Anadolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
Alencia' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Alencia
Karar hdd banların kaldırılması ve karakterlerin banlı kalması üzerinedir , itirazınız varsa buradan bildiriniz itirazınız sonucunda yarın yeniden değerlendirmeye alınacaktır.
tabikide itirazmz olucak birkere bizede yapılan komploda charlarmz gitti sizinde söyledgnz gibi char soymanın ban sebebi olmadığı bir konu + siz benden birdaha böyle birşey olmucagını rica ettiniz we bende onayladm ama kardeşmn haberi yoktu karşılık olrk yaptı ... zaten 3 gündür oyun oynayamıyoruz beklemekten dolayı üyelerimiz çok sıkldı bak mele bile clanı dağıtmış human olmuş magelerim boş boş moradonda duruyor... charlarmzda full clan droplarmz bile war tl ile okadar kc alındı .. bunları önemsemenizi we charlarn banlarının açılmasını istiyoruz ... 3gün zaten bir oyun için çok uzun bir süre başlarında bir birey olmayınca mecburen brakmak zorunda kalıcağız ama biz bu serverde oynamak istiyoruz lütfen şu konuyu çözelim sırf theknightonline serverini oynamak için tatile bile gitmiyorum

we ben size erkek sözü werdm birdaha böyle birşey olmucagına ... beklemedeyiz teşekürler

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
3. günün akşamınıda gördük çok yavaşsınız gerçekten iyice sinirlerm gerildi

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
Revolation87' Alıntı:
ADAM resmen çar patlattık diyor ya bu insanlarmı barındılıcak serverda? pardon insan dedim ..
bak sinirlerim iyice gerildi senin insan olan anani skerm uzak dur benden kendi pisliğini temizle önce

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duelllona

KARAR hdd banların kaldırılması yönündedir.

Konu Kapatıldı

Mahkeme sona erdi.

cura677

The Knight Online Player
12 Haz 2015
14
0
1
Konuyla uzaktan yakından alakam yoktur. Ama gördüğüm kadarıyla Anadolu arkadaşım haksız yere ban yemiştir. Sebebi de şu. Hack dediğiniz olay bilgisayara yapılır. Kim kimin bilgisayarını hacklemiş bu hiçkimseyi ilgilendirmez. Oyun içinde illegal bir durum yoktur. Bilgisayarı patlatma durumunun da sizinle uzaktan yakından alakası yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...