Abbys-Silver Bar (Karalama)

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
İlk duyduğumda üzüldüm. Seri seri silver bar atıyor dediler. Ss ler var loglar var dediler. Ss leri bekledik. Seri seri sb atıyor dedikleri ss lerde 1 tane silver bar var. Açtıkları konu altına gelen yorumda. Yeni homekoworld sw açılacak ben oraya geçeceğim yorumları felan var. Buranın user'ını oraya çekmeyi düşünüyorlar akıllarınca. Ben theko teknik ekibinden değilim ama adamların emekleri bu kadar hiçe sayılmamalı. Güzel bir düzen var oyunda bozmak isteyen 3-5 çakala uymayın derim. Piyasayı alt üst edip user azaltacaklar akıllarınca. Ek olarak silver bar bugunu farkeden bi adam kalkıp ''Bug vaaaaaaaar bug vaaaaaaaar'' diye cırlamaz. Parasını yapar ekmeğine bakar. Sesini çıkarmaz elinden geldiğince.

Kısacası traş bir olay. Örnek verecek olursak 15 temmuz darbe girişimi gibi :p .
Kusura bakmayın beyler yemedik. Oyuna tam gaz devam.

DeanWinchesteR

bapsi01

New Member
21 Mar 2017
15
0
3
28
Dean al buda log.http://prnt.sc/eva3ht silver bar kodunu biliyorsundur gm kendisi yolladı. Bu olmadı diyen herkes eminimki bundan yararlandı ondan susuyo bende yararlandım ama susmuyorum en azından.

merhaba

New Member
21 Mar 2017
6
0
1
31
Haklısın kardesım fake Gm karakter ismi bile yapmışlar (dueIIIona) mıydı neydi :D Sw'ın arkasındayız ve düzenini seviyoruz, boş yere karaktersizlere kanıp bok atmaya gerek yok.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Herhangı bug yoktur ordakı tarıhlere bakınız suan bug yaptım dıyenlerın hepsıne tek tek bakıldı ve logları chatten tek tek gosterırdı ve herkes gordu suan fake nıckler char acılmalar ve servere saldırı yapılamalar baslamıstır elmızden gelenı yapmaya calısıyoruz ARKAMIZDA DURUP BIZLERE DESTEK VERENLERE TESEKKUR EDIYORUZ!

merhaba

New Member
21 Mar 2017
6
0
1
31
@bapsi01 Tarihlere bakarsan logların eski oldugunu görürsün hocam ki o tarihte piyasayı biliyorsundur, kısacası somut bir delil olmadığına göre böyle şeylere itimat etmemek en iyisi, korkup kaçanlar, gbsini ölü fiyata satanlar yüzünden piyasa biraz sarsılır sonra rayına oturur merak etmeyiniz.

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Emeğinizi görüyoruz kalitenizi görüyoruz biz destekçiniziz. İyi gözlemci iyi niyetli insanlar da öyle. Tam gaz devam durmak yok :)
Herhangı bug yoktur ordakı tarıhlere bakınız suan bug yaptım dıyenlerın hepsıne tek tek bakıldı ve logları chatten tek tek gosterırdı ve herkes gordu suan fake nıckler char acılmalar ve servere saldırı yapılamalar baslamıstır elmızden gelenı yapmaya calısıyoruz ARKAMIZDA DURUP BIZLERE DESTEK VERENLERE TESEKKUR EDIYORUZ!

sawadaa1

New Member
22 Mar 2017
14
0
1
33
diyelim ki bu bir darbeydı 10 dk lık reset geldı bunun amacı neydı 10 dakıkada bir bugu ortadan kaldrımak ıcın yeterlıydı

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
diyelim ki bu bir darbeydı 10 dk lık reset geldı bunun amacı neydı 10 dakıkada bir bugu ortadan kaldrımak ıcın yeterlıydı
oyuna 23cıvarı 23.30 cıvarı 30sanıyelık kapanıp acıldı buda saldırı oldu zaten o sıra forum chatten konusuluyordu

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Pek çok kişi o silver bar drobunu sormuşta silverbar drobu gayet normal bi drop adam zaten abbys gem değil orda normal gemlerden kırdırmış droplara bakarsanız full high highclass item var ve silver bar atar gem var biraz şu oyunu oynayan adamlar zaten o resimlerin boş olduğunu anlamıştır elindeki 3-5k kc yide 10gb den koymuş millette yutmuş svde hiçbir sıkıntı yok

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Dün baya kalabalık bi reklam ekibi oyunu baya bi şaşırttı ama biz duyurularımızı yaptık ve hiçbir sorun olmayacağını belirttik.

Edit : homekoworld olayına gelirse o serverin alakası yoktur dünkü karalamayla biz dost serverleriz homeko ile sayfamızda birbirimizi beğenmiş şekilde durmaktayız.

facciadabambino

New Member
17 Mar 2017
16
1
3
36
baba devam userlerin arkanda salla gitsin iti köpeği. bilen biliyor. şu etkinlikleri biraz daha artırın yeter en azından haftasonu sabahtan akşama kitleyin bizi pcye

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
baba devam userlerin arkanda salla gitsin iti köpeği. bilen biliyor. şu etkinlikleri biraz daha artırın yeter en azından haftasonu sabahtan akşama kitleyin bizi pcye
Baya yenı kutu ve monster gelıcek Czye bu restartda herkesi cz kılıtleyecez

Excelione

New Member
26 Mar 2017
2
0
3
27
Serverı seviyorum, serverda çok fazla emeğim var ayrılıp farklı bir servera geçmek gibi bir niyetimde yok. Fakat bu bug olayını ülkenin şuandaki durumu haline benzettiniz. İnanmayanlar ve yaşayanlar.. Arkadaşım ben bugın son 5dk sına yetiştim en başta bende inanmadım fakat haftalardır kenarda bekleyen binlerce abbysim (daha once 4bine yakın kırdım) daha önce hiç silver bar atmamışken 5dk içerisinde her çantadan 6şar 7şer tane silver bar atıp fazla acele etmeden 5dk da 2buçuk gb ye yakın para elde ettirdi. Bu bugdan 38dk faydalanıp 16gb para yapan arkadaşımda var karakterini fulleyende. Son 5dk sına yetiştim derken bu bugında bir bitişi var ve oda Moiranın 1 saate yakın kapanışıyla başlıyor. Daha sonra Ermis GM e durumla ilgili yazıldıktan sonra oda bugı kabul edip bug sayesinde kazanılmış paraların bir şekilde geri çekilmesi üzerinde çalışılacağından bahsediyor. Zaman geçtikten sonra bir anda forumda Alencia GM böyle birşeyin söz konusu olmadıgını ve bu durumun her zaman oldugundan bahsediyor. Peki daha önce kırdıgım 4bin e yakın abbysden 1 tane silver bar çıkmamışken nasıl oluyorda ben 5dk içerisinde 2buçuğa yakın gb yi sadece abbysin attıgı silver bardan kazanıyorum. Arkadaşlar inanıp inanmamak size kalmış dicem fakat bunda inanılmıcak birşey yok. Benim bu yazıdaki amacım kesinlike başka serverın reklamını yapmak yada bu serverı karalamaya çalışmak değil. Fakat GM ler sizde böyle bir durum karşısında olgunlukla böyle bir sıkıntı evet yaşandı ama düzeltmeye çalışıyoruz cevabını vericek olgunlugu yaratın. Bu şekilde biz bu bugı yaşamış oyuncuların emeklerine, zevklerine ve zekalarına hakaret etmiş oluyorsunuz.

Lordly

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting