Konunun Erken kapatıldığını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rhyseur

The Knight Online Player
9 Haz 2015
3
0
1
Karakter Adı:Kyras

Hesabın Kapatılma Tarihi:08.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Çalındı çalan kişi multi ile giriş yaptığı söylenmiştir

Savunma:Ban sebebi olarak shoutdan sever'a küfür edildiğini söylüyorsunuz bunun için savunmamız,Küfür eden kişinin Kyras adlı charın asıl sahibi olmadığını,ip adreslerini karşılaştırarark görebilirsiniz küfürü eden charı çalıp multi client ile giriş yapan kişinin olduğunu ip karşılaştırılarak görebilirsiniz. Konuyu tekrar incelemenize sunuyorum saygılar

subutayaras

The Knight Online Player
9 Haz 2015
1
0
1
Şu servera team olarak 12 kişi en az 40 tl harcadık bırakın parasını server ilk açıldıgı geceden beri serverdayız yazık değilmi bunca emeğe yaptığımız tüm itemler Kyras adlı çarda idi sizden tek isteğimiz emeğimize saygı gösterip konuyu değerlendirmeniz lütfen bu konuyla ilgilenin ıp adresini karşılastırırsanız gün içinde farklı ıplerden giriş olduğunu görürsünüz ve suçumuzun olmadığını anlarsnz saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba,

Herhangi bir yetkili değilim ama şöyle bir açıklama yapayım öncelikle karakterinizi başkalarıyla paylaşmamanızı yetkililer bağıra bağıra söylüyor bu demek oluyor ki benim karakterinizi başkalarına verdiniz veya başka bir pvp serverda kullandıgınız id şifreyi burada kullanmayın veya illegal programlar kullanmayınız çalma işlemi bunların dışında kesinlikle gerçekleşmeyeceğini sanıyorum.Yani bu sizin suçunuz olmaya bilir ama karakteriniz başkaları tarafından suçlu durumuna düşürülmüş geçmiş olsun dileklerimle umarım yönetim doğru kararı veriri.

Iyi Forumlar

teko31

The Knight Online Player
4 Haz 2015
6
0
1
Merhaba kolay gelsin bu karakterle ilgili gerekli açıklamayı arkdaşımız yapmış clanca 12 kişiyiz ve sürekli online oluyoruz swnin ilk gününden beri ve hacklenen hesap bizim clan kasa çarımızdır açılmasını isdiyoruz TheKo ekibine ilgi göstermesini rica ediyoruz bizden kaynaklı bi durum olmadıgından söylüyoruz çarın banını açarsanız sevinirim gerekeni yaparsanız sevinirim kolay gelsin iyi foruumlar ..

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
sanırım admin zaten kabul görmüş mahkemeyi ? birdaha bak arkadaşım istersen

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeniz zaten olumlu sonuçlanmış ve ban kaldırılmıştır. Tekrardan konu açmadan önce mevcut konunuzu okuyunuz.

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...