MarasLeee/Savunma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

MuratBey

Banned
20 Haz 2015
2
0
1
Karakter Adı:MarasLeee Hesabın Kapatılma Sebebi:Forumda Hakaret-Alay edici sözler. Hesabın Kapatılma Tarihi:20.06.2015 Savunma:S.a Kolay gelsin öncelikle Herkese MarasLee Chr 'im attack disabled oldu bunun nedeni ise forumda açmiş olduğum konu dur.? Link Burada: Iseteyen baka bilir http://forum.theknightonline.com/for...8-chaos-sorunu Orada yazdiğim ise "Chaosta 2. olduk bi bok vermedi yapicaniz işin ben bilmem napim. ADAM gibi iş yapinda bari birşeye benzesin." budur. şimdi diğer user arkadaslarda bana hak verecektir. ki chaos'ta 2-1 . olup bişi alamamak hakkının yenmesindir. bunuda sinirli bir şekilde dile getirmiştim forumda ve Yetkili arkadasin Bana Şöyle bir cevap vermesi: MerhabaKonuşma uslubunuz çok yanlış, forumdan banlanıcaksınız. Ek olarak girdiğiniz karakterlere 90 günlük attackdisable atıldı. Chaos ödül problemi test serverimizde denediğimizde sorun bulamıyoruz. Bu yapilan Karekterime ve Şahsima Ait bir Hakarettir....

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Reddedildi , Kendiniz karşıdaki kişilere hakaret ederken iyi, karşınızdaki kişi sizi sadece cezalandırdığı için şahsınıza hakaret oluyor. Forumdan tekrar banlandınız ve devam etmeniz durumunda oyun içi karakterinizde banlanacaktır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi.

Styl61

The Knight Online Player
20 Haz 2015
2
0
1
Kardeşim bu arkadaşımız iyi tanırım konuşma usulu herdaim düzgün konuşur sen konuşma usubulune diyorsan adamlar ana bacı sövüyor onlar banned'la kardeşimm bu adamlar dürüst adamlar PVP'den tanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...