JuniorJohnny ve golemleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Adam peşine takmış golemleri spotları yatırıyor. Umarım hak ettiğini bulur.

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Ettiğ-i küfürler ortada böyle adamların kimseye faydası olmaz... Hak ettiğini bulur umarım.

sansar3461

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
Hak ettin hemde sonuna kadar hakkettin mesajlasmanın basını bir oku göreyim. Kardeşim benim niye ks yapıyorsun adam akıllı slotta olduğumu görüyorsunda neden gelip benim olduğum slota bırakıyorsun ?

sansar3461

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
sonra küfür etti burning stone cekti oluyoruz. 1 değil 2 değil adam her seferinde aynısını yapıyor bp priestini alıyor ks ye bırakıyor sonra bu adam haklı cıkıyor en kötüsü de bu gerekirse banlanayım ama ettiğim küfürleri sonuna kadar hak ediyor.

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Ks illegal diye bir şey var mı yok? Bu küfüre ve senin milleti yatırtmana sebep mi? Ettiğin küfürler kaliteni gösteriyor zaten. Slot senin üstüne mi zimmetli zaten slot sayısı yetersiz isteyen istediği yerde gider farm yapar. Seninle muhattap bile olmam ettiği o küfürlerden sonra. Şu mübarek gecede ne ana bıraktı ne bacı ne doğmamış çocuğumuzu. Bi git Allahını seversen.

sansar3461

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
Benim milleti yatırtma gibi bir amacım yok benim amaccım her seferinde gölgem gibi gelip ks atıyorsun hangi slota gidersem gideyim geliyorsn ks desin canıma tak etti pişman değilim

LiliTH

The Knight Online Player
9 Haz 2015
17
0
1
Yalan konuşma utanmaz . Ilk defa bugün görüyorum seni. Kendini haklı çıkarmaya çalışma yaptıkların ortada. Gerçi sen de yalan konuşacak karakterde var. Küfürlerinden belli nasıl bir adam olduğun. Sürekli ks atıyor muşum zıt yalan. Ne halin varsa gör umarım adminler sana da hak ettiğini verirler.

sansar3461

The Knight Online Player
13 Tem 2015
5
0
1
LiliTH' Alıntı:
Yalan konuşma utanmaz . Ilk defa bugün görüyorum seni. Kendini haklı çıkarmaya çalışma yaptıkların ortada. Gerçi sen de yalan konuşacak karakterde var. Küfürlerinden belli nasıl bir adam olduğun. Sürekli ks atıyor muşum zıt yalan. Ne halin varsa gör umarım adminler sana da hak ettiğini verirler.
Ben Kendimi Haklı Çıkartmaya Çalışmıyorum Küfürümü ettim rahatladım ve pişman değilim sonuna kadar hak ettin sen burada masum rölünü oynuyorsun senin adamlıgından ben şüpheliyim gerekirse ban yiyeyim umrumda olmaz ama sen o küfürleri sonuna kadar hak ettin ve bunu sende biliyorsun..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Gerekli şikayet yapılmış gereken gm arkadaşlar tarafından yapılacaktır konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...