Whci forturkey clani ve yandaslari bakin kanitli

bulgarianmafia

The Knight Online Player
16 May 2015
5
0
1
Descent bug demissiniz tamam wariorlar descent bug diyelim townda damage vurmuor diorsunuz son ss de toplu halde ciktiklarinda bakabilirsiniz vuruolar mi damage vurmuolar mi ayrica rainheal priest o nasil descent bug yapicak yeter artik user yok diye banlamiyorsunuz ama bu dupeduz hak yemektir

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
evet gel gelelim senin iftiralarına bana k0xp dedin clana k0xp dedin sende beyin varmı onu merak ediyorum şimdi anlatıyorum bak kimseden saklı yok içerde vurulmuyor 1 metre mesafe var orada sadece orda vurluyo madem damage yemek istemiyon 1 metre geri git kanıt göster diyorsan bu bug tüm server + uskoda dahil var ve yasak değil çünkü zaten içeride vurulmuyor sen k0xper pri mage olan ptye giriyorsun biz video çekiyoruz atmıyoruz beta diye sen maradonda aza alınmayacak küfürler ediyorsun bişey demiyoruz çocukluguna veriyoruz ss ile anlatıyorum olayı ilk önce f10 basıp grapic option yapıp window mode yapıyoruz daha sonra fotoda görüldüğü gibi knight online client yazan cerceveye basılı tutarak ve w ye basılır tutarak yukarı çıkmış oluyoruz her hangi bir ilegallik yoktur uskoda dahil tüm swlerde bu bulunmaktadır ve hak yemekten bahsettin sen k0xpcunun ptsine girip adam uzaktan monu alıyor sh ile ucuyor kacıyor seri tp yapıyor biz video alıyoruz ama ses ckartmıyoruz user yok ddiye bide gelmiş maradonda bana seri heal k0xp hile wh sh kardesim okadar cok k0xp vs. diyosan gel açık adresimi verym gel gör k0xpmu değilmi gösterelim yani yaşını çok belli ediyorsun oyunda biraz o beynini büyültte gel

bulgarianmafia

The Knight Online Player
16 May 2015
5
0
1
ben yasimin cok buyuk oldugu hakkinda bi iddiada bulunmadim 17 yasindayim ama bu hakkimi yedirecegim ve sizin gibi legal oynamaktan aciz yasi buyuk ama beyni kucuk insanlara meydan birakacagim anlamina gelmez madem bug oluor boyle bisey yapipta boyle supheli bir durum uyandiracak seyler yapmayin ayrica butun pk ya cikan karus halkida bunu destekler ki yuruken heal atiyorsun

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
ya senin kör yada anlama özürlüsün ben burada knightı 15 yıldır oynuyorum sen 2 yaşındaymşsn daha yazdıgın küfürlerin ssleride var şimdi dersin ko 2004te açldı nasl 15yıldır oynuyon onuda söylym sana 2001 yılında myko jap-ko gibi swler vardı ben oralarda başladm sen daha mama yiyorken neyse yürüyerek heal atıyosun diyorsun k0xp diyorsun madem öyle bişey var bende bunu kanıtlayacak bi video çekekerek banlatabilirsin yediremiyorsun swde bp priest olmadıgı için benim netim 512kb wifide var bazen lag girebiliyor ve buda sende yürüyerek göstermiş olabilir ama bu 1 kere olmuştur sen her dk küfür edip k0xpsun healsin seri bilmem ne madem kardesim kanıt göster banlat zor bişey değil bu videolu kanıta anında adminler banlıyor

Sheriff

The Knight Online Player
11 May 2015
15
0
1
Malezia ko kısaca Myko 2004 de açıldı ilk 1 yıl ardından sponsor alıp MMORPG oyunlar arasına girdi ve geçen yıl gerçek bildigimiz knight 10 yaşına girdi bende açıldı tarihten beri oynuyorumki sana burda 2006 2005 senesine ait fotograflarıma kadar atabilirim madem haklısın çok yere münakaşaya girmiceksin ALT F6 bug'ını bilmeyen yoktur uskoda şimdi f6 ile oyunu donduramıyorsun fakat window modda donuyor bu şekilde yukarı çıkabilirsin diyip konuyu kapatabilirdin kendini bu kadar savunuyor olman birşeyler kullanıyor olmanı göz ardı etmez kullanmassan cevap vermek bile istemezdin

Iyi forumlar

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
Malezia ko kısaca Myko 2004 de açıldı ilk 1 yıl ardından sponsor alıp MMORPG oyunlar arasına girdi ve geçen yıl gerçek bildigimiz knight 10 yaşına girdi bende açıldı tarihten beri oynuyorumki sana burda 2006 2005 senesine ait fotograflarıma kadar atabilirim madem haklısın çok yere münakaşaya girmiceksin ALT F6 bug'ını bilmeyen yoktur uskoda şimdi f6 ile oyunu donduramıyorsun fakat window modda donuyor bu şekilde yukarı çıkabilirsin diyip konuyu kapatabilirdin kendini bu kadar savunuyor olman birşeyler kullanıyor olmanı göz ardı etmez kullanmassan cevap vermek bile istemezdin
Iyi forumlar
kardesim adam bana maradonda all chatten mutelememe rağmen iftira küfür ederek beni suçluyor ve kötülüyor oyun içinde beni bilen biliyor zaten ayrıca 2004 yılında açldı diyorsan ben betası dahil hepsinde oynadım tam hatrlamıyorum ama 2001-2002 yılında oldugunu biliyorum 1098 versiyonlar piana maradonun ve emcnin 1453 maradondan farklı vs. oldugundan sen daha öncesini bilmedigin için 2004te açldı zannediyorsun