Tam1Cash Ws NascioAeroChord--Bir Kez Daha Düşün

Tam1Cash

The Knight Online Player
13 Haz 2015
10
0
1
29
Bu Arkadaş kesildigini yediremeyip L den ana bacı yaptı yok itemim yoktu falan fistan şimdi gel çarından çarına ws atalım dedi geldik gördük sizde görün istedim.

Tam1Cash

The Knight Online Player
13 Haz 2015
10
0
1
29
Kesildiklerinide koysaydın :)
Kesilseydim olabilirdi deli Oglan Amacım kimseyi etiket etmek degil ama L den ana bacı sülale söven adama az bu

Moderatör tarafında düzenlendi:

NascioKatzfiel

The Knight Online Player
4 Tem 2015
4
0
1
Kesilseydim olabilirdi deli Oglan Amacım kimseyi etiket etmek degil ama L den ana bacı sülale söven adama az bu
Öylemi bende ordaydım baslarda kesıldın sonra kestin hatta benlede vs atıp kesildin orda bılmem hatırladınmı...

Tam1Cash

The Knight Online Player
13 Haz 2015
10
0
1
29
Öylemi bende ordaydım baslarda kesıldın sonra kestin hatta benlede vs atıp kesildin orda bılmem hatırladınmı...
tamam kesdi diyelim :D 10 kere kesilip 1 kere kesebilir normaldir de Çarımı getirin :D lafla iş olmuyo

NascioKatzfiel

The Knight Online Player
4 Tem 2015
4
0
1
Yaw kardeş o kadar boş konusuonki 10 kere kesilip 1 kere kesip foto alan asıl snesın ıyı hatırla o gunu dur aksama fotolarınıda yapıstırırım buraya hatta letterdan yazdıklarınıda...ok..

Tam1Cash

The Knight Online Player
13 Haz 2015
10
0
1
29
Yaw kardeş o kadar boş konusuonki 10 kere kesilip 1 kere kesip foto alan asıl snesın ıyı hatırla o gunu dur aksama fotolarınıda yapıstırırım buraya hatta letterdan yazdıklarınıda...ok..
Yaw olum sorunun ne :D letterden yazdıkların diyosun farzet yazdım sana yazmısım yani onu kastedmeye calısıyosun bbu ws ile alakası ne ? s attıgım adam bile bura yorum atmadı cunkü atamaz zaten de :D Sana noluyo onuda anlat bi zahmet?