Mamihlapinatapei-KingOfSlayer-Revolation-lRevoaltionV2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
Karakter Adı :Mamihlapinatapei-KingOfSlayer

Hesabın Kapatılma Tarihi : 16.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi : Oto Heal

Savunma : Dediniz Ki bir karakter banlandığında o bilgisayardan herhangi bir karaktere giriş yapamssınız. bugun beni koxptan banladınız iyi güzel banlayın hakkınız hırsıma yenık dustum. fakat

1-KingOfSlayer-(Pazardaki Charım Ban Yedi)

2-lRevolationV2(2 GündürGirmedğim Charım Ban Yedi)

3-Revolation (4 Gün Girmediğim Kasa Charım Ban Yedi)

3 Bilgisayardan Dendim 3 ündende giriş yapamıyorum. gerekirsede karakterimin banlı kalıp bilgisayarımın hdd banının kaldırılmasını talep ediyorum. olurda olumsuz karar çıkarsa bilgisayarlarımın ip adreslerini veriyim bakın. 1 karakter için 2 bilgisayar banlanılmaz 2 bilgisayar demek sizin için 2 kullanıcı demek diye düşünüyorum teşekkürler.

h3r02013

The Knight Online Player
10 Tem 2015
15
0
1
Oyunda k0xp kullananlar Süresiz ban yemesi lazım admin böyle böyle gelip koxp acmaya dewam edecektir bunlar KARARIM OLUMSUZ

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
h3r02013' Alıntı:
Oyunda k0xp kullananlar Süresiz ban yemesi lazım admin böyle böyle gelip koxp acmaya dewam edecektir bunlar KARARIM OLUMSUZ
Tamamda arkadasim ben oyunu beta surecinden beri oynuyorum eksiginide gordum fazlasinida serverin keske hep betada kalsaydi . Ki ben oto healin botun oldugunu daha cari satin aldigimda istersen bole bisey var dedi ona ragmen gerek yok genie yeterli dedim neden dedigini simdi anladim keske kullanmasaydim onun disinda hicbir sekilde illegal birseye bulasmadim . Adam akilli pk atip bir yandanda maden yapiyordum ben koxp kullanilicak bir durum yoktu adminler inceleme yapabilir gerek loglara vs nereye bakabiliyorsa . Benim tek istedigim tamam koxp kullanan carim icin ozur diledim acilmiyorsa acilmasin . Fakat diger charlarim ve diger bilgisayarim neden ban yedi bunu bilmiyorum sebep yok ki charlar oyunda dahi degil + sikayet vs bile gelmemis baktim foruma . Herseyi bulbul gibi sakiyorum soyluyorum af diliyorum . Ama diger charlarim hakkinda birsey denilmiyor bana

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Durumunu bilmiyorum ama koxpla kastığın itemleri asıl chara aktardıysan asıl charda banlanır.

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
AliMUTLU' Alıntı:
Durumunu bilmiyorum ama koxpla kastığın itemleri asıl chara aktardıysan asıl charda banlanır.
Oncelikle yorum icin tesekkurler chari 2 gun once satin aldim 16.07.2015 tarihinde sinirimden bot kullandim o tarihlerde hicbir sekilde merchant ve trade dahi atmadim diger carlarimla hicbir takas icine girmedim loglardan bakabilir adminler ki dedigim gibi charlarima giris bile yapmadim

Armagedon86

The Knight Online Player
11 Tem 2015
85
0
6
Ek olarakta ilk defa beta surecinden bu yana ilk defadir bu yasadigim olay

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Sizde pc ban var karakterlerden 3 ü banlı değil.

Konu reddedildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...