur. Gerek Client Skin , çıkan droplar ve monsterlerin düzenleri gibi birçok sistem 1483 sistemi gibi yapılmıştır.

Bunun yanı sıra moradonumuz tamamen bize ait özel bir moradondur. Yer kaplamaları TheKnightOnline ekibi tarafından kullanıcıları tam eski günlere götürecek ve eski zamanlarını yaşatacak şekilde ayarlanmıştır.

Güzel Yorumunuz için teşekkürler. Evet Betadan sonra Official dede aynen bu şekilde olucak, ancak 1 level başlayacaksınız.

Ücretsiz Genie vereceğiz bilgisayarınızın başında film izlerken, uyurken karakteriniz exp kasabilecek tabi isterseniz kendinizde kasabileceksiniz.

TheKnightOnline nin yeni Takımıyla Çok keyifli bir oyun sizleri bekliyor olacak. 1483 ün sistemleri ve 1977 nin kalitesi , stabilliği ve oynanabilirliği.

Aga Party Pls , Mana Giden Skill vur msn kurma , Priest düzgün heal at , Mage slotu topla, Kardeş elindeki ne, Para ver 4 taş basarım gibi replikler, bir tane kekuri ring için günlerini harcayanlar gibi gibi.. biz bu zamanlarda Knight Online oynayan kişilerdik. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. :)

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
benim nacizane fikrim bu kimse üstüne alınmasın ama oyuna çok fazla eklenti eklemişsiniz.

Knight genie'nin ücretsiz olması bişeyi değiştirmez yani bu eklentilerle donanılmış bir 50 lvl char 70 lvl bir charı kesebilir, bu durumda lvl kasmanın yani açılacak officalda knight genieyi ücretsiz olarak lvl kasmanın mantığı ne ?

ayrıca burda ben kendi fikirlerimi ortaya atıyorum burda bana karşı sen işte böyle dedin bunu yaptın şöyle oldu gibisine,

kendinizce aptal kalın daha iyi demek istediğim espiri yaparak mantığı bulamazsın orjinali bu değil yani

eğer kendinizi komik gibi hissettiriyorsa sizi bunu yapın devam edin ama emin olun ki artık kimse bu oyuna hırs yapıp para vermez..

konuda: fakir olup olmaması değil bu işin ticarethane olduğunu bizde biliyoruz ama

insanlar artık oyunlara para vermiyor eskide kaldı o devirler bitti geçti yani

Moderatör tarafında düzenlendi: