Undy Sc sorunu ve oyundaki önemli sıkıntılar.

PHP

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
Öncelikle, oyuna dün 1 db priest, 1 warrior, 1 tp mage olmak üzere 3 arkadaş başladık ve çok ciddi bazı sıkıntılarla karşılaştık.

- Bunlardan bana göre en önemlisi; pusta UND SC olmaması, kcmizi çektik lvlimizi kastık dbye döndüm ve pusa bir baktım und sc yok. Açıkçası oyunu nasıl oynayacağımı bilmiyorum. Sürekli bi bufferla gezmek zorunda olmak çok saçma.

- Ikincisi oyunda skill sorunu var. Iki arkadaşım 72 lvlde masterini açtılar ve skilleri de beraberinde açtı. Ben masteri erken açtığım için skillerim kapalı. Bu sorun çözülecek mi?

- Üçüncüsü; usko dahil tüm serverlarda, trina ile +5 e geçme oranı %100 dür. Hatta trinanın üzerinde de bu yazar. Bu serverda neden yanma oranı var.

ÖZELLIKLE UND SC olmazsa bizim bu oyunu oynamamıza gerek yok. Yatırdığım 240 tllik pus ta çöpe gidecek. Bırakmak zorunda kalacağız. Lütfen pusa und sc ekleyin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Ilgi alakanız için teşekkürler.

Undy scroll ün olmama sebebi fire drakede olumsuz etkilenmesi sebebiyle Betada bunu officialde kaldırın tarzında çok sayıda şikayet aldığımız için kaldırdık. Istek çok olursa duruma göre pus'a eklenebilir.

Skill problemi yok. 70 skill ve üzeri skilleri görevsiz açan tüm kullanıcıların skilleri kapatılmıştır. Aksini iddia eden yalan söylüyordur kesinlikle inanmayınız. Kapatıldı.

Trinanın +5 e kadar basması şuan bizdede %100 dür güncelleme notlarımızı okuyabilirsiniz. Ek olaraktan upgrade oranları resmini güncelleyeceğim.

iletişime geçmiş olduğunuz için teşekkürler. Undy scroll yok diye oyunu bırakıyorsanız sizin kendi kararınızdır. Kapımız her zaman acıktır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

PHP

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Ilgi alakanız için teşekkürler.

Undy scroll ün olmama sebebi fire drakede olumsuz etkilenmesi sebebiyle Betada bunu officialde kaldırın tarzında çok sayıda şikayet aldığımız için kaldırdık. Istek çok olursa duruma göre pus'a eklenebilir.

Skill problemi yok. 70 skill ve üzeri skilleri görevsiz açan tüm kullanıcıların skilleri kapatılmıştır. Aksini iddia eden yalan söylüyordur kesinlikle inanmayınız. Kapatıldı.

Trinanın +5 e kadar basması şuan bizdede %100 dür güncelleme notlarımızı okuyabilirsiniz. Ek olaraktan upgrade oranları resmini güncelleyeceğim.

iletişime geçmiş olduğunuz için teşekkürler. Undy scroll yok diye oyunu bırakıyorsanız sizin kendi kararınızdır. Kapımız her zaman acıktır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Detaylar için teşekkürler. Fakat undy sc olmaması serverdeki priestleri olumsuz etkiliyor.db yiyince cure atıp buf atana kadar her ne itemin olursa olsun düşersin. kapışmalar kısa, zevkler az olur. dbyi attığın tek yesin mevzuuna dönüyor. nttgame bu versiyonda undy scyi kapatmıştı sizin gibi, fakat yanında und skilini de kapatmıştı. Ayrıca gamersfirst ikisinide kapatmamıştı. Böyle tezatlıklar var. Birinin olup diğerinin olmaması oyunun dengesini fena halde bozuyor bize göre. Ve oyuncular +80 oldukça priestlerin dayanma gücü de düşücek.

2. olarak warriorların tank olduğunu söylüyorsunuz. Knight Online'da zaten warriorlar tank karakterler olarak yapılmıştır. Bunu göz önüne alarak düşünürseniz mevzuyu daha iyi anlayabilirsiniz. ++ Magelerin undlu warrioru düşürmesi zaten zor olmalı ki item yapmadan full itemli adamı kesemesinler.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
oyunda kimse bufferle gezmek zorunda değil.undy sc yoksa 2k scrol var onlardan kullanın.undy sc demek ölümsüz warrıorlar demek serverda pknın bitmesi demek.kesinlikle olmamalı.undy ayrıcalıktır ekstradadır.risk almaktır.bir warrıor bu riski göze alıyosa db yediğinde sonuçlarına katlanmalı.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
brun0 adlı arkadaşımızın dediği gibi sanki hiç scroll yokmuş gibi konu açılmış, 2k hp scroll var ;) kolay gelsin

f9yo

The Knight Online Player
5 Haz 2015
3
0
1
oyundaki en önemli problem leg cut ve stun, ben 80 level warriorum daha 1 kere bile stun(warrior master 20) tutmadı sadece 1 kere leg cut tuttu, bu oran çok çok çok az hiç kimseyi yakalayamıyorsunuz ve oyun zevkimiz gerçekten perişan durumda

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
oyundaki en önemli problem leg cut ve stun' date=' ben 80 level warriorum daha 1 kere bile stun(warrior master 20) tutmadı sadece 1 kere leg cut tuttu, bu oran çok çok çok az hiç kimseyi yakalayamıyorsunuz ve oyun zevkimiz gerçekten perişan durumda[/quote']
Beni kaç defa tuttu leg cut bence oranı gayet iyi artırılırsa sen kenid zevkini düsünüyosun suan sadece diger kisilerin zevki nolacak ?

mage priest ezilip durur.Hadi rogueyi gectim

f9yo

The Knight Online Player
5 Haz 2015
3
0
1
Beni kaç defa tuttu leg cut bence oranı gayet iyi artırılırsa sen kenid zevkini düsünüyosun suan sadece diger kisilerin zevki nolacak ?

arenada tam 250 tane leg cut 250 tane stun denemesi yaptık , 250 tane leg cuttan sadece 1 tanesi tuttu , ama en önemlisi stun hiç tutmadı

PHP

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
Oyuna 1 gram cash yatırmayan, pk atmayan, pazarda dolaşan userlar gelip açtığım konuya yorum yapar olmuş. Siz ne mantıksız insanlarsınız. Şu und scyi de açın lütfen, düzgün bi pk atmak istiyoruz.

PHP

The Knight Online Player
4 Haz 2015
5
0
1
f9yo' Alıntı:

arenada tam 250 tane leg cut 250 tane stun denemesi yaptık , 250 tane leg cuttan sadece 1 tanesi tuttu , ama en önemlisi stun hiç tutmadı
leg cut %100 olmasından şikayetçiyiz biz !! Nedense her attıkları tutuyor...

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
oyundaki en önemli problem leg cut ve stun' date=' ben 80 level warriorum daha 1 kere bile stun(warrior master 20) tutmadı sadece 1 kere leg cut tuttu, bu oran çok çok çok az hiç kimseyi yakalayamıyorsunuz ve oyun zevkimiz gerçekten perişan durumda[/quote']
kimseyi yakalayamıyoruz derken yakalayıp napcan hayırdır kardeş :) ayrıca rogue dışında kaçan her karaktere warrior vurabilir elinde raptor varsa inanılmaz mesafelerden kaçarken dahi vuruyo hatta daha seri vuruyo kombo yapar gibi.şahsen sen bunu yapamıyosan ben senin warrior oynadığından şüphe ederim :)