clan sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

LegendLady

Banned
27 Eki 2015
8
0
1
~~Merhaba Ben LegendLady ReaLFriendS Clan başkanıyım bu aksam krallık adayları var ve saun bızım clanın kolluğu yanıyor karuslarda 2 sırada(bayraklarda) clanım a4 nerdeyse a3 basmaya npmızde var totalde basılmış ben böyle saçma bırsey gormedım 10 yıl uskoda oynadım 1.5 yıl da pwp oynadım böyle saçma bırsey gormedım ben ya gm lere soyledıgımde clanından bırı çıkmıştır yok npnız azdır yok guncellemeyı bekleyın gıbı saçma cevaplar verıyorlar lütfen bu saçma cevapları 16 yasındakı bebelere soyleyın ben bu oyuna başladığımda 17 yasındaydım suan yasım 30 bana lütfen oyunu ogretmeye çalışmayın sadece sorunu cozun!Aksamda krallığa aday çıkaramazsak ne yazıkkı serverınızı kötülemek zorunda kalıcaz en yakın zamanda(max2saat) bu sorunu cozersenız sevınırım...yoksa 32 kısılık dev kadromla başka servere geçmek zorunda kalıcaz... LegendLady

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Clan güncellemeleriyle alakalı birçok problem mevcuttu çoğunu düzeltmeye çalıştık ancak bug bildirirken SAÇMA diye bildirmeniz yanlıştır. Clan güncelleme sistemi uskodan farklı çalışmaktadır uskoyla burayı bir tutmayın, uskoyu koskoca şirket yazdı burayı 2 kişilik xSkip ekibi yazdı ve 8 yıl sürdü. Neyse uzatmadan konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...