4WhoShake ML DONUS DB KOMUTCU ARANIYOR

4WhoShake

The Knight Online Player
26 May 2015
14
0
1
HERKESE HAYIRLI FORUMLAR +20 yaş üzeri MELETEAM komutu vermıs tecrübeli ve yarı yolda bırakmadan sonuna kadar bizde devam edecek bencil olmayan bir arkadas arıyoruz gelende mageteam oynadık fakat uzun bir süre MELE oynamıslıgımız var db priest sıkıntısı çekiyoruz sağlam komut verip db priest oynatacak arkadaslar aşagıda verdigım adresten bana ulaşa bilirler (BENCIL VE SATICILAR HARIC) herkese kapımız acıktır tekrardan herkese hayırlı forumlar

NOT:pRIESTIMIZIN ONLINE SÜRESI YÜKSEK OLMASI HER IKI TARAF IÇIN DAHA IYI OLUR :)

ILETIŞIM:https://www.facebook.com/SekoluBozo

ILETIŞIM:05511257740

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

TheKnightOnline Oyuncu Platformuna hoşgeldiniz. Forumumuzdan ve Oyunumuzda en keyifli dakikaları geçirmenizi temenni ederiz.

TheKnightOnline Takımı

Angel07

The Knight Online Player
28 May 2015
2
0
1
Ayda bi server değiştiren adamlar tavsiye etmem ayrıca kendilerini hiç tam kadro göremedim boş adamlar.. Not : 2 serverda oynadım bu tecrübeyi edindim

4WhoShake

The Knight Online Player
26 May 2015
14
0
1
Angel07 sen kimsin onu bile bilmiyorum + benimle takılan adamlar 4 3 seneden aşşagı beraber oynuyoruz sen benle oynadıysan tam nickini yaz eleştiri gizli hayranlıktır Bunuda unutma !. bi + daha ekleyecek olursa 2014 ara verdik bu sene knight arena gectik ve czde user olamdıgından oyun bıraktık benimle 2 server oynaman imkansız anlatbiliyormuyum hani gizli hayranlık yapman görek yok kocum :) at direk atltan facebook adresini erkek gibi yüzümüzü konus !.