Auto Heal Videolu Kanıt ''Liberty'' Clanı

imking09

The Knight Online Player
5 Tem 2015
45
0
6
Arkadaşlar gördüğünüz gibi Delos ''Phantom'' katında Auto Heale bırakan RaiTheGod saniye 0 ve 4 arasindaki heal atış şekline ve saniye 7-10 arasındaki heal atış şekline bakarak bariz bir şekilde nasil heal attığını görebiliyorsunuz.Yetkililer lütfen ilgilensin.

Link ;

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Bildiriminiz için teşekkürler ancak Videoda net birşey görünmüyor malesef.

imking09

The Knight Online Player
5 Tem 2015
45
0
6
Kesinlikle itiraz ediyorum, lütfen saniye 1 ve 3 arasındaki heal normal mi? Daha eli havaya kalkmadan adam heal atmaya başlıyor ve slota gelir gelmez bizi tıklamadan nasıl db atabiliyor? Lütfen cok dikkatli izleyin videoyu ve videodaki Priesti takip edin göreceksiniz neler yaptığını.

imking09

The Knight Online Player
5 Tem 2015
45
0
6
ve Jurileri de videoyu izlemeye davet ediyorum.

21 Haz 2015
45
0
6
38
duellona snn gormedigin orda prestin eli inmeden heal gelmesi dikkatli bakarsan el inmeden geliyor heal normal mi bu?

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Merhaba Video yu izledim tam göremiyorum ama konuyu yakından takip edip Video yu indirip programda izliycem Teşekkür ederiz bildiriminiz için

iyi Forumlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
imking09' Alıntı:
Kesinlikle itiraz ediyorum, lütfen saniye 1 ve 3 arasındaki heal normal mi? Daha eli havaya kalkmadan adam heal atmaya başlıyor ve slota gelir gelmez bizi tıklamadan nasıl db atabiliyor? Lütfen cok dikkatli izleyin videoyu ve videodaki Priesti takip edin göreceksiniz neler yaptığını.
Burası mahkeme değil itiraz edemezsiniz. Ilk saniyede arka taraftan heal geliyor olabilir videoyu daha uzun çekmeliydiniz.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Heal normal değil gibi fakat arkadan bir heal gelmişte olabilir ama her ihtimale karşı arkadaş incelenmeye alınmalı bence