ufak istekler

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
öncelikle merhaba oyuna 2. betadan itibaren yetiştim anca sadece gözüme çarpanları söylemek istiyorum.

1.öncelik okçu skilleri 5li okun canavarın veya playerin içine girmemize rağmen hala 5li vurmuyor.70 skill damagesi sanırım birazcık arttırmışşınız buda önerilerimizin dikkate alındığı anlamına geliyor teşekkürler ama ufak bi destek daha gelse fena olmaz.

2.monster stone düşüremedim hiç bilmiyorum belkide drobunu officalde aççaksınız.eğer ki şuan drop açıksa acilen arttırılması lazım.

3.maden olayı çok can sıkıcı 10dkda bir üstümüzü boşaltmamız gerekiyo ve kırsakda şuan dc pre var gold mine düşmesine rağmen ne fragmen ne kutu atıyo çok nadir.presiz birisi mümkün değil kasamaz başlamadan bırakır.

4.sanırım beta olduğu için canavarların hp def vs. düşürmüşşünüz ama dm nerdeyse dk kadar kolay ölüyor.piyasaya aşırı item gb girmesine sebep olabilir officalde.

5.şuan bende bu serveri beklemekteyim ve zamanım oldukça betada vakit geçiriyorum.sizden ricam şu paneldeki online sayısını düzeltin.şuan buglu o kimse çıkıp demesin bana 250 user var diye.madene baktım eslant lufer cz maradon gezdim.50 user göremedim :) bana kızmayın ama paneldeki user sayısı çok canımı sıkıyo aslında ilk olarak bunun düzeltilmesi gerekir.

6.son olarak hile almış başını gidiyo bilmiyorum officalde sanırım acme de güncelleme yapcaz demiştiniz inş güncelleme işe yarar aksi halde bu insanların canını çok sıkacak.mümkünse illegal oyunculara ip ban atılıp süresiz uzaklaştırılması ve törelans gösterilmemesi.en azından caydırıcı olabilir.

7.takı görevleri ve diğer görevler yapılmıyo bu arada.sanırım officalde düzelticeksiniz.yazmıcaktım ama genede bilginiz olsun

ilgileneceğinizi umarak şimdiden teşekkür ediyorum.officalde görüşmek üzere.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
4. madde sorun sadece eslanttaki dmlerde var.czdekiler zor ölüyor fakat eslanttakiler çok kolay.

Moderatör tarafında düzenlendi: