Bugün şunu farkettim

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1

Oyuna yeni gelen userler uğraşmıyo bize soruyorlar şu nasıl olur bu nasıl yapılır diye ?

Yani bizde onlara elimizden geldiğince yardım ediyoruz ama bir yere kadar onlar oyundan çıkıyorlar.

Demek istediğim bunun böyle olması yerine en basit bir nokta;

Kanat, pathos glove, peri, valkry golden mattock, 2x bag ve DC Premium ile başlasa bu oyun.

Şuanda tutmuştu ve bizde her gün birilerine şunu şurdan kırdırıyorsun bunu burdan sıkıntısından kurtulurduk server kusursuz olurdu..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Anladım demek istediğinizi golden mattock nasıl kullanılır? , Nedir? Power up itemleri nasıl kırdırılır ? hakkında foruma konu açıp detaylıca bilmeyen birisinin anlayabileceği şekilde konular hazırlarım.

Teşekkürler ilgi alakalınız için.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

kurdoglu

The Knight Online Player
12 May 2015
13
0
1
Anladım demek istediğinizi golden mattock nasıl kullanılır? , Nedir? Power up itemleri nasıl kırdırılır ? hakkında foruma konu açıp detaylıca bilmeyen birisinin anlayabileceği şekilde konular hazırlarım.
Teşekkürler ilgi alakalınız için.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Aynen bunun gibi aslında bunu forum yerine oyun üzerinede yapabilirsiniz güzel olabilir yeni giren insanların foruma tıklayıp buraları dolaşcağını düşünmüyorum

Bu sistemi, oyuna nakletmek lazım yada dediğim gibi bunlarla başlatılması lazım bir charın akılda tek kalan soru item nerede kasılır'' olsa daha iyi olur.

Zamanla oyunla alakalı daha bir çok şeyi paylaşıcam sizlerle gördüğüm her açığı her hatayı bildirmeyi düşünüyorum.

Böyle güzel bir iş yapıp bizlere sunduğunz için biz teşekkür ederiz.