EL1ZABETHHH SAVUNMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Karakter Adı:BSGxEL1ZABETHHHH

Hesabın Kapatılma Tarihi:14.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:WH (Wall Hack) ile duvardan yukarıya çıkıyor.

Savunma:Öncelikle hileyi kullanan kişi charın asıl sahibidir . Daha sonrasında bu arkadaş yani charın asıl sahibi charını benim arkadaşıma satıyor . Benim arkadaşımda chardayken ip ban yiyor . Bu banın kaldırılmasını rica ediyorum . En azından ip ban yiyen SUÇSUZ arkadaşımın ip banı kaldırılsın lütfen .

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Çarı satın aldığına dair bir kanıt koyarsan bence daha sağlıklı olur.

Yusufyosunlu61

The Knight Online Player
15 Haz 2015
3
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Çarı satın aldığına dair bir kanıt koyarsan bence daha sağlıklı olur.
Kardeş satın aldıkta hani charda da değiliz en son charda biz varız diye direk ip ban yemişiz. charı açmasalarda olur biz 70 liraya başka charda alırız yeter ki servere girebilelim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Itirazınız olumlu değerlendilmemiştir. Hdd nize ban atıldığına göre Karakterde wall hack açan sizdiniz ve siz ban yediniz. Çünkü oyunda hangi bilgisayar girdiyse o pc ye ban atılmıştır. Eski sahibi açsaydı siz oyuna girebilirdiniz.

Konu açık bırakılmıştır.

KuntiIsHEREEE

The Knight Online Player
15 Haz 2015
13
0
1
Kardeşim anlamadığınız olay şu : Charda wall hack 1 gün önce açılmıştı (char ban yedikten önce) . Char satın alındığından sonra alan kişi oyunda pazar vs. yapıyor . Daha sonrasında bir user wh videosu atıyor ve adminler inceliyor alan arkadaş pazardayken ban yiyor . Olay bundan ibaretdir . Ben yinede bir konu açıcağım charı ve hdd banı kaldırmak adına . Iyi günler ilginiz için teşekkür ederim .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Mahkemede hiçkimse sizin kardeşiniz veya dostunuz değildir. Karakter alım satım yapmadan önce karakterin forumda bir şikayet konusu varmı, oyuncular bu karakteri gördüğünde ne diyor veyahut character seal scroll kullanarak almadığınız vb vb gibi sebeplerden ötürü bu durum oluşmaktadır. Karakter işlemlerine kurallarımızdada belirttiğimiz gibi kullanıcının kendi sorumluluğu altındadır.

Karar : HDD banın kaldırılması yönündedir.

Itiraz edebilmeniz için konu açık bırakılmıştır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Mahkeme zaman aşımına uğradığı için konu reddedilenler bölümüne taşınmıştır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...