Koşarak Wolf Cc Oha

Sayk0

The Knight Online Player
17 Haz 2015
35
0
6
Şuan Cz De Koşarak Cure Wolf Atıyor. Program Var.

Sayk0

The Knight Online Player
17 Haz 2015
35
0
6
Admin Gereğini Yaptı Banladı Zaten Utanılıcak Birşey Yok : )

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
evet evet kesemediğiniz adamları iftirayla güzel temizliyorsunuz :) )))))

Sayk0

The Knight Online Player
17 Haz 2015
35
0
6
Admine Yaparsınız Gerekli Açıklamayı 4 Tane Ksc Var Aynı Pozisyonda Hepsini Atabilirim Ben Gördüğümü Söyledim Ve Paylaştım Kararını Vericek Olan Admin'dir.

Amonhutep

The Knight Online Player
27 Haz 2015
4
0
1
Karaktersizlik yapipta insanlarin emegiyle neden oynuyosunuz? Adam 1 ay kasicak cabaliycak boyle 1 kac yeni yetme ss alicak kafalarinda seneryo okusturucak ve admine sikayet edicek? Size yemin ederim bu priest ve yanindaki adamlar sw nin en geeide kalmis en ezik insanlaridir kiskanlik yapmayin mubarek aydayiz .

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Ulan 2 Zorlanınca insanların emeklerini hiç'e sayıp abuk subuk kscler le ınsanlara bok atıp banlatıyorsunuz veya banlatmaya calısıyorsunuz ya Helal. Bu KSC ıle Ban Atan GM e de Helal Göt Yalatmaktan Hoşlanıyor Demekki Sw de Kimse Kalmaz Gm'ler Ve Siz Oynarsınız.

Sayk0

The Knight Online Player
17 Haz 2015
35
0
6
Yeni Yetme Der Ncs Yi Duymadınmı Beynin'mi Basmıyor. Birde 1 Tane Asas La Ne Işim Olucak Neyini Kıskanayım Ben O Adamın Ksc Formalite Ksc Atıldıktan Sonra Panel'den Loglar Kontrol Ediliyor User'ın Yanına Işınlanıp Izliyor Ondan Sonra Banlanıyor Bilginiz Olsun.

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
sen adminmisin panelden loglar kontrol oluyomus da ona gore banlaniyomus ona göre açıklama yapiyorsun.su attiginiz kscden cocugun arkasındaki altin kanat harici hiçbir şey anlaşilmiyor.ki adamın oto wolf atmak istemesinin sebebi ne olabilir yani cara o kadar item dizdikden sonra.ben arkadasa her türlü kefilim hiçbir program kullanmadiğina dair.

Sorq-Holyshit

Sayk0

The Knight Online Player
17 Haz 2015
35
0
6
Yukardaki Arkadaşların Bana Yazmışlar Ya Hani Onlara Cevap O Artı Olarak Ben Gördüğümü Paylaştım Ne Bıdı Bıdı Yaptınız Özel Mesaj Atın Admine Anlatın Derdinizi Bugün'de Aynı Şeyi Görsem Yine Paylaşırım .

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
GM oyundan Anlasa incelicekte işte anca böle boş doldurmalarla ban atıyor. 20sn lik abuk subuk bir video cekıp kendını kandırmaya calısıor. Helal olsun ne deyım ınsanın hakkına gecıorsunuz. Allaha havalesiniz.

xestia

The Knight Online Player
25 Haz 2015
45
0
6
Herkes ne çok biliyor be :) hak yiyormuşuz, sanki biz banladik, biz gördüğümüzü paylaştık. eğer ortada bişey olmasaydı siz yanılıyorsunuz ban gerektirecek bişey yok derlerdi kardeşim boşa gevezelik etmeyin burda

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Ortada Bişi Yok Zaten de Amacsız Şikayetının Sonucunda Oyunu Bılmeyen GM lerın elınde bu tarz seyler yasanıyor. Gevezelık Sızın ISınız Boşa Uğraşlarda Sızın işiniz Belliki. Oturup nasıl yok ederız cabasına gırmıssınız. Neyse Zaten Buna Ban Atan GM varsa Hıc bır denetleme olmadan 2 dakıka ıcınde ınsanın emegı bu kadar basıtce cope atılıyorsa yapıcak bısı Yok.

xestia

The Knight Online Player
25 Haz 2015
45
0
6
He kardeşim he clancak hepimiz real den arkadaşız bi akşam dışarda toplandık oturduk nasıl sileriz bu adamı çok sağlam kesmiyoruz dedik bunu bulduk. Hala gelmiş burda boş boş konuşuyorsun 1 ksc ile olacak is olmadığını zaten azcık akıl in varsa anlamissindir girip kontrol edilmiş sonuç ortada o video yu da biz atmadik adminin video su o çok sıkıntın varsa buraya değil admin e yaz

UgurJohn

Banned
31 May 2015
16
0
1
Arkadaşım Gir. Kontrol Ettiği Video'ya Bir Bak. Ve Kendıne o Sekilde Bişi Olduğunu Düşün. Ayıptır yani.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
savunan kardeşlerim hepinize teşekkür ederim. bazı insanlar knight online yi pk atıp pazar yaparak zevk almak amaçlı oynarlar. ama bazı arkadaşlar ne pk atabilir, ne pazar yapabilir hiç birşeyden anlamaz. dolayısıyla yapacak başka şeyler ararlar. demek ki böyle basit şeyler bulmuşlar. ban zaten kaldırıldı herkes izledi videoyu hile olmadığı apaçık ortada. hala gocunan varsa demek ki yarası vardır. neyse arkadaşlar cümleten kolay gelsin. teşekkürler.