Elemental Pendant +3, 6x +8 Shell 19k kc..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Serverda Bazı kişilerde olunca dokunulmayan, Başkasına Geçince karakter banlatan Itemler.. Emeğinize yazık.

Itemlerin sahibi günlerce oyunu oynuyor lvl kasmış itemleri tek charda toplamış. Anlaşılan birisi bu karakteri hackleyip itemleri satıyor. Maalesefki bize denk geliyor ve itemleri alıyoruz. Akşamına karakterimiz anında banlanıyor. Ne hikmetse illegal item olduğu o an fark ediliyor serverda, daha önce değil. Yetkililerden gelen açıklamalar o kadar çeşitli ki, kc alışverişi yasak banned. illegal itemden banned, bugla item yapmaktan banned. itemleri pazardan çekmişssin banned. işin garibi itemleri aldığımız karakterde de zaten +3tü ama itemi biz buglamakla suçlanıyoruz. Soruyorum size database erişimi olmayan bir kişinin buglarla item yapma olasılığı nedir? Ha biz bug yapıyoruz ama hb +1de bırakıyoruz shelleri basıp buglarken :D elysium 7 de bırakıyoruz, 5k kc buglamak varken 1k 100 2k tarzda bugluyoruz.. çok komik gerçekten.. yada birileri gerçekten item yapıyor ve el altından satıyor. Serverda item satışı gb satışının yasak olmaması böyle açıklanabilir sanırım. Emeklerinizle nasıl dalga geçiliyor görün. siz old ep ararken bazıları neler takıyor..

Elemental Pendant +3 olan SS'de sağ üstte premium kısmının altında server açıkca yazıyor. Kaldıki oyunda alttaki yazışmalardan upgradelerdende anlayabilirsiniz. veya Mahkeme bölümünde şuan bu itemleri sadece trade yapan karakterlerin banlı olduğunu görebilirsiniz. Elimde daha fazla ss var. Yetkililer buraya gelip siz item yapmadınız bu itemleri aldınız ama biz yinede sizi banladık çünkü itemlerin bizim istediğimiz kişiler dışında olmasına izin veremezdik diye açıklamazlarsa daha bin tane ss atarım sorun yok..

Dipnot inventorydeki 6 parça Shell de +8'dir.

Pearlite

The Knight Online Player
1 Tem 2015
5
0
1
işine gelince illegal yollardan item kopyalama yüzünden banlandınız sebebi sunulan, zorla ve ısrarla hangi itemi kopyalamışım, hangi bugdan faydalanmışım somut ispat istendiğinde kem küm edip sallamaya çalışan, sonra elden kc satın almak yasaktı ondan banlandınız diyen bir yönetim buna da bi kulp takacaktır elbet, ama gerçek bu, bu itemler uzunca bi süre durdu ban yemeden kimsenin sesi cıkmadı, 57 level bir magede 3 parça asas shell 3 parça mage shell +8 vardı. hepsini mi bastı, anvil bazılarına %60 dan mı açıyor kapıları acaba,

vay arkadas, farklı yönetim kadrosu ile evlere şenlik sebeplerle banlar, elden kc satışı yüzünden banlanıp sonra affedilenlere burdan selam olsun, bu karakter elden kc satışından banlandı ve affedilmedi. acaba neden? yoksa karakterdeki itemleri başka bir tanıdığa mı geçirdiler yoksa :)

mtncn99

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
+3 elemental pendant basmak zor olsa gerek ama bi yolsuzluk olacağını pek düşünmüyorum

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
zor olsa gerekmi? :) ama gmler karakterin karakterde bulunan illegal itemler yüzünden banlandığını söylüyor birbirleriyle alakası olmayan sebeplerden birinde, sonra kc yüzünden falan diyorlar o ayrı tabi :) bu ne yaman çelişki :) yolsuzluk yoksa bu illegal item nasıl ortaya çıkıyor. yani neden ilk olduğu karakterden başka karaktere geçince itemler siliniyor karakter banlanıyor da o karakterdeyken hiç müdahale edilmiyor. Gözden mi kaçıyor? ama benimki akşamına banlandi :)

SS de Illegal olduğu açıkça belirtiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mtncn99

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
gereği ne ise yapılır gerçekler ortaya çıkar umarım. Yetkililer gerekli açıklamayı yapacaktır diye düşünüyorum

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
gerçek şu ki, ben itemleri satın alıp kendi karakterime alana kadar birileri bu itemlerle geziyordu ortada. bana geçine banlandı. demekki sorun itemlerin illegalliği değil istenen kişilerden başkasında olmaması. siz emek verin uğraşın birileri el altından işler çevirsin..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Gerçek şu ki serverin başından beri oynuyorum bilen bilir günde en az 12 saat pc başındayım ve +3 ep basılcak kadar +0 ep düştüğünü düşünmüyorm ki artılama %100 değil bu item bu sv ise kesinlikle edit veya dupe ile yapıldığı kesin bu konu ile ilgili gm arkadaşlardan bir açıklama istemek en doğal hakkımız diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Gem ve Fragmentten gelen takıların +3lenmesi normal madende bu kadar adam var fakat rol eme ep gibi boss droplarının bu kadar kısıtlı bir sürede +3lenmesi imkansız geçen yorumumda belirttiğim gibi artılama bide % 100 değil.

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
Şöyle bir yorum yapmak istiyorum şuan oynadığımız server'de sw tüpü sundries de 500k satılıyor ama ne hikmetse adamın üstünde sw tüpü bence şüphe uyandırıcı bir durum :)

dreamaker

The Knight Online Player
24 Haz 2015
36
0
6
Şöyle bir yorum yapmak istiyorum şuan oynadığımız server'de sw tüpü sundries de 500k satılıyor ama ne hikmetse adamın üstünde sw tüpü bence şüphe uyandırıcı bir durum :)
şöyle garip şeyler aramadan önce açıkca thekogame olduğunu gösteren, gmlerin illegal itemler vardı banladık yazılarını gösteren sslere, forumda ilelgal itemden banlandı konularına dikkatini ver bakıyım kardeşim birde :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Gereksiz tartışmalara gerek yok konu kilitlendi.

Illegal itemler veritabanından silindi ve bilinen tüm problemler giderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...