MupTeSeL Mute Kaldırma Isteği !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayanabla

The Knight Online Player
25 Haz 2015
18
0
1
Karakter Adı:MupteSeL Hesabın Kapatılma Tarihi:06.07.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:All Chattan Küfür Etme Savunma:Kimse kimseye durduk yere küfür etmez mutemizin kaldırılmasını rica ediyoruz. Ilginiz için teşekkürler.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilene Juri : AliMUTLU

açıklama : daha önceki konularda duellona küfür edenlere hiç bir işlem uygulamamış chatblock ayarlarını gösterim kişiyi blocklayın demişti. Küfürle ilgili bir kural yok gibi ortada ben olmasından yanayım ama bazıları ceza alıyor bazıları almıyor. Küfürün bir standartı olmalı bence atıyorum 1. sefer uyarı 2. sefer 3 gün mute 3. sefer 1 hafta gibi.. bnm düşüncem verilen cezaların tutarlı olmalı o yüzden dolayı

kararım : olumlu

ayanabla

The Knight Online Player
25 Haz 2015
18
0
1
Desteğin için teşekkür ederiz Mutlu herzaman dürütlüğünü takdir ediyoruz.

MrCousin

The Knight Online Player
29 May 2015
25
0
1
Kimse durduk yere küfür etmez.Ediyorsa vardır bir bildiği.Bende mutenin kaldırılmasından yanayım.

hakanccc22

The Knight Online Player
7 Tem 2015
1
0
1
BIZEDE KÜFÜR EDILIYOR BOYLE SACMA SAPAN BAN MI OLUR BOYLE OLURSA USER KAYBERDESINIZ

yafo

Banned
7 Tem 2015
1
0
1
böle saçma iş mi olur önüne gelen ana avrat sövsün adam bi laf etsin hemen mute bi ton adam var ana avrat söve söve dolaşıyo ortalıkta...

NascioReguLatory

The Knight Online Player
2 Tem 2015
44
1
8
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : NascioReguLatory

Açıklama : ALiMUTLU'nun söylediği şu kısma katılıyorum küfür edenlerin en azından sırayla 1 gün 3 gün 1 hafta hapise gönderilmesi veya mute yemesi. Ancak MupteSeL'in yapmış olduğu savunmada 'Kimse kimseye durduk yere küfür etmez' den başka hatası için herhangi bir pişmanlık ifadesi bulunmadığından belirli bir süre mutesinin açılmaması taraftarıyım.

Karar : Olumsuz. Gerekli karar GM'ler tarafından verilecektir.

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :Olumlu

Açıklama : diğer konulara baktim küfürle ilgili olanlara fazla bir işlem yok o yüz den arkadaşin mutesini acilmasini isterim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
yafo' Alıntı:
böle saçma iş mi olur önüne gelen ana avrat sövsün adam bi laf etsin hemen mute bi ton adam var ana avrat söve söve dolaşıyo ortalıkta...
Birdahakine oyunda ban yiyeceksin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Mute sebebiniz : Juri Üyesine Küfür etmek.

Juri Hakareti ile ilgili kural :

6-) Jurilere yapılacak her türlü saygısızlık veya kaba söz Gm lere yapılan hakaretlerle aynıdır. Aynı şekilde cezalandırılır.
Karar : Küfürü yiyen Juri vericektir. Kendisine özel mesaj atabilirsiniz. 24 saat içerisinde karar verilmez ise muteniz kaldırılacak, jurinin aldığı karar doğrultusunda cezanız gm ekibi tarafından tartışılıp karar verilicektir.

Şikayet Konusu :

http://forum.theknightonline.com/for...BCf%C3%BCrleri

Karar verilmediği için konu açık bırakılmıştır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Duellona' Alıntı:
Mute sebebiniz : Juri Üyesine Küfür etmek.

Juri Hakareti ile ilgili kural :

6-) Jurilere yapılacak her türlü saygısızlık veya kaba söz Gm lere yapılan hakaretlerle aynıdır. Aynı şekilde cezalandırılır.
Karar : Küfürü yiyen Juri vericektir. Kendisine özel mesaj atabilirsiniz. 24 saat içerisinde karar verilmez ise muteniz kaldırılacak, jurinin aldığı karar doğrultusunda cezanız gm ekibi tarafından tartışılıp karar verilicektir.

Şikayet Konusu :

http://forum.theknightonline.com/for...BCf%C3%BCrleri

Karar verilmediği için konu açık bırakılmıştır.
Oyun kurallarına küfür ve slota mob çekmeyide eklemelisiniz. ve ilk seferde uyarı vermek taraftarıyım 2. .3 seferde sizin belirleyeceğiniz cezalar uygulanabilir. küfür ve mob çekmeyle ilgili çok fazla şikayet var buna caydırıcı cezalar uygulamazsanız bu durum katlanarak devam eder bilgilerinize.

Dwarven

The Knight Online Player
4 Tem 2015
22
0
1
Oyun için çok güzel bir karardı gm ve küfür edilen juri arkadaşımızın %100 haklı olduğunu düşünüyorum kaliteli bir oyun için bu tip kararlar gerekli kimse kimseye ağır küfür etme hakkı yok...

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama :
Bu oyunda her hatanın bir telafisi olabileceğini düşünüyorum. Küfür eden şahsın kişiliğine kalmış bir durumdur bu. Karakterin Mutesi açıldığında umarım benim sahsıma ve clan üyelerine hakaret veya küfür etmez..

Karar :
MupTeSeL Adlı kullanıcının Bugünden itibaren 5 veya 10 gün arasında Muteli kalmasına karar verilmiştir. Son Kararı Yönetici Ekibi verecektir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Lütfen ne olursa olsun kimsenin kimseye küfür etme gibi bir lüksü yok he eğer insani pc başında cinnet geçirticek bişey yoksa ortada tabi.

Karar:Karakterin 7 veya 14 gün muteli kalmalısıdır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Sexyyyy' Alıntı:
Açıklama:Lütfen ne olursa olsun kimsenin kimseye küfür etme gibi bir lüksü yok he eğer insani pc başında cinnet geçirticek bişey yoksa ortada tabi.

kararı küfür yiyen juri üyesi vericek diye yukarda duellona belirtmiş.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Sexyyyy' Alıntı:

Bir jüri olarak bende kararımı belirtmek istedim buna sizin karışma hakkınız yok kör değilim görebiliyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : 5 gün muteli kalmanızdır, 3 gün geçtiği için 2 gün sonra support.theknightonline.com adresinden bizlere ulaşarak mutenizi kaldırtabilirsiniz.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...