computer blocked yedim, durduk yere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pearlite

The Knight Online Player
1 Tem 2015
5
0
1
Karakter adı: Pearlite

Hesap kapatılma tarihi : 30.06.2015

Hesap kapatılma sebebi: bilmiyorum

Savunma:

servere yeni başladık 3 arkadas, bir hafta oldu olmadı madendeyiz, online olmayanın yerine golden mattocku olan hesaba gireriz daha cok para kazanabilmek için, bunun da multi client sayılacağını hiç düşünmemiştim ama forumda detaylı bir inceleme yaptım ban sebebi olduğunu öğrendim, neyse konuya dönüyorum, 1 haftada aşağı yukarı 6 gb falan kasabildim, 30 haziran sabah 07.10 da karakterden cıkış yaptım, akşam 21.05 de giriş yaptığımda account blocked dedi, sonra yeni hesap açayım dedim onada giremedim oyunda değilken ban yedim resmen. e şimdi benim suçum günahım ne, ha 1 haftalık süre içinde pazarı gezdim baktım bu kadar yavaş para kazanmayla asas dizilmeyecek yeni hesap açıp mage kasmaya karar verdim. bu mu suç? ben bunu yaparak serverin durumunu tehlikeye mi attım? asas olmayacak deyip mage kasmak yüzünden şu hale düşmek normal bi durum mudur? yada ban sebebim başka birşey ise öğrenmek istiyorum. ilginiz gecikmezse cok teşekkür ederim

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : gm arkadaşlar gerekli açıklamayı yapacaktır. yazılan savunma gmler tarafında doğrulandığı taktirde

karar: olumlu

Pearlite

The Knight Online Player
1 Tem 2015
5
0
1
yalnız 2 gün oldu ses seda yok, oturup harcadğımız paranın ve vaktin geri iade edilmesini bekliyoruz, küçük bir bilgi olarak ekleyeyim bunu da

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Banlanan karakteriniz : SonyaBlade

Ban Sebebi : Illegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Incelemeler yapıldıktan sonra hdd ban kaldırılacak veya kaldırılmayacaktır.

Pearlite

The Knight Online Player
1 Tem 2015
5
0
1
savunmada belirttiğim gibi asasdan vazgeçip mage kasmaya başladım, mageyi açış tarihimde konu ile ilgili olan diğer arkadaslarımın konularında bahsedilmiş olduğu başka birinden item satın almamızın hemen sonrasıdır, itemleri aldığımız kişinin karakterinden bana aktarıldı itemler, daha sonra bende parayı veren arkadas oyuna bağlanınca ona gönderdim itemleri, onun dışında herhangi bir trade faaliyeti olmamıştır, olay bundan ibarettir, eğer benim bilmediğim bir sebepden dolayı item kopyalamaya çalışıldığım görünüyorsa kesinlikle isteyerek olmadı, cevabını merakla bekliyorum iyi çalışmalar

Pearlite

The Knight Online Player
1 Tem 2015
5
0
1
savunmada belirttiğim gibi asasdan vazgeçip mage kasmaya başladım, mageyi açış tarihimde konu ile ilgili olan diğer arkadaslarımın konularında bahsedilmiş olduğu başka birinden item satın almamızın hemen sonrasıdır, itemleri aldığımız kişinin karakterinden bana aktarıldı itemler, daha sonra bende parayı veren arkadas oyuna bağlanınca ona gönderdim itemleri, onun dışında herhangi bir trade faaliyeti olmamıştır, olay bundan ibarettir, itemler nasıl alındıysa öyle aktarıldı herhangi bir işlem yapmadım, cevabını merakla bekliyorum iyi çalışmalar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban incelemeler sonucunda kaldırılmış, SonyaBlade isimli karakter illegal aktiviteden dolayı banlı kalmaya devam edicektir.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...