KÜFÜR VE TACIZ

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
KÜFÜRE KÜFÜRLE KARŞILIK VERMEK ISTEMIYORUM ISRARLA BENI ZORLA TACIZ EDIYOR BASIMA SABAHDA GELDI SS ALIP FORUMA KOYMADIM BU YUZDEN MUTE YEDIM YANI SIMDI BEN BUNLARA NE YAPMALIYIM CZDE 2 ADAM KESDIM VE SÖVUP DURUYOLAR BU KUFURLER EN BASITLERI ARTIK KALDIRAMIYORUM KENDIMI ZOR TUTUYORUM BEN KARSILIK VERMEMEK ISTEDIKCE ZORLA ETTIRMEYE CALISIYOLAR

sdugher41

The Knight Online Player
19 Eki 2015
117
1
18
Dostum milleti tahrik edersen adamda gelip sana söver anladın mı hakkında 50 tane konu açılmış hala haklı gostermeye çalışıyorsun kendini ayıp kendıne çeki düzen verrrr

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
temın oyundan sovyodun sımdı burdan efendılık taslama forumda baska oyunda baska olma kardess bız neysek oyuz sende neysen o ol foruma koycam dedım hesap acıp burdan baskasıymıs gıbı benı karalama :) ss attık hersey ortada edende etmeyende takdır gm nın cabalama hatalı sensın

sdugher41

The Knight Online Player
19 Eki 2015
117
1
18
Kardeim oyunda benım kım oldugumu bılıyormusunda bana bu iftirayı atıyorsun pm mi biliyormusun ? çocukmusun yoksa taklit yeteneklerinimi kullanıyorsun

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
sen benım kım oldugumu bılıyomusun bana iftira atıyosun konu nedır mevzu nedır bılıyonmu ? benım acdıgım konuya kendıne cekı duzen ver dıyosun ? suan attıgım ss de tek kufur etmedım ? buda senın oyundakı sahıs veya sahıslardan bırısı oldugunu kanıtlar abıcım oyle veyatta boyle ss attım admın gerekenı yapar konuyu uzatma suc basdırmaya calısma ss de hersey ortada etmedıkce adam tacız edıyo foruma koycam dıyorum kufur edıyo demekkı admınden korkusu yok mute yesın ban yesın akıllansın

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
sen benım kım oldugumu bılıyomusun bana iftira atıyosun konu nedır mevzu nedır bılıyonmu ? benım acdıgım konuya kendıne cekı duzen ver dıyosun ? suan attıgım ss de tek kufur etmedım ? buda senın oyundakı sahıs veya sahıslardan bırısı oldugunu kanıtlar abıcım oyle veyatta boyle ss attım admın gerekenı yapar konuyu uzatma suc basdırmaya calısma ss de hersey ortada etmedıkce adam tacız edıyo foruma koycam dıyorum kufur edıyo demekkı admınden korkusu yok mute yesın ban yesın akıllansın