Tucky Oceanus hesaplarımın banlanması.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

tucky

Banned
2 Tem 2015
2
0
1
Sa. ben Görkem YAVUZ 20 yaşındayım serveri başından beri oynuyorum sabahladığım günler oldu iki pc ile oynuyorum oyunu. Oyunda şimdiye kadar kimseye küfür etmemişimdir. Forumda seviyemi koruyup herzaman düzgün konuşmuşumdur. Bugün ve bundan önce Liberty clanından adamlar bana küfür ettiler. Bende bunları forumda paylaştım gamemasterler hiçbirşey yapmadılar.

SAÇMALIÄžIN OLDUÄžU NOKTA :

"JÜRILER GAMEMASTERLER ILE EŞITTIR. ONLARA YAPILAN SAYGISIZLIK GAMEMASTERE YAPILMIŞ SAYILACAKTIR."

Ben jüriydim grkmyvz hesabı benimdi bana küfür ediliyor ancak Liberty clanındaki adamlara hiçbirşey yapılmadı. Ancak ben gmye küfür edince ben pc ban yiyorum. Peki hani gm ile jüriler eşitti. Nasıl oluyorda onlar bana küfür edince banlamıyor ama ben küfür edince gm ye banyiyorum. Ondan sonra foruma küfürlü içerik açmış. Açarım kardeşim. Bana kaç gündür haksızlık yapılıyor. Haksız olanlar şuan hala oyunda. Haklı olan ban yiyor. Bu server peki oynanırmı size soruyorum. Tüm oyunculara soruyorum. Bu konu kaldırılmasın. Bu olayı birde oyuncular değerlendirsin. Haklımıyım haksızmıyım. Gecemi gündüzüme katarak 82 lwl char yapıyorum. Zorla item kasıyorum. Bana küfür ediliyor banlanmıyorlar. Ama ben küfür ediyorum banlanıyorum. Bana bunu açıklayın.

Mert16

The Knight Online Player
20 Haz 2015
10
0
1
Verilen Emeklerimiz boşa gitti bizim inşallah sizinkiler gitmez. Tek temennim inşallah emeklerinizi geri alırsınız. Bizimle ilgilenilmedi hiç bir şeyimiz umursanmadı inşallah sizi dikkate alırlar

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

tucky

Banned
2 Tem 2015
2
0
1
Mert16' Alıntı:
Verilen Emeklerimiz boşa gitti bizim inşallah sizinkiler gitmez. Tek temennim inşallah emeklerinizi geri alırsınız. Bizimle ilgilenilmedi hiç bir şeyimiz umursanmadı inşallah sizi dikkate alırlar
Umursanıcağınıda sanmıyorum. Adamların umrunda değil. Şuan daha fazla sinirlenmemek için zor tutuyorum kendimi

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu mahkeme kurallarına uygun olmadığı için reddedilmiştir.