Dagorath Pazarda Banned.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Karakter adı: Dagorath

Hesap kapatılma tarihi : 30.06.2015

Hesap kapatılma sebebi: Illegal Program ( Multi de olabilir bi uyarı görmedim, sebebini bilmiyorum yani hiç bir şekilde ama formata uyması için yazdım birşeyler )

Savunma:

Başka chara da giremiyorum sanırım hdd yada ip ban vs yedim. 1 charım kazıda, bir charım pazardaydı. Pazardaki charım hala duruyor.

Yani açıkcası şunu söylemek gerekirse ne zaman sıra bize gelecek diye bekliyordum. bu resmide ne olur ne olmaz diye çektim. ban yediğim aklımın ucundan bile geçmiyordu ama forumda herkesi durduk yere banlanırken/banlandığını söylerken görünce artık paranoyak olmaya başladık haliyle. şu durumda bu paranoyaklığa çok şükür demem gerekiyor sanırım. Yani kesinlikle illegal bir program veya multi kullanmadım. Kullanma gereğimde yok, az çok itemimi yapmıştım. sadece geceleri kazıya bırakıyordum, veya pazara. Allah biliyor ya söylediklerimde tek kelime yalan da yok. Lütfen bu kadar insanın söylediği bu multi konusunu değerlendirmeye alın. Siz sorun yok desenizde sonuçta microsoft bile hata yapabiliyor, bu doğal birşey. Ama yok demekten ziyade bu kadar insa birşey söylüyorsa doğrudur bir sorun vardır da demek bir bakış açısı.

Yani ilgilenirseniz sevinirim. işte sabah saat 7-8 civarı ban yemiş olması muhtemel. Ki son bir kaç saat içinde aynı pcde karakter de değiştirmedim.

Lütfen bu konuda artık birşeyler yapın.

---------------------------------------------------------------------------- ÖNEMLI (edit 18:22) -----------------------------------------------------

Hocam şimdi şöyle bir durum var. benim 2 karakterim var Dagorath ve LAGVARBRO. Dagorath asıl olan, LAGVARBRO da kazı pazar yaptığım karakter. evdeki 2 bilgisayarımda bunları oynuyorum, oyunda olmadıklarında arkadaşlarımın karakterlerinede giriyorum çünkü birinde golden mattock var ama LAGVARBRO da olmadığı için onunla kazmak daha karlı oluyor. herneyse bu yüzden multiye takılma korkusu oluyor haliyle 1 saat içinde farklı karakterlere gir çık yapınca bazen. Neyse sabah ban yediğimdede multi yüzünden yediğimi düşündüm, halada biraz düşünüyorum ama işin garip tarafı şu ki, dün oyuna yeni başlayacak olan arkadaşıma item satın aldık hepiimiz için tabi, itemleri aktardığımız depo karakter yine forumda banned konusu olan Guandalf, bende itemleri almak için o karaktere girdim aktardık vs. bugünse arkadaşım bana karakterine giremediğini banlandığını söyleyine çok şaşırıdm. çünkü daha dün item aldık ve bugün banlandı, hemde inanın çok masraf yaptık. bende banlandığımı söyledim, herhalde serverda bir sorun vardir gibi düşündük ilk önce, çünkü forumun hali ortada, sonra arkadaşa benim chara bi girsene ben hiç bi chara giremiyorum sanırım ip hdd ban falan yedim dedim, çocukta denedi ve giriliyor ban yok bunda dedi. Dagorath ve LAGVARBRO adlı karakterlerime giriş yaptı sorunsuzca. orda olayı anlayamadım, yani benim 2 bilgisayarımdan hiç bir şekilde oyuna giremiyorum. (önce birinden dc yediktensonra, diğerinden de kendim çıkıp tekrar girmeye çalıştığımda), hiç bir karaktere girmiyordu. dahası Guandalf karakterinin neden banlandığını anlamadım. benim banım multiden mi başka birşeyden mi, başka birşeydense neden. abi yılan hikayesine döndü. ve çok masraf ettiğimiz cchar ertesi gün hemen banlandı, mağdur durumdayım. bunları dikkate alarak birisi yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten. yani Haksız yere banlandığımızı düşünüyorum, bilgisayarlarımın ikisindende giriş yapamıyorum. arkadaşın karakter gitti. hemde gece oyundaydı sabah denediğinde oyunda yokkken banlandı, bu nasıl olur anlamıyorum. hiç birşey yokken ya. Sorunu buna göre değerlendirirseniz çok sevinirim. Iyi çalışmalar. (edit 18:22)

*edit: karakter adı düzenleme ve ekstra savunma.

