''NE'' Attack Block

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Karakter Adı: Ne

Hesabın Kapatılma Tarihi: 12 Temmuz 2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Mob Çekme

Savunma: Öncelikle şunu sormam lazım Mob çekmenin karşılığı öncelikle Jail denildi ve cezayı kabullenip mobu çektim evet . Sonuç attack block bu değişimin sebebi ne onu öğrenmek istiyorum. Savunmaya geçersek.'' Yıldık kardeş.'' Bende bu sw de oynayan adamlardan biriyim. Amaç nedir CZ geçiş e ne lazım? item. Itemi neyle kasarsın high class lar buss lar vs. şimdi slot durumlarına bi bakalım. Madem istediğimiz burda kendi çapımızda adalet. Ben çıktım towndan bus,Ms kasmaya gidiyorum deru keseyim dedim. Cimbom Clanından 5 tane adam Muslera Taffarel vs. 24 saat deruda bu adamlar ve slot hiç durmuyo tek atıp indiriyo adamlar deruyu. Neyse dedik döndük uruk gidelim orda kasarız A-a ne görelim 25 tane genie lii Koxplu adam ve bu adamlar genelde fix aynı kişilerdir yine 24 saatlik bi ritüele başlamışlar uruklar ağzına kadar dolu. E dedik madem eslant geçelim . Aynı senaryo. Sonra zar zor bi pt görev yapan adamlar çıktı slottan bi boş Doom Soldier slotu bulduk. Slota gireli 5 dk oldu ki bi baktım yanımda 2 Pri daha yine 24 saatlik item kasmaya güdümlü. PM attım neden buraya geldiniz alt slotta kasıyodunuz zaten diye. Cevap: ''Geç alt slota''. Şimdi evet alt slot boştu onlar orda genie atınca ağaca takılıyo baktı üstteki pt gitti oraya geldiler adam tek nasolsa alacak slotu. Ama o adam her zaman TAMAM KARDEŞ demez birader. Ortada böyle bi diyalog oluncada sonuç olarak bunlar çıkıyor . Ben senin slotuna gelip sana bişey yapmadım alt slotta rahat rahat 2 pri açıp kasarken itemini... Benim slotuma geldin beni rahatsız ettin diyede yapmadım inan. Benim derdim '' GEÇ DIÄžER SLOTA '' yazan parmaklarınlaydı .... Özet olarak kışkırtma sonucu olan bi olaydı. Göz önünde bulundurursanız sevinirim . Şimdiye kadar böyle bi olayda bulunmadım o arkadaşın cümlelerine karşı bi davranıştı. Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Hapisden hemen çıkılabildiği için sistem caydırıcı olmuyor. Bu sebepten ötürü attackban da atabiliyoruz gelen şikayetteki kanıtın ne kadar gerçekci olduğuna bağlı olarak. O attack ban cezası almadı ben aldım düşünceside tamamen yanlış.

Karar : Olumsuz. Etkenler : forum nicki ve savunmanızdaki yapmış olduğunuz suçlamalarda hiçbir kanıt yok. Karar Juri ekibine bırakılmıştır.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Forum nickimde herhangi bi hakaret. bi kişiye sözle sataşma , 2. , 3. şahsa atıfta bulunma veya bir küfür yok. Forum nickimi göz önüne aldığınızda bireysel ön yargılarınızla karar vermiş olursunuz bu yüzden olayın yaptırımla bi alakası kalmamış olur . benim Dh frmtr vs gibi forum nicklerimde aynısıdır . Deliller konusunda söyleyecek bir şey yok. Adam gelir gelmez yazdığı bi pm yi forumda böyle bi olay çıkarda delil olarak kullanırmıyım diye düşünmediğim için SS almadım . Attack block sürelimi bilmiyorum ama belirli bi süresi yoksa bu ban la hemen hemen aynı ceza . 2 gün önce koxp kullanan OGN karakterinin sahibi ''evet kullandım ama kullanmıycam'' dedi diye 2 kez banı açılıyor ve affediliyorsa.(Ki Bugün Koxp yüzünden Tekrar Ban Yedi ) Mob çekti diye bi kişinin benzer bi ceza alıp sonucun olumsuz olması bence doğru değil. Ve eğer burda duymak istedikleriniz Evet çektim ama bir daha çekmem pişmanım cümlesi ise bunu söyleyebilirdim yazmadan önce bi kaç davayı okudum . Çünkü genelde baktığımda bu şekildeki davalar hep olumlu bitmiş . ikinci hataları olanlar hariç tabi. Ama ben açıklık getirmeye çalıştım . Teşekkürler .

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Oyuncunun bahsettiği durum aslında tamamen doğru. Bir clan veya birkaç bilgisayardan giren bir oyuncu günlerce aynı slotta görülebiliyor. Hatta bir süre sonra slot ona satılmış tarzında konuşmalara bile başlayabiliyor(Kışkırtma)
Ayrıca şöyle birşeyden bahsediyim. Bu bölüme her konu açan insan evladı alttan almayı bilecek en ufak bir hatası varsa gelip burda özrünü