Itiraza hakkim varmi bilmiyorum ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
merhaba ben itirazda bulunmak istiyorum benim mahkemem olumlu sonuclanmadi reddedildi neden reddedildigini bilmiyorum fakat soyle kanit gostermek istiyorum evet ben flood yaptim yapmiyicagima dagir soz verdim arkadaslardan ozur diledim onun disinda ne koxp kullandim ne baska illegal birsey fakat olumlu sonuclanan davalara baktigimda kabul edildigini goruyorum ayrica ben hicbir baska serverin reklamini yapamdim sadece +6 buy shard yazicaktim fakat flood pm icerigi gozukmus bi arkadas foruma konu acmis buda kanitidir reklam yapsam bu kadar itiraz etmem zaten bu serverda mutluydum ben .siz en iyisini vermissinizdir ama burada sanki biraz ayrimcilik sezdim resimler asagidadir tesekkurler karakter adi: Farmeroski Kapatilma tarihi: 08.06.2015 Kapatlima nedeni: flood

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen Yetkili : Duellona

Açıklama : Banı kaldırılan[sS] deki arkadaş shoutdan knight arena(server reklamı yaptığı) yazdığı için banlanmıştı. Oto pm den banlanmadı malesef. Itirazınızın devamı için konu açık bırakıldı.

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
Evet demek istedigim bani kaldirilan arkadasim server reklami yapmasina ragmen bani kaldirildi ben oyunda sadece acil bi item lazim oldugu icin programi buluncada kullandim keske kullanmasaydim fakat gecmisimd bakabilirsiniz daha once hicbir sekilde kullanmadim 1 kere kullandim ondada o gosterdigim arkadas sikayet etmis sizde gerekeni yapmissiniz ben beta acildigindan beri bu serverda oynuyorum hemen hemen herkese dahi yardimci olmusumdur hicbir zaman betada dahi baska serverlarin reklamini yapmadim ayni nickli idi ordada butun gecmisime bakabilirsiniz banimin kaldirilmasini ve gerekirse surekli takip edilmesini istiyorum tesekkurler

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Program diye adlandırdığınız şey koxptur.

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
Atak yapilan monsterlara saldirmiyorum ki ben diger kullanicilar gibi duellona , Koxp kullanmadim hicbir zaman dedigim gibi anlasilan ihale bana kaldi sorun degil PRISTCOSTURUYOR adli kullanici slotlarda exp kasarken koxp kullanmis onun davasi olumlu sonuc almisken benim beklentin sorun degil gercekten :) benim tek istegim computer block kalkmasi su anda baska birsey istemiyorum char banlansin sorun degil oyuna girip devam eden arkadasima itemleri vermem lazim diger karakterime giremiyorum tesekkurler. Koxpun affi olup floodun olmamasi cok ilginc

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Atak yapilan monsterlara saldirmiyorum ki ben diger kullanicilar gibi duellona ' date=' Koxp kullanmadim hicbir zaman dedigim gibi anlasilan ihale bana kaldi sorun degil PRISTCOSTURUYOR adli kullanici slotlarda exp kasarken koxp kullanmis onun davasi olumlu sonuc almisken benim beklentin sorun degil gercekten :) benim tek istegim computer block kalkmasi su anda baska birsey istemiyorum char banlansin sorun degil oyuna girip devam eden arkadasima itemleri vermem lazim diger karakterime giremiyorum tesekkurler. Koxpun affi olup floodun olmamasi cok ilginc[/quote']
Sanırım arkadaş bundan bahsediyor duellona http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/oyuncu-mahkemesi/kabul-edilenler/9764-priestcosturuyor burada koxp kullanan kullanıcının banı açılmış doğru söylüyor arkadaş

sekretin

The Knight Online Player
31 May 2015
57
0
6
arkadasla beraber cok exp kasmisligimiz var kotu niyetli olarak kullandigini yada kullanmaya calistigini dusunmuyorum 1 seferlik af edilebilme durumu varsa arkadasin verdigi emeklere de yazik olmaz. hele ki baska bir karakter koxp dan affedildiyse bu sekilde arkadasin banli kalmasi hic ama hic dogru olmaz

notown3

The Knight Online Player
29 May 2015
18
0
1
bende bu arkadaşı oyunda başladığımdan beri görüyorum bu onun itemleri depoladığı pazar çarı olsa gerek tüm emeklerini bu karaktere yüklemiş flooddan dolayı kaç haftayı devirdik 2 mi ne 2 hafta çöpe gitmemeli mahkemede bunları göz önünde bulundurun isterim bende yazıktır sürekli online 1 kişi daha gitmesin :S ben açılmasından yanayım karar mahkemenin , teşekkür ettim.

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
notown3' Alıntı:
bende bu arkadaşı oyunda başladığımdan beri görüyorum bu onun itemleri depoladığı pazar çarı olsa gerek tüm emeklerini bu karaktere yüklemiş flooddan dolayı kaç haftayı devirdik 2 mi ne 2 hafta çöpe gitmemeli mahkemede bunları göz önünde bulundurun isterim bende yazıktır sürekli online 1 kişi daha gitmesin :S ben açılmasından yanayım karar mahkemenin , teşekkür ettim.
Tesekkurler evet orada tutuyordum sadece benim degil arkadaslarimin emegide orda

mertozkan100110

The Knight Online Player
8 Haz 2015
15
0
1
34
sekretin' Alıntı:
arkadasla beraber cok exp kasmisligimiz var kotu niyetli olarak kullandigini yada kullanmaya calistigini dusunmuyorum 1 seferlik af edilebilme durumu varsa arkadasin verdigi emeklere de yazik olmaz. hele ki baska bir karakter koxp dan affedildiyse bu sekilde arkadasin banli kalmasi hic ama hic dogru olmaz
Tesekkur ederim umarim daha fazla exp kasmayi uygun gorurler :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Exp kasmak için koxp kullanmak ayrı flood pm için kullanmak ayrıdır 2000 oyuncuya server reklamı yapabilirsin. Önce ban sebebinizi tam anlamanız gerekiyor. Yaptığınız Pm Flood koxpsuz yapılamaz. Koxp olduğu halde kullanmadım dediğiniz için Konu kilitlendi ve mahkeme reddedildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...