Clanıma "Aile"me kimsenin çamur atmasına izin vermem.

pistonkamil

The Knight Online Player
10 Haz 2015
10
0
1
Clanımın adına konu açıp insan değilsiniz vs. diyorsunuz. Slota gelip daha hiç bir şey yapmadan anında 4 pm geldi küfür hakaret hat safhada siz önce saygınızı takının biz sizi sonra kaale alalım öncelikle burada bir anlaşalım. Kimin hangi slotta nasıl exp kastığına kimsenin laf etmeye karışmaya hakkı yok arkadaşım benim clanımın genelliği evli barklı insanlar çoluğun çocuğun gençlerin kullandığı kelimeler ile küfürler ile gelmeyin bana çirkinleşmeyin herkes yerini haddini bilsin. Küfür etmeden önce insan olun konuşmayı bilin. Iyi geceler herkese.

Cursed67

The Knight Online Player
26 Haz 2015
7
0
1
partydeki herkesin agzını ben tutamam ona yapıcak bişeyim yok ki onlarda sizin geldiğinizi gördüler öle laf ettiler. Pm den benim yazdıgım şeyide açıp gösterirmisin sana selam verip sabahtan beri slotta kastıgımızı söledim. Bak eğerki sen erdemli, onurlu biri olsaydın toplayıp clanını ordan giderdin.

Kubilay06

The Knight Online Player
28 Haz 2015
1
0
1
@pistonkamil Şerefinin Üzerine Bahsettiğin Evinin Barkının Çoluğunun Çocuğunun Üzerine Yemin Edermisin Gelen 4 PM ninde Küfür Hakaret içerdiğine Ve Slota Gelir Gelmez Sana Atıldığına !!

pistonkamil

The Knight Online Player
10 Haz 2015
10
0
1
Bak biladerim ben adam olana insan gibi konuşana adam gibi muamele yaparım. Sana karşı ettiğim bir laf yok ama çoluğun çocuğun ettiği laflar evli barklı adamların kaldırabileceği türden değil hani derler sinek küçüktür ama dışkısı mide bulandırır anlatabildim mi? Aşağıda görüyorsun yazılan söylenenleri.

Cursed67

The Knight Online Player
26 Haz 2015
7
0
1
tamam pistonkamil (BERBAT) sen haklısın, siz haklısınız. uzatmanın bir anlamı yok. ama şunu sakın unutma gün olur devran döner.