ILGILILER ILGILENSIN ARTIK

burcakcak12

The Knight Online Player
3 Kas 2015
4
0
1
Arkadaşlar yeter artık. Rahatlıkla oyunda charımızı bırakamıyoruz emeklerimiz boşa gidiyor. Lütfen DarkHero ve arkadaşı QnLyRealTWO hakkında gereken yapılsın

QnLyReaLTWO

The Knight Online Player
2 Kas 2015
35
0
6
nick :" MBB "Adlı sahış nick:" DarkHero" adlı oyuncuya uprage scroll kasarken 3-4 kere tw cekilerek yatırılmıştır . Bende olay yerine giderek tekrar edilmemesini söyledim alaycı tavırlarla devam etti böyle durumları kendi aramızda halletmemizi yöneticiler söylemişti NOT: MBB adlı krakter hiç bir krakter vasıf taşımamktadır yalan dolan işlerle beni karalıyor bilğinize.

IYI ÇALIŞMALAR TheKoGame

burcakcak12

The Knight Online Player
3 Kas 2015
4
0
1
Eğer ben TW çekmişsem kanıtla bunu. Kanıtlayamazsan suratına TÜKÜRSÜNLER MI ? DarkHero" sana 20 dk veriyorum kaybol burdan " gibi tehditkar yaklaştığı için ona kutu bırakmayacağımı ima etmeye çalıştım. EDIT NOT : "BENIM YANIMA GELIP 3 DK VERIYORUM SANA BU SLOTTAN GIDECEKSIN" diyen kendini 2- 3 item yaptı diye Kral zanneden ADAMlıktan yoksun insana sesleniyorum SENDEN DEÄžIL OYUNDA GERÇEK HAYATTA DA BIR HALT OLMAZ :) iyi günler

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Gereken yapılmıştır.

QnLyReaLTWO

The Knight Online Player
2 Kas 2015
35
0
6
"MBB" bu adamın takipe alınmasını istiyorum hem yalan konuşup günde 50 kez belluga scroller 2. slotta T.warrior sürüsü cekmekte size havale ediyom bıktım bu adamdan.artık.