10060 HATASI. GM ARTIK ILGILENIN YA EMEKLERIMIZ BOŞA GITTI

Prophet

The Knight Online Player
2 Tem 2015
5
0
1
Abim ve ben 2 pc oynuyoruz evde serverinizi. Daha önce hiçbir serverde böyle bir hatayla karşılaşmadık. Banmı yedik bilmiyoruz 10060 hatası veriyor servere tıkladığımızda.

ARTIK NET BI CEVAP VERIN YA. BIZIM GIBI OLAN ÇOK INSAN VAR

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Eğer 10060 hatası alıyorsanız önce Forum.TheKnightOnline.Com Adresindeki Hata ve Çözümler Bölümündeki çözümleri deneyin.

Eğer işe yaramaz ise www.acmeupdate.com sitesine girin , Server Online yazısını görüyorsanız tekrar deneyin. Server Blocked diyorsa firewall size Ip ban atmış olabilir.

Veya her 2 durumdada Ip ban yemiş olabilirsiniz. Dns nizi değiştirmeyi deneyin. 4 2 2 6 / 4 2 2 4 Yapın. Ardından Modem resleyip tekrar deneyin. Oyuna girebilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı

1997fatih

The Knight Online Player
11 Tem 2015
1
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba

Eğer 10060 hatası alıyorsanız önce Forum.TheKnightOnline.Com Adresindeki Hata ve Çözümler Bölümündeki çözümleri deneyin.

Eğer işe yaramaz ise www.acmeupdate.com sitesine girin , Server Online yazısını görüyorsanız tekrar deneyin. Server Blocked diyorsa firewall size Ip ban atmış olabilir.

Veya her 2 durumdada Ip ban yemiş olabilirsiniz. Dns nizi değiştirmeyi deneyin. 4 2 2 6 / 4 2 2 4 Yapın. Ardından Modem resleyip tekrar deneyin. Oyuna girebilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı
dediğiniz herşeyi yaptım fakat giremiyorum oyun içi adım : FatihTigin bi kontrol edermisiniz banmı yedim ? failed diyor acmeden baktım server online diyor.