Lightning ve Glacier Mage stun oranları hakkında... (güncel tutalım)

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
Merhaba...

Lightning mage kitler,, Glacier mage yavaşlatır,, Flame mage cok vurur knight online'da mage'nin mantıgı burdur herkes bilir.

Daha önce acmıştım bu konu'yu fakat gerekli calışma olmadıgını düşünüyorum tekrardan güncellemek istedim.

Lightning 70.60.45.33 alan skilleri ve tekleme skilleri düşük oranda tutuyor.

Lightning 72 staf damagesi cok düşük ve stun olayı kapalı yani hiç kitlemiyor (0 resistli karakter özerinde denedik)

Kullandıgım itemler; (HighDoseMyJusTKinG)

Dual imir +2

Lightning Erenion +7

Elysium +7

Amulet of goddess +0

(140 int bonusla)

Güncel tutarsak sevinirim arkadaşlar her mage team ilgilendiren bi durum iyi eglenceler, Iyi forumlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Oyuncular anti-def, Reistance içeren itemleri artık yavaş yavaş yapmaya başladılar. Sizde buna karşı takılarınızı +3 yapmalısınızki damage oranınız yükselmeli ve unutmayın skillerinizin hepsi açık olursa daha iyi ve sağlıklı olacakltır. Mage damagelerinde hiçbir problem yoktur ve değişikliğe gidilmeyecektir.

Zaman ayırıp oyunu geliştirmeye katkıda bulunmaya çabaladığınız için teşekkür ederiz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
8 kişilik bi mage team sağlam oynarsa tüm serveri rehin alabilir yazmayı unutmuşşun :) nasıl bi nova damagesidir o arkadaş 1kdan fazla vuruyo.ki lr novası yedim flame düşünemiyorum.şimdi dersinki resis yok çok yedin dimi kardeş sende karşıdakilerde resis olduğu için kitleyemiyosun veya yavaşlatamıyosun o zaman :)

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
PK başlıcaz fakat clandaki arkdaşlar calışıyor online olamıyor fazla bu sebeple biraz uzun sürcek PK geçmemiz suan skilleri tamamlıyoz 3-4 kişi full skil görmez PK da

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
Lightning 70.60.45.33 alan skilleri ve tekleme skilleri düşük oranda tutuyor.

Lightning 72 staf damagesi cok düşük ve stun olayı kapalı yani hiç kitlemiyor (0 resistli karakter özerinde denedik)

CatchyBitch

The Knight Online Player
26 May 2015
19
1
3
çok haklısın dostum bende lryım ve hıc bı şekılde tutamıyorm adamları.uskoda ne kadar resistin olrsa olsun yınede tutuyor.burda ımkanı yok ve birde magelerın çoğu teklme skılı failed verıyor asaslar gırıp ıcımızden adam alıp cıkıyor....

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
mage lr 42 staf bile yerinden kıpırdatmıyo bare yalan konuşmayın.0 lr denemişmiş.geçen bdwde +7 elixer takan 50 lwl lik bdwde adam yerimizden kıpırdatmadı bizi.50 küsür lr var 0 olsa içim yanmıcak :) 72 zaten daha fena söylemiyorum bile.varsa sıkıntı admin test sunucusunda videolu olarak denesin atsın buraya herkes görsün kitliyo mu kitlemiyo mu...

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
mage lr 42 staf bile yerinden kıpırdatmıyo bare yalan konuşmayın.0 lr denemişmiş.geçen bdwde +7 elixer takan 50 lwl lik bdwde adam yerimizden kıpırdatmadı bizi.50 küsür lr var 0 olsa içim yanmıcak :) 72 zaten daha fena söylemiyorum bile.varsa sıkıntı admin test sunucusunda videolu olarak denesin atsın buraya herkes görsün kitliyo mu kitlemiyo mu...
Dostum andream lr mage kitliyor olabilir fkaat ben 2-3 gündür pk atıyorum ve hiç görmedim kitledigini asaslar içimize giriyo adam alıyo otur kalk yapıp cıkıp gidiyo muhabbete bak ya güler misin aglar mısın ilgilenilmesi gerekilen bi sorun nowa tekleme staf kit oranları yerlerde cöp suanda lr mage serverda

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
şahset hem usko hem cogu pvp oynamış bi oyuncuyum lr mage kit oranı gerçekten düşük güncell