GM OYUN IÇI SIYASI PROVOKASYON YAPILIYOR. Kürt etnik kökenini küçümsüyorlar

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
BU ARKADAŞLAR GENELDEN KÜRT HALKIYA DALGA GEÇIYOR. OYUN IÇI PROVOKASYON YAPILIYOR. KÜRT ISIMLERI ILE DALGA GEÇILIP TI YE ALINIYOR. "KÜRT" KELIMESI BIR KÜFÜR GIBI KULLANILIYOR. MHP NICKLI OYUNCU ADINDA SIYASI IÇERIK OLDUÄžU IÇIN BANLANDI. BU ADAMLARADA GEREÄžININ YAPILMASINI RICA EDIYORUM.

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Siz çok acizsiniz ya :) Gerçekten hayatımda gördüğüm nadir aciz insanlardansınız. Bu kadar çekememezlik bu kadar fesatlık olamaz. Biz sizinkilerin ss'ini almıyoruz diye rahat rahat at koşturuyosunuz da kendilerinizinkini de koyun da görelim neyin ne olduğunu.

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
Siz çok acizsiniz ya :) Gerçekten hayatımda gördüğüm nadir aciz insanlardansınız. Bu kadar çekememezlik bu kadar fesatlık olamaz. Biz sizinkilerin ss'ini almıyoruz diye rahat rahat at koşturuyosunuz da kendilerinizinkini de koyun da görelim neyin ne olduğunu.
bir sıkıntın varsa alacaksın. slota gelıp sovup dalga gecmekle cozulmez bu işler bak burda 5 tane yonetıcı var sorununu ss alıp onlarla paylasacaksın kı cozum uretsınler. bu adam lar forumu bosunamı kurmus. kaldıkı. benım herhangı bır ss'm varsa herhangı bırının elınde koyabılır hıcbır sıkıntım yok:)

gmlerden de rıca edıyorum Kürt Halkıyla geçilen dalga ve provokasyon cezasız kalmamalı . bukadar kaliteli bir oyunda böyle siyasi ve koca bir halkı rencide edecek ve hor görecek davranışlar göz ardı edilmemeli. kaldı ki sırf nicki MHP diye ban yiyen bir user arkadasımız varken . bu 2 arkadasın serverde de buyuk bir oyuncu kitlesi bulunan bu etnik kökenle ilgili yaptıgı hakaretler ve hor görmeler tarafınızdan cezasız kalmayacaktır diye umut ediyorum.

iyi çalışmalar dilerim

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
bir sıkıntın varsa alacaksın. slota gelıp sovup dalga gecmekle cozulmez bu işler bak burda 5 tane yonetıcı var sorununu ss alıp onlarla paylasacaksın kı cozum uretsınler. bu adam lar forumu bosunamı kurmus. kaldıkı. benım herhangı bır ss'm varsa herhangı bırının elınde koyabılır hıcbır sıkıntım yok:)

gmlerden de rıca edıyorum Kürt Halkıyla geçilen dalga ve provokasyon cezasız kalmamalı . bukadar kaliteli bir oyunda böyle siyasi ve koca bir halkı rencide edecek ve hor görecek davranışlar göz ardı edilmemeli. kaldı ki sırf nicki MHP diye ban yiyen bir user arkadasımız varken . bu 2 arkadasın serverde de buyuk bir oyuncu kitlesi bulunan bu etnik kökenle ilgili yaptıgı hakaretler ve hor görmeler tarafınızdan cezasız kalmayacaktır diye umut ediyorum.

iyi çalışmalar dilerim
Umut birader sen benden 5 yaş büyük olduğunu iddaa ediyosun ama hiç yaşının adamı degilsin ben bunu anladım 2 haftada . MHP'nin de banı açıldı bu arada haberin olsun. Ayrıca dalga geçme söz konusu değil. Onu yazanların içinde de KÜRT arkadaşlarımız var.

Bizi banlatmak için her yolu denediniz en son bu hassas noktadan vurmaya çalışıyosunuz ama sizin tahriklerinize dayanamayan arkadaşların bi anlık sinirlenmeyle söylediklerini foruma atmak sizin dediğim gibi acizliğiniz. Siz diyosunuz şimdi bakalım karus basıcaz diye madem o kadar iyisiniz iddaalısınız oyunu bırakmayın da diyebiliyosunuz bize, geçin karusa hiç banlanmaya felan gerek kalmasın direk oyunu bıraktırın bakalm bıraktırabiliyosanız .

Ha önce siz bırakmayın tavsiyem karusa geçene kadar expinizi kasın iteminizi yapın bahaneniz olmasın.

TuarecMaster

The Knight Online Player
22 Haz 2015
16
0
1
ya kardesım hakkınızda acılan suruyle konu var bana edebıyat yapma mhp nın banının acıldıgın bende bılıyorum. kaldıkı bu 2 arkadasın yaptıgı hakaretler mhp 'nın olayından cok daha buyuk bir suç. ana yasada bile bu yaptıgınız suç.hem dun ts de sen degılmıydın arkadasım clandakı adamlarımın benle alakası yok dırek onlar adına konu acın benıi işin içine katmayın diye. neden suan buradasın. onuda gectım bu hakaret ve hor görmeleri yapan arkadaşınız aynı zamanda Kürt Kökenli bir arkadasımız sa, bu da onun ayıbı benı ılgılendırmez. ben yapılan hakarete bakarım.

Konuyu bulandırmayada gerek yok. bu arkadaslar The Knight Online serverinde de büyük bir oyuncu kitlesine sahip bir etnik köken olan Kürt Halkı ile dalga geçmiş ve "Kürt" kelimesini bir küfür gibi teleaffuz ederek, oyun içi provokasyon ve kışkırtıcı davranışlarda bulundukları gibi, bu etnik kökene sahip olan arkadaşları da povoke etmişlerdir. Gm lerden ricam oyununuzda oynayan bukadar büyük bir kitleye yapılan bu hakaretleri cezasız bırkmamanızı istiyorum. bu hem anayasal hemde bireylerin insani haklarına yapılan bir siyasi suçtur. bunun başka açıklaması yoktur. bu olaydan doğabilecek Kürt etnik kökenli arkadaşların rahatsızlıkları tamamen bu 2 arkadaşın sorumlulugundadır. bu ayıbın cezasız kalmaması hem serverin kalitesi ve güvenilirliği , hemde daha iyi bir oyun anlayışı için kaçınılmaz bir gerekliliktir.

bu konuda The Knight Online Serveri'nin yöneticilerinin bu ayıba karşı sessiz kalmayacaklarını umarak konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağımı bildirmek isterim.

yöneticilere iyi çalışmalar. mehmet arkadaşımada iyi oyunlar dilerim