Yazdıklarım dikkate alınsın dileğiyle yoksa olumsuz etkileyecek yanları var

MDMA

The Knight Online Player
9 May 2015
6
1
3
Bizim milletimizi bilirsiniz, buff ac sw gibi şeylere pustan para verip almaz 10 kişiden 1 kişi alır. Bende bir "PvP"'ye pustan bir şey alasım gelmez açıkcası. Nasıl desem, 1k 150 ac ve sw sc-rool tarzın da şeyler koyulmalı npc'ye. Bir de buff sc limiti 2k ve 350 ac olmalı. Und scrool olan her girdiğimiz server altına üstüne geliyor aklınız da bulunsun :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Sundires e eklemeyi düşünüyoruz. Güncelleme notlarını takip ederek eklenip eklenmediği sonucuna ulaşabilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Newgate

The Knight Online Player
13 May 2015
39
0
6
Bende sizleri anlamıyorum farm server oynuyorsunuz buff ac sw sc istiyorsunuz pk server oynayın ozaman orda hepsi free istediginiz kadar alabiliyorsunuz adam ice yedikten yada ayak kırma yedikten sonra o herife sw gelmeden o herif benmle aynı hızda koşmaya başladıktan sonra ne anlarım o pk dan ben ice tp mage çöpten başka birşey olmuyor veren adamlar eskiksiz zevkli pk için veriyor 1 paket az sigara içip sizde alın kardeşim

MDMA

The Knight Online Player
9 May 2015
6
1
3
Bende sizleri anlamıyorum farm server oynuyorsunuz buff ac sw sc istiyorsunuz pk server oynayın ozaman orda hepsi free istediginiz kadar alabiliyorsunuz adam ice yedikten yada ayak kırma yedikten sonra o herife sw gelmeden o herif benmle aynı hızda koşmaya başladıktan sonra ne anlarım o pk dan ben ice tp mage çöpten başka birşey olmuyor veren adamlar eskiksiz zevkli pk için veriyor 1 paket az sigara içip sizde alın kardeşim
Sen ezbere konuşmuşsun. Hangi "PvP"'de sclere para veren gördün? 10 kişiden 1 kişi olan da akşam gelip pk atanlardır emin olabilirsin bundan. UsKO hariç başka sunuculara sclere kimse para vermez. Ben oraya 2k 350 ac koyulsun yazmadım sadece 1k ve 150 ac (level için) ne dediğimi şimdi anlamışsındır zaten. Kalkıpta 1k buff ve 150 ac pk çıkacak değiliz.

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
scler npcye konursa priestın anlamı kalmaz kımse buff pri skılı acmaz:) :) o zaman skillerde beleş olsun..mageler tek priest takılma sansı olur bence scler pusta kalmalı.

tedlock

The Knight Online Player
26 May 2015
25
1
3
29
hani sw pls undy pls ++++ ac demeden olmazdı ? dönmeyin sözünüzden..

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Undy scroll kaldırılmıştır. Swift den biraz daha yavaş olan cake eklenmiştir. Sundiresden 500k ya alabilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı