bilgisayar ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e30

The Knight Online Player
3 May 2016
2
0
1
Karakter adı : e30

Hesabın kapatılma tarihi :03/05/2016

Hesabın kapatılma sebebi : oto kutu

Savunma: merhabalar , öncelikle kolay gelsin 2008'de uskoyu bırakmış bir user olarak yaklaşık 3-5 gün önce knight online giriş müziğine youtube'da denk gelmem üzerine oynayabileceğim server arayışına giriştim. uzun araştırmalar sonucu sadece okuduklarımdan yola çıkarak en mantıklı seçimin theko olacağına kanaat getirip giriş yaptım. oyuna girdikten sonra ne kadar doğru bir seçim yaptığımı da anlamış oldum. oyunculara ve oyuna olan ilginiz harika.belli ki insanlara güzel bir server sunup emeklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz , hakediyorsunuz da.yaklaşık 3 gün ciddi saatler oynayıp hesabımı güzel bir hale getirmeye çalıştım. hastahane personeliyim bugün nöbete kaldım eve gelir gelmez bilgisayarı açıp giriş yapmaya çalıştım ancak bilgisayarınız banlanmıştır yazısını görünce şok oldum. o an farkettim zaten normalde ben eve gelince bizim ufak birader heyecanlı heyecanlı anlatırdı ben yokken oyunda neler yaptığını.buraları uzatmak istemiyorum uyuyor numarası yapan keratayı uyandırıp sorduğumda her şeyi anladım.bizim birader ve ekürisi -alt komşunun hacker takılan oğlu- benden habersiz oto kutu indirip kurmuşlar ve tabi bunu farkeden gmlerden birisi de banlamış. bunu gerçekten söylüyorum elinize sağlık bir daha taktir ettim. ancak bunun benimle bir ilgisi olmadığını bilmenizi istiyorum. zaten oyunu czdeki koxper'lar , illegal yazılımların şerefli user'lara verdiği zararlar yüzünden bırakmış birisi olarak o aradığım eski usko tadını ; karşılaştığım bir çok yenilikle gerek keşfederek , gerek harmanlayarak yakaladığım bu server'dan kopmak istemiyorum. ben bu hareketi yaptığı için kardeşimi banladım tabiri caizse , oturuma şifre koydum bir daha kesinlikle bu işlere kalkışmayacağını garanti ediyorum.. zaten saçma sapan yollarla bir şeyler kasmaya çalıştığı hesabı da istemiyorum. sizden tek ricam bilgisayar banını en kısa zamanda kaldırmanız zaten server açılışını kaçırdım şu an geçen her saat zarara işliyor. inanın yıllar sonra yakaladığım bu tattan bu şekilde ayrılmak beni üzecek. tekrar kolay gelsin , iyi çalışmalar dilerim.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Pc Ban Kaldırılmasıdır. Karakter banlı kalacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...