Durduk yere ban yedim acil düzelmesini istiyorum..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osman31

The Knight Online Player
3 Kas 2015
4
0
1
bugun 2 saat önce girdiğim chara şimdi giremıyorum hıc bir illegale karışmamıştır.

char zaten ful + ful itemler gbler. char zaten dizili böyle birşey olması ımkansız.

bugun oyuna girdiğimde gördümki hiç np kasmama ragmen baktım kareli nazi bende görünüyor demekki oyunda sıkıntı var.

oto banmıdır nedır bilemiyorum ama magdur oluyorum lutfen hızlı bı sekılde bu ısın cozulmesını ıstıyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili :

Oyun içi Tl ile karakteleri alıp profesyonelce Sahte Dekont hazırlayıp oyuncuları soymaktan dolayı banlandınız. Sahte dekont un ülkemizde cezası bile vardır.

Konu Açık bırakıldı, ek olarak hiçbir savunma olmadığı ve konu mahkeme kurallarına uygun olmadığı için 24 saat içerisinde düzenlenmezse reddedilecektir.

osman31

The Knight Online Player
3 Kas 2015
4
0
1
ne tl si ne karakteri siz neler diyorsunuz.ne dekontu soymayı kafayımı yedınız.

öyle şey olur mu char dizili zaten. kimi soymusum gercekten oyle bişey yok o kadar para yatırdım oyuna adamın bırı yalan yanlış yere şikayet etmiştir.

böyle her ihbari banlıyormusunuz ayıptır 1 gundur beklıyorum charım kapalı.

hiç bir illegal iş içinde olmadım. sadece oyun oynamak ıstıyorum emegımız var .

lutfen böyle suclamaları kım yaptı oturup konusup bu ısı cozmemız lazım.

mantıklı dusunursek madem char soyacagım bu ıslere kalkısacagım oynadıgım charla yapmam sızce komık olmazmı.

profesyonelce yazmıssınız bunda profluk goremıyorum.

lutfen cekemeyen bırının lafına ınanıpta oyundan sogutmayın 2 gun oluyor charım sucsuz yere banlandı.

biraz dusunursek sacma oldugunu anlarsınız.

acil cevap beklıyorum .

osman31

The Knight Online Player
3 Kas 2015
4
0
1
eklemek istediğim bi husus daha var hiç bir şekilde oyuncuların emegini çalma gibi idealim olmamıştır.

ama o gun bı olay yasandı acaba onlan ılgı olrak mı ban yedım bilemiyorum;

o gun clanımdakı b55555555555 adli kullanıcının bana 13 gb borcu vardı bi ara benı cagırdı borcunu verdı.

baskada o gun basıma bişe gelmedi nasıl olur boyle seyler.

yarın farklı charla clan baskanıma banlandıgımı bıldırdm. mevzuyu anlattım bana b55555555555 in birini dolandırdıgını soyledi ve clandan attım dedi.

acaba onlan ılgılımı ban yedım.

ben sadece ondan verdıgım parayı aldım hıc bı turlu tanımam clana yenı girdim zaten loglardan kontrol edilmesini istiyorum 2.gun bugun hala magdur oluyorum lutfen adamlar pk atıyor sureklı benım charın durumunu soruyorlar , lutfen benım bı sucum yoktur.

Bana verdiği borcu birini dolandırıptamı verdi,dolanrırken verdıde adammı sikayet ettı bılmıyorum olaydan haberım bıle yok.

adamın yaptıgı sucdan benım charım banlanmıs lutfen bı bakın o kadar para yatırdım yazıktır gunahtır.

oyun oynama hevesım kacıyor lütfen sagduyulu olun haber beklıyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ticketten yapılan konuşmalar ve forumdaki açıklamalarla birlikte banınızın kaldırılmasına karar verilmiştir.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...