Farmeroski Banlandı Mahkemeden banımın açılmasını talep ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
Karakter Adı : Farmeroski Kapatılma Tarihi:08.06.2015 Kapatilma sebebi:Farmeroski is currently computer blocking yazıyor Savunmam: Merhaba bugun charımın banlandıgını gördüm sanırım şikayet geldiği için banlanmış evet eski mykoda kullandığım kolay ulaşmak için flood yapma programı vardı ondan oyundaki kullanıcılara pm atıyordum itemleri daha kolay alıp satabilmek için sürekli item alıp basıyorum vs . fakat bilmiyordum bunun suç olduğunu onun dışında hiçbir şekilde illegal birşeye karışmadım mahkemenin huzurunda birdaha yapmıyıcağıma söz veriyorum tüm oyunda rahatsız ettiğim arkadaşlardan özür diliyor ve banımın açılmasını talep ediyorum. hiçbirşekilde ne bir 3.uygulama kullandım nede multi kullandım 2 adet bilgisayarım var bir yandan exp kasarken biryandan diğer bilgisayarımla maden yapıyorum . kazandığım gemleri satıyorum onun parasıyla item alıyorum kolay item bulmak için flood yapıyordum mahkemenin incelenmesini talep ediyorum. VIDEOYU UPLOAD EDEMEDIÄžIM IÇIN SITEYE UPLOAD ETTIM BAKABILIRSINIZ http://tinypic.com/player.php?v=33el...8#.VXXh50ajLIU

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme Kurallarına göre konunuzu düzenleyiniz.

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
geçmiş olsun arkadaşım , konuyla alakası yok ama o duvar kağıtlarının metresi ne kadar :) :p

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme olumlu sonuçlanmamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...