UPGRADE VE KAZI HAKKINDA ÖNERI

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
Öncelikle selamın aleyküm.

Upgrade sistemi gerçekten çok zor , +4 ten +5e item geçiremiyoruz. Bunun yanında item basmak istersek bile BUS (Blessed Upgrade Scroll ) bulmakta ve çıkartmakta güçlük çekiyoruz. Günde 12 saat kazı yapıyorum maximum 14 tane BUS çıkartıyoruz. Birde bunun yanında item basmak isterken hepsi uçup gidiyor.

Oyuna para yatırıp kc çektim fakat bir faydasını göremedim. DC premium alıp gem ve fragment kasmak istedim fakat normal mattockla ve premiumsuz kasan arkadaşlarla aramızda bir fark yok. Bunun acilen düzelmesini istiyorum. Bu konu hakkında bilgilendirilme yapılırsa çok sevinirim. Balıktan çıkardığımız DC FLASHlarında bir yararını göremiyoruz. Bunlar hakkında bir açıklama bekliyorum sizlerden.En azından upgrade sistemi usko ile aynı olsun. +7ye %13 oran gerçekten çok düşük. Anlayışınız için şimdiden teşşekür ederim.

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
Şu dakikadan sonra bence upgrade oranları değiştirilirse isyan olur neden ben %13 orandan geçirip kullanıyorsam ve piyasasi atiyorum 100gb ise. Şu dakikadan sonra %25 olsa daha fazla kişi uplayacak ve piyasasi 50gb olacak adil mi ? En başindan neyse o olarak kalmalı..

ELA

The Knight Online Player
9 Haz 2015
27
0
1
32
selamın aleyküm kardeşim söylediklerinde haklılık payı var yanlız hepimiz 8e item atarsak serverda 8den geçilmez bus kasmak çokta zor değil aslında farm server a göre kolay bile zayılır eger serverda söylediğin şeyler kolaylaşırsa sirkülasyon olmaz sen 8 e basarken yada 7e basarken yakıcanki yeniden gip orada emek vericen cıkarıcan bus yetmedi yerde satın alıcan bişeylerin gelmesi için birşeyşlerin gitmesi gerekir not:beni sakın yanlış anlama sadece bazen bende sein gibi düşünüyorum ama sonra farkediyorumki adamlar sistemi ayarlamışlar uskonun bitme sebebi koxp-hile-kolay item basma -drop oranlarının artmasıdır :)

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
Herkes isyan ediyor zaten upgrade oranlarına +5 e item geçmesi bile çok zor , upgrade item edemiyoruz. Item yok serverde herkes para ve item yapmak isterken czde pk partyler olmuyor bu yüzden sitemimiz ve isyanımız.

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
selamın aleyküm kardeşim söylediklerinde haklılık payı var yanlız hepimiz 8e item atarsak serverda 8den geçilmez bus kasmak çokta zor değil aslında farm server a göre kolay bile zayılır eger serverda söylediğin şeyler kolaylaşırsa sirkülasyon olmaz sen 8 e basarken yada 7e basarken yakıcanki yeniden gip orada emek vericen cıkarıcan bus yetmedi yerde satın alıcan bişeylerin gelmesi için birşeyşlerin gitmesi gerekir not:beni sakın yanlış anlama sadece bazen bende sein gibi düşünüyorum ama sonra farkediyorumki adamlar sistemi ayarlamışlar uskonun bitme sebebi koxp-hile-kolay item basma -drop oranlarının artmasıdır :)
Ben sadece upgrage oranları arasında bari +5e item kolay geçsin diye uğraşıyorum güzel arkadaşım. Sende doğru söylüyorsun ama millet item basmak ve item kasmaktan czye pkye çıkamıyor. Bu yüzden oyunun zevki kalmıyor , server sadece emek üzerine dönüyor bu sefer , bizim istediğimiz ise hep pk hem emek olsun. Maksat eğlenmek gülmek zevk almak bu oyundan

Brynjard

The Knight Online Player
20 Haz 2015
10
1
3
madenınde kazınında oranları gayet güzel ve değişmemeli server başından beri oynuyorum sımdı upgradede herhangı bı değişiklik olursa büyük ayıp olur

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
MADENINDE KAZININDA ORANI ÇOK MU GÜZEL ? ARKADAŞIM SEN HERALDE MADEN VE KAZI YAPMIYOSUN ?

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Goldenla normal matlock arasında belirgin bir fark var kendim denedim dc pre ile presiz gem kırdırmada da çok fark ediyor. bence goldenda dc de gayet güzel çalışıyor. Dc premium olan uçsun istiyosn sanırım sen upgrade gelince şuan bu oranlarla oynamak svyi bitirmek demek bence millet o kadar emek verdi itemini yaptı şimdi upgrade kolay olması onun emeğini çalmak demektir server gayet güzel gidiyo +8 itemde basılıyo yavaş yavaş gelişmesi güzel

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
Sayın Ali Mutlu

Bende bu serverde oynuyorum ve oyuna geldim geleli kazı yapıyorum. Dc premium ve golden mattocklada yaptım. Dc presiz ve normal mattocklada kazı yaptım arasında pek bir fark göremedim nedense? Ya bende bir sorun var yada sizde bir sorun var anlamıyorum. DC FLASH basılı bir şekildede kazı yaptım yine bir artış yok anlamadım gitti

Vuruyonyatamam

The Knight Online Player
27 Haz 2015
40
0
6
Şu dakikadan sonra bence upgrade oranları değiştirilirse isyan olur neden ben %13 orandan geçirip kullanıyorsam ve piyasasi atiyorum 100gb ise. Şu dakikadan sonra %25 olsa daha fazla kişi uplayacak ve piyasasi 50gb olacak adil mi ? En başindan neyse o olarak kalmalı..
ŞIDDETLE KATILIYORUM ŞU SAATEN SONRA OYNAMA YAPILMASI HAKKA GIRER ADELET OLMAZ OYUNCULARIN ÇOÄžU ITEM BASABILIYOKEN SIZ NEDEN BASAMIYOSUNUZ ŞANS MESELESI ARKADAŞLAR

StayStrong

The Knight Online Player
8 Tem 2015
63
0
6
ŞIDDETLE KATILIYORUM ŞU SAATEN SONRA OYNAMA YAPILMASI HAKKA GIRER ADELET OLMAZ OYUNCULARIN ÇOÄžU ITEM BASABILIYOKEN SIZ NEDEN BASAMIYOSUNUZ ŞANS MESELESI ARKADAŞLAR
Tabiki doğruluk ve haklılık payı var ama item +3 +4e geçerkende yanmaz ki be güzel kardeşim 1 kasadan 3 4 tane +5 oluyor nedense , item basmakta bi problem yok ben daha yeni +7 shard bastım ama demek istediğim itemler çabuk eriyor. Değinmek istediğim bir diğer konu ise kazı olayı zaten.