wakeup clan başkanı

sirrage

The Knight Online Player
14 Haz 2015
8
0
1
bu adamın charındaki itemleri öğrenmek istiyorum yeter ama artık lan adam 1 skill vuruyor ölüyorum başlarım böyle saçmalık mı olur lan yeter artık boku çıktı char dizdik boşuna oynuyoruz adama vurdugum işlemez mi ya bi tanesi ayıp denen bişey var

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
57+42 skill combosu oynuyor çünkü bi anda 700 dmg vuruyor sana. zaten max canın 3.200 toplayamazsın kolay kolay

sirrage

The Knight Online Player
14 Haz 2015
8
0
1
oyledirde bi saçmalık var adam tek atıyor bi skill vuruyor uzaktan 42 zaten kilitliyor sürekli saçma bi durum var

baba3152

The Knight Online Player
24 Haz 2015
10
0
1
kendin sağlam oldugunda 1 sıkıntı yok millet sağlam olunca ağlayın hemen olmaz böyle dostum. herseyin düzeni yerinde neden benim clanimdaki 1 kac adam beni kesiyor onlar neden sikayetci degil demekki sıkıntı sende.> CholeGraceMoretzz WakeUp Clan Baskanı.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
itemlerini açıklamak arkadaşın kendi insiyatifindedir bu durumla ilgili bir şikayetiniz varsa kanıtlarıyla beraber şikayet bölümüne konu açabilirsiniz.

sirrage

The Knight Online Player
14 Haz 2015
8
0
1
baba3152 yazdığım yazıdan bunu çıkartıyorsan senin zeka seviyenden şüpe ediyorum diyorum ki 10 yıllık knightonline hayatımda 59 lwl sınırındaki hiç bir mage bana daha tek atmadı öyle sağlamlık mı olur lan ben daha bu oyunda bir magenin bir asasa tek attıgını görmedim ileri derece item farkı olmadığı sürece