Coco Clanı - CocoCavLiyo

onurakts

The Knight Online Player
10 Haz 2015
6
0
1
merhabalar öncelikle bugün yaşadığım talihsiz olayı anlatmak istiyorum size 2 gün önce oyundan biriyle tanıştım CocoCavLiyo biraz muabbet ettik birbirimize ısındık aynı şehirde yaşıyomuşuz 24 yaşında bir arkadaş neyse velhasıl clanına buyur etti beni geçtim oyunda tek olduğum için muabbet exp kasma derken bu gece saat 03:25 civarlarında arkadaş bana 25 gb ye hell breaker 7 satan birini bulduğunu söyledi ve kendisindeki ve bendeki itemlerin takasını kabul ettiğini söyledi adamın bende mantıklı bulduğum için kabul ettim ve güvendim hata ettim sadece üzülüyorum oyunun daha tadını çıkaramadan böyle bişey yaşadığıma +6 lugias +6 hanguk 3 parça +7 chitin ve 250m paramı dolandırdılar birlik olup biliyorum büyük ihtimalle yetkili arkadaşlar benim hatam olduğu için herhangi bir müdahalede bulunmucaklar ama ben sadece hakkımı helal etmiyorum ve bu kişilere dikkat etmenizi istiyorum benim yaşadıklarımı yaşamanızı istemem gerçek arkadaşlarınız dışında kimseye güvenmeyin salak yerine konmak gerçekten kötü

altta resimlerle göstermeye çalıştım belki itemlerim geri gelmicek fakat biliyorum ki yetkili arkadaşlar konuşma loglarına bakıp durumu anlayabilirler ve bu kişilerle ilgili gerekli cezayı verebilirler tek istediğim güzel bi arkadaş ortamı bulup takılmaktı genede teşekkür ederim böyle güzel bi oyun sunduğunuz için sanırım benim için buraya kadarmış hoşçakalın.

Oyun Nick: Hardcore16

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Human ardream charı aç gel kardeşim. uğraşma itle çakalla keyfimize bakalım

anadolu0163

The Knight Online Player
10 Haz 2015
27
0
1
bugn ögle arası ts mize gel yardmcı olrz bi şekl ortamsa ortam kardeşm tanısır bişeyler yaparz ... ts3.yourko.net pw yourko oda anadolu çekilme odasına gel çekeriz ... AnadoluKomutanLogar seni dolandıranlara cevabı güzel bi tokatla weririz ;) grs uyudum bn

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
Dostum böyle daha karakteri oturmamış, oyunda insanları kandırarak bir yere gelmeyi amaç edinmiş tipler var.. Ne yazık ki 1 tane de değil, ve bunun bir oyun olduğunu.. Araç değil amaç haline getirenlerden, gereksiz hırs yapanlardan uzak durucaksın. Eğer devam edersen yardım etmeye çalışırım elimnden geldikçe, ortam istersen yine güzel arkadaş ortamımın olduğu bir clan var. Bir şekil ayarlanır yani böyle vasıfsız, milletin emeğinde gözü olanlar ile yola çıkma, nick forum nicki ile aynı

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Bence bu arkadaş ile ilgilenilmelidir.

Öncelikle loglara bakılıp olayın doğrulanması , ardından gerekli cezai işlemlerin uygulanması gerekmektedir.

THEKO yönetimi bugüne kadar en iyi 19xx yönetim kadrosuna sahip olduğunu kanıtlamıştır.

Ancak bazı zamanlar prensiplerden vazgeçilmeli bu gibi durumlarda insanlara yardımcı olunmalıdır.

Eğer bu gibi durumlarda max. 3 kişiye yardım etseniz, bundan sonra kimse cesaret edemez.

Duellona

onurakts

The Knight Online Player
10 Haz 2015
6
0
1
öncelikle hepinize teşekkür ediyorum çok düşünceli insanlarsınız gerçekten itemler umrumda değil oyun sonuçta 1 haftam boşa gitti evet ama tekrar yapılabilir ben sadece tek istediğim bu kişilerin banlanması bu beni rahatlatıcaktır bunun haricinde 1 hafta önce kc aldım yaklaşık 4.000 kc ve resette silinme olayı olmuştu saolsun yetkili arkadaşlar ilgilendiler ve sorunumu çözdüler fakat dolandırıcılıklar oyun dışı da devam etmektedir facebook adresi açmışlar ve kendilerini gm gibi tanıtıp sorunumuzu sayfada konu altına yazdığımız için ekleyip sizi dolandırmaya çalışıyolar bunlara da dikkat edelim ticket harici kimseyle şifre paylaşmıcağımı söyledim ve vazgeçti arkadaş son olarak bu konu hakkında tickette açtım ne yazık ki kimsenin umrunda olmadı henüz forumda beni destekleyip yanlız bırakmayan arkadaşlar tekrar teşekkür ediyorum size item , para gibi yardımları kabul edemem kendimi topladığımda sizlere ulaşıcam inşallah kabul ederseniz beni iyi oyunlar herkese bol itemler :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu yanlış yerde taşınmıştır.

Malesef dolandırılmaya kurallarımızdada belirttğimiz gibi karışmıyoruz. Item satışı yapmaya çalışma , Seal scrollsüz char alma , fake web sitelerine, bilgisayarnızda bulunan virüsler , başka serverde kullandığınız Id şifreleri kullanma gibi birçok sebepden ötürü karakteriniz hacklenmekte. Ve biz bu işleme kurallarımızda da belirttiğimiz gibi karışmıyoruz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

​​​​​​​