MustiUSTA HDD BANNED

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustiusta

The Knight Online Player
2 Kas 2015
5
0
1
Karakter Adı: MustiUSTA

Hesabın Kapatılma Tarihi: 02.11.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: HDD BANNED

Savunma:

MERHABA bugun akşam maradonda iken HDD banned yedim Neden acaba illegal bi program kullanmam bu benim maden charım kendi charım olan RecepUSTA'daki raptor +8 imi 28k KC ye satmıştım ve MustiUSTA ya gecirdim bu charla pazar yapıp item yapmaya çalışıyordum ki bu akşam BANNED attınız ... yardımcı olursanız sevinirim TEŞEKKÜRLER şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : SoGood

Açıklama : Kc yi TL ile satışmı yaptiniz veya oyun pazari kurallarina aykiri birşeymi yaptiniz tam emin degilim bunu YÖNETIM TAKIMI size bu konu altından

bildirim yapacagini düşünüyorum.

KARAR : YÖNETICI TAKIMI nın verdigi cevaba göre düzenlecenecektir. Son sözü YÖNETICI verecektir.

mustiusta

The Knight Online Player
2 Kas 2015
5
0
1
hayır satış yoktu zaten kendi itemimi sattım da aldım kc leri ve char dizecektim , Sadece buy pazar actım 5 dakika olmadı biri pm attı ban yersin dedi bende bozdum o kadar yemek yedim geldim alltta hdd banned yazıyordu :S

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri üyesi : AlcoholicsZRQ

Açıklama : Arkadaş oyun icinde kc yi tl ile satmaya calıstığından dolayı ban yemiştir.[itachi tarafından]. Arkadaşın pazarını uyararak ben bozdurdum ve bilgisi dahilinde olmadığını beyan etti.

Karar: Bilgisi dahilinde olmadığını düşünerek Hdd banı ve karakteri açılabilir. Son karar gm ekibindedir. Iyi forumlar

mustiusta

The Knight Online Player
2 Kas 2015
5
0
1
aynen öyle bişey yapmayacagımı bilyorsun uyarı için teşekkürler bozdum pazarı ama olmadı :)

gamemaster arkadaşlardan rica edelim HDD kaldırılsın oyunumuzu oynayalım yeni char dizecegim oyun içersinde item alarak ..

şimdiden teşekkür ediyorum ..

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri kararı uygulanmış ve ban kaldırılmıştır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...