**edit 2: başlığa yanlış charı yazmışım, kazıda ban yedi char. pazardaki char hala online.

***edit 3: kapatılma sebebi düzenleme.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
forumda biraz gezindim de multiden önce gm yanına çekiyormuş. ben olduğu gibi kazı alanında ban yedim. ama sanırım yine aynı sebepten, çünkü başka açıklama bulamıyorum kesinlikle. şuan daha anlamsız geliyor bana, 2 ayrı pcden 2 chara girdim. kısa zaman içinde pclerden kendi charları dışında başka charlara girmedim. ama charlara relog atmış olabilirim, pc değiştirmeden. herneyse ban durduk yere ban yedim işte. ilgilenmenizi rica ediyorum.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Ban yediğimiz zaman ss almaktan bahsediyorsunuz. fakat normal şekilde swda zaten günde ortalama 4 5 kere dc yiyen bir insan bende olduğu gibi bir durumda ss almaya ihtiyaç duymayabilirdi. Sonuçta durduk yere kazıda ban yiyorum. kazıda koxp mu kullanıcam, tbl mi ne kullanıcam. multi uyarısı almadım, sıradan bir dc den farksız. her gece kazıya pazara 2 karakteri bırakıp yatıyorum. sabahları 2side dc olmuş oluyor genelde. Her sabah bunu yaşayan, illegal kullanmayan birinin banlanmış olma ihtimali aklına bile gelmez. Lütfen kendinizi benim yerime koyun ve düşünün.. Benim gibi olupta ss almamış bann açılmamış olanları -eğer varsa- düşünürsek ben açıkcası üzülüyorum. ve burda herşeyden önce kul hakkı var. emek var.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
sabahın köründe boş kaldıkça yazasım geliyor kusura bakmayın, şimdi herkesin uyuduğunu ve daha beklemem gerektiğini düşününce haliyle canı sıkılıyor insanın. Ama bannlanan karakterim asıl itemli karakter, pazar karakterim şuan hala aktif. en fazla 5 6 7 gblik item var üstünde onun. hani mantıken düşünüldüğünde multi açacak olsam orjinal karakteri riske atmam. öteki bilgisayardan açarım. ki bunda ona kıyasla 30gblik item falan var, 1 haftada yaptığımı upgrade şubu, düşününce fena para değil kendi açımda sw şartlarında. sonuçta emek var. umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Bakın mesela şu fotoğraflar çeşitli dc yediğim zamanlarda, bann mı acaba düşüncesiyle çektiklerim. bunlar birşeyin kanıtı değil şuanki durum için. sadece yaşadığımız durumu anlatmaya çalışıyorum, her dc sonrası ss almak zorunda kalmak maalesef ki şuan gerekli oldu. almamışta olabilirdim ve şu veya bu şekilde açılmayadabilir(di).

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Karakter adı: LAGVARBRO

Hesap kapatılma sebebi: Illegal Program

Savunma: Yukarıda yazılanlarla aynı durum. Oyundaydım. oyundan çıktım ve bir daha giremedim. başka karakterlerede giremedim.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
dreamaker' Alıntı:
Karakter adı: LAGVARBRO

Hesap kapatılma sebebi: Illegal Program

Savunma: Yukarıda yazılanlarla aynı durum. Oyundaydım. oyundan çıktım ve bir daha giremedim. başka karakterlerede giremedim.
yeni konu açınız.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : arkadaşın pcleri değiştirdiği için multiye yakalandığını düşünüyorum.

