atak ban kaldırma isteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omnisis

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
Merhaba,

Karakter Adı:SaintJuliet, SaintJassica

Atak Ban Tarihi: 07.07.2015

Atak Ban Sebebi: Slotlara quest çekmek

Savunma : Bir kaç kişiyi kızmıştık diye slotlara quest çekmiştik. Hatamızın farkındayız. Bir daha olmayacak. Biraz daha sakin olacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Karakter Adı:

Hesabın Kapatılma Tarihi:

Hesabın Kapatılma Sebebi:

Savunma :

Olarak Konuyu düzeltmelisiniz.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle iglilenen juri : AliMUTLU

açıklama : az önceki konuda belirttiğim gibi bunun caydırıcı cevapları olmalı ilk sefer için 3 gün ideal bir süre tekrarlanması halinde daha ağır yaptırımlar uygulanabilir.

karar : olumlu

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :
Olumlu

Açıklama : ali mutlu arkadaşimiza katiliyorum bunun cezaları olmalı birazda cezaları ağır olmali diye düşünüyorum..

omnisis

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
Genel kurallara koyulması gerekir bunun biri çekiyor devamında o çekiyor devamında diğer ...

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
omnisis' Alıntı:
Genel kurallara koyulması gerekir bunun biri çekiyor devamında o çekiyor devamında diğer ...
çok haklısınız gmler tarafından gereğinin yapılacağını düşünüyorum.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Yaptığınız hatanın farkında olmanız güzel birşey. Umarım tekrarı olmaz.

Karar :
Olumlu

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
Olumlu Olumlu ... Hatalarının farkındalar 08/07/2015 Saat: 02:47 ... 4 kere çektiler yatırdılar partyi ... bide resimlere bakın açtırdık diyor , adam olun diyor , yaşı 14-15 galiba OLUMLU OLUMLU

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bizim yorumlarmıza göre açıldığını sanmıyorum. atak ban atan gm sanırm 3-5 saatlik atmış. Bu sefer daha ağır bi ceza alacaklarına eminim.

omnisis

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
o pmlerde suç unsuru bir şey göremiyorum. aksine D4K isimli karakter küfür edip durmuş. yakışmıyor

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
omnisis' Alıntı:
o pmlerde suç unsuru bir şey göremiyorum. aksine D4K isimli karakter küfür edip durmuş. yakışmıyor
Küfürü hakeden Dinler.. .Bizim memlekette Göte göt derler .. Sen adilik yaparsan adi bir dille uyarılmaya mahkumsun

omnisis

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
nihayerinde uzatılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum bir daha çekilmeyecek!

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
Yanına Don Alıver Yeğenim Mapus Damlarında hayat zodur ... Hani kaşıyanı kaşırız demiştin ya , Mapusta tahta kurusu çoktur dikkat et kaşındırmasın ... Mapustan çıkıncada beni bul sana bi iş bakmak boynumun borcudur .. UMARIM ARTIK INSANLARI RAHATSIZ ETMEZSIN ÇAKMA SEDAT PEKER

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
omnisis' Alıntı:
nihayerinde uzatılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum bir daha çekilmeyecek!
Yanına Don Alıver Yeğenim Mapus Damlarında hayat zodur ... Hani kaşıyanı kaşırız demiştin ya , Mapusta tahta kurusu çoktur dikkat et kaşındırmasın ... Mapustan çıkıncada beni bul sana bi iş bakmak boynumun borcudur .. ! UMARIM ARTIK INSANLARI RAHATSIZ ETMEZSIN ÇAKMA SEDAT PEKER

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Forumda küfür eden kullanıcılar ilk etapda forumdan, ikinci etapda oyundan banlanarak uzaklaştırılmaktadır.

Karar : Juri kararını vermiştir , Attack ban kaldırılmıştır. Oyun içerisinde iyi al ss yi , ss yi gönder , selamda söyle tarzı oyunculara sanki GM yakınıymış gibi konuşmalar ban sebebidir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...