Yine Slota Monster Çekimi ve Trade ...

Bomstil

The Knight Online Player
14 Kas 2015
16
0
1
Kalluga Uruk Hai slotunda ks ye geldi ben devam etttim pm attı ve en sonunda dayanamayıp troll çekti trade attı ve yatırdı...

http://hizliresim.com/vRW8gD Burada daha net gözüküyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

EndLessLegenD

The Knight Online Player
28 Eki 2015
19
0
1
KSC yi biraz geç almışsın sanırım o kişinin çektiğini gösteren hiçbir kanıt yok.

yunus13

The Knight Online Player
12 Kas 2015
6
0
1
yaa bakın bundada attack ban yersem bundan sonra harbi monster çekmeye başlıcam Orosbimi neyse öyle biri daha benim fotomu atmıştı monster çektim diye halbuki ben monster çekmedim , adam yatmış slotlarda slot boş gittim bende kasmaya bir slotda adam yatmış ise o slota gidip kasmıyalımmı ne yapalım birisi bir şey desin bundan sonra slotlara girerken foruma konu açıpmı girelim ne yapalım ADMINLER ilgilenin artık şunlarla bunlar yüzünden kaç kişi boşuna attack ban yiyor bilip bilmeden sallıyorlar.

Nick:SinekGIZI

Bomstil

The Knight Online Player
14 Kas 2015
16
0
1
Fotoğrafa dikkatli bakınız Troll çekip sonrasında bana trade atıp genie'mi durdurup yatmamı sağlamış. Sağ en altta trade attığı bariz bir şekilde görülmektedir. Lütfen gerekeni yapınız.

yunus13

The Knight Online Player
12 Kas 2015
6
0
1
Trade atan herkes ATTACK BAN YESIN diyorsun ortada mob yok bir şey yok sen direk trade var diye olayı bana yıkıyorsun neyse sıkıntı yok ama oyunda da yazdım sana ya sana mob ben çekmedim ama mob'u çekip yatıran arkadaşa teşekkürler ;)