karar : olumlu

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Hocam şimdi şöyle bir durum var. benim 2 karakterim var Dagorath ve LAGVARBRO. Dagorath asıl olan, LAGVARBRO da kazı pazar yaptığım karakter. evdeki 2 bilgisayarımda bunları oynuyorum, oyunda olmadıklarında arkadaşlarımın karakterlerinede giriyorum çünkü birinde golden mattock var ama LAGVARBRO da olmadığı için onunla kazmak daha karlı oluyor. herneyse bu yüzden multiye takılma korkusu oluyor haliyle 1 saat içinde farklı karakterlere gir çık yapınca bazen. Neyse sabah ban yediğimdede multi yüzünden yediğimi düşündüm, halada biraz düşünüyorum ama işin garip tarafı şu ki, dün oyuna yeni başlayacak olan arkadaşıma item satın aldık hepiimiz için tabi, itemleri aktardığımız depo karakter yine forumda banned konusu olan Guandalf, bende itemleri almak için o karaktere girdim aktardık vs. bugünse arkadaşım bana karakterine giremediğini banlandığını söyleyine çok şaşırıdm. çünkü daha dün item aldık ve bugün banlandı, hemde inanın çok masraf yaptık. bende banlandığımı söyledim, herhalde serverda bir sorun vardir gibi düşündük ilk önce, çünkü forumun hali ortada, sonra arkadaşa benim chara bi girsene ben hiç bi chara giremiyorum sanırım ip hdd ban falan yedim dedim, çocukta denedi ve giriliyor ban yok bunda dedi. Dagorath ve LAGVARBRO adlı karakterlerime giriş yaptı sorunsuzca. orda olayı anlayamadım, yani benim 2 bilgisayarımdan hiç bir şekilde oyuna giremiyorum. (önce birinden dc yediktensonra, diğerinden de kendim çıkıp tekrar girmeye çalıştığımda), hiç bir karaktere girmiyordu. dahası Guandalf karakterinin neden banlandığını anlamadım. benim banım multiden mi başka birşeyden mi, başka birşeydense neden. abi yılan hikayesine döndü. ve çok masraf ettiğimiz cchar ertesi gün hemen banlandı, mağdur durumdayım. bunları dikkate alarak birisi yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten. yani Haksız yere banlandığımızı düşünüyorum, bilgisayarlarımın ikisindende giriş yapamıyorum. arkadaşın karakter gitti. hemde gece oyundaydı sabah denediğinde oyunda yokkken banlandı, bu nasıl olur anlamıyorum. hiç birşey yokken ya. Sorunu buna göre değerlendirirseniz çok sevinirim. Iyi çalışmalar.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
birisi cevap verecekmi artık. bu kadar ilgisiz olmayın lütfen.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Bu gece bari sonuclansa guzel olur hocam. Bekliyoruz surekli. Aklimiz hep burda.

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Dagorath ve LAGVARBRO adlı karakterlerim açık ama evdeki pc lerim banlı olduğu için oyuna giremiyorum maalesef, Guandalf isimli itemli karakterimiz ise oyunda yokken banlandı. Ban yemeden önce bayağı bi item almıştık, o akşam oyunda yokken banlandı. Diger Karakter açıkken pc banlı olmasının sebebini de merak ediyorum. sorunun halledilmesini bekliyorum hocam. Lutfen bakin yogunsunuz biliyorum ama 2 gun oldu o kadar masraf, karakterler kapali. Bizde sinir stres yapiyoruz bekledikce. Neyse ne diyim iyi calismalar

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Bu sabah da sonuçsuz sabahlamayız inşallah...

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Açıklama : Sarumanintorunu ve Guandalf karakteri illegal aktiviteden banlanmıştır. llegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesidir. Karakterler inceleme sonucunda açılacak veya banlı kalmaya devam edicektir.

Ek olarak hdd ban kaldırılmıştır. Evdeki pc nizden Dagorath ve LAGVARBRO isimli karakterlere giriş yapabilirsiniz.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...