hdd ban kaldırma talebi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
Karakter Adı: lAlkoliqMage

Hesabın Kapatılma Tarihi: 22.10.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: illegal acticty (slota quest çekmek)

Savunma ;

öncelikle kolay gelsin iyi çalışmalar ... Savunmam şudur ki :

paramun slotunda exp kastığım sırada 5 mage (aynı clanda olmak sureti ile clan name :Giz4) slota gelerek ks ye başladılar bende kendi pt mi towna çekerek slota quest apost çekerek onların ölmesini sağladım ve slota tekrar exp kasmak için girdim fakat onlarda aynı şekilde quest apost çekmesi nedeni ile slottaki arkadaşlar öldü bu şekilde devam ederek bir kaç kez tekrarlandı sonuç olarak beni ThyRex nickli gamemaster ' a şikayet ettiler ve kendisi slota geldi geldiği gibi benim atack blockledi ve bende haklı olduğum durumda haksız yerine koyulduğumu düşünerek yan çarla gelip (PsHobbs59) tekrar aynısını yapıcağımı söylemem üzerine tartışma devam etti en son bu şekilde devam ederken illegal activty den ban yedim ve çar dc oldu

ben sadece slotumda exp kasarken ks partiye maruz kaldım ve o nedenle slota quest çektim herhangi farklı bir amacım yoktu

sizden banın kaldırmasını diliyorum

hayırlı çalışmalar herkese iyi günler dilerim ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Konu ile ilgilenen Juri : HAN

Juri Kararı : Şahıs sonucunu bilmediği bir davranışta bulunmuştur . Yaptığı savunma gayesinde bir daha böyle bir şey yapmayacağı anlaşılmaktadır . Karakterin banı kaldırılabilir . Son sözü GM ekibi söyleyecektir .

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Mahkemeyle ilgilenen Juri : Nestunkojika

Açıklama : Yaşanan olay basit bir slot kavgası olarak görülmektedir . Fakat dikkatimi çeken bir kaç kısım var

ThyRex nickli gamemaster ' a şikayet ettiler ve kendisi slota geldi geldiği gibi benim atack blockledi ve bende haklı olduğum durumda haksız yerine koyulduğumu düşünerek yan çarla gelip (PsHobbs59) tekrar aynısını yapıcağımı söylemem üzerine tartışma devam etti en son bu şekilde devam ederken illegal activty den ban yedim ve çar dc oldu
Pm üzerinden gamemaster'a hakaret var mı yok mu bu konuyu bilmiyoruz.

Karar : Pm Logları incelenmeli ThyRex'e karşı hakaret içerikli bir konuşma yoksa Ban Kaldırılmalı , Küfür , hakaret vb. bir davranış sergilenmişse character banlı kalmalıdır .

Son sözü GM ekibi söyleyecektir.

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
ThyRex'e karşı herhangi bir serzeniş veya sitem mevuct değildir her şekilde incelenmesini rica ediyorum kendisi ile de istişare ederek böyle bir davranış sergilemediğimi onaylayablirsiniz

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim ....

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Mahkemeyle Ilgilenen : SoGood

Karar : Yetkiliye karşı küfür hakaret söz konusu ise character kapalı kalabilir. Oyuncular arasinda küfür hakaret kışkırtıcı kelimeler mevcut ise 24 saatlik mute olabilir

Karakterin BAN'ı kaldırabilir. Son karari ''YÖNETICI'' verecektir.

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
Sayın juri : SoGood

yetkiliye karşı herhangi bir kfür hakaret veya aşalayıcı bir pm söz konusu değildir bunu sonuna kadar araştırmanızı talep ediyorum ki ThyRex ilede bunu teyit ederek netleştrebilirsiniz ..

iyi günler iyi çalışmalar dilerm ....

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
hepinize içtenliğim ile teşekkrü borç bilirim ..

anladığım üzere şuan benim yapmam gereken 'gm ekibinin & yekililern cevabını beklemek ' olucak sanırım ....

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
iyi günler sayın juri yeleri ve by Duellona nihayi karar için gerekli vaktin geçtiğini düşünüyorum fakat olaya herhangi bir sonuç bağlanmadığını tekrar hatırlatmak istiyorum talebim ise juri üyelerininde aktardığı üzere olayın tamamen incelenmesini / olumlu , yada olumsuz bir sonuca bağlanmasını talep ediyorum

iyi çalışmalar dilerim ...

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
YÖNETICI TAKIMI meşguliyetinden dolayi göz önünden kaçmış olabilir özel mesaj atabilirsiniz.

hobbs59

The Knight Online Player
25 Eki 2015
9
0
1
Artık birisi bu konu ile ilgilenebilirmi rica etsem 1 haftayı aşkın süredir konu sadece juri üyelerinin yorumları ile ilerlemekte bu nasıl bir yoğunluluk ki 1 posta cevap veremiyor sunuz sayın YÖNETICI TAKIMI ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...