Hdd & Char Blocked Yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ka4n

The Knight Online Player
22 Tem 2015
16
0
1
Nick : SunGhaJun

Banlanma Tarihi : 22.07.2015

Ban sebebi : Oto kutu

Savunma :

Öncelikle Merhaba ;

Daha Önceki konuda belirtmiş olduğum gibi savunmamı yapmıştım. mahkeme devam sürecindeyken " hdd ban kaldırılması " yönünde karar çıkmış ; " char ban kaldırılması " konusu sonraya bırakılmıştı. Fakat şuanda HDD BAN kaldırılmış değil. modeme ve pc ye rest atmama rağmen herhangi bir chara giremediğim gibi. Banka charımdan ıd şifre yazıp girdikten sonra server ismine tıklıyorum ve ardından connecting yazısı gelir gelmez " Your Current Region is not able to login to this server. please try other servers. thank you " şeklinde bir hata alıyorum. Yani bi iş bu kadar uzamamalı. gerekli derslerin alındığını ve tekrarlanmayacağını yazmama rağmen , sırf oyun içinde ki çekişmeler ve yetişkin bir insana yakışmayan hal ve hareketlerden dolayı , bu işin bu kadar uzaması yeteri kadar canımı sıkıyor. Bizler bu oyunu muabbetimize dostluğumuza oynayan insanlarız. çoğu insanında nickimden tanayacağına eminim. bir çok sw de oynadım. tanıyan tanır. bilen bilir. kendi kişisel meselelerinize beni katmayın lütfen. ben kimsenin dengi olmaya çalışmıyorum. kimse de benim dengim değil. bu iş bu kadar uzamayacaktı. nickimin üstündeki kırmızı yazı bu kadar kaşındırıcı olmamalı. Ben artık bu işin neticeye kavuşmasını istiyorum. öyle yada böyle bu sw de neler oluyoken ve affediliyorken benim oto kutu açtım diye charımın banlı kalması sadece iç politikalardan olsa gerek diye düşünüyorum. sizlerden ricam ; benim hatamın farkında olduğumu ve bir daha asla tekrarlanmayacağını bilmenizdir.

teşekkürler iyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

citizenkane

The Knight Online Player
23 Tem 2015
37
0
6
SunGhaJun bizim için çok değerli bi kardeşimizdir.aramıza biraz geç katılmıştır muhtemelen periden haberi yoktu çünkü yıllardır 1299 oynuyan bi clandık.mahkemede kabül edilenlere bakıyorum da burda gösterilen muamelenin yanlış olduğunu görüyorum.SunGhaJun kardeşimizin yaptığı tabiki de çok daha yanlış ama herkes ikinci bi şansı hakeder.bunu bi tehdit olarak algılamayın ama clan liderimiz de belirtmiş eğer ban açılmayacaksa serverden çekilme kararı almış bulunmaktayız.gerçekten juri olayı bence yönetim tarafından alınmış en yanlış karardır çünkü user içi kavga bu kadar çokken jurilerin taraflı düşündüğü aşikâr'dır.çabuk ve kesin bi karar bekliyoruz.herkese hayırlı günler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
2. Konu olduğu için reddedilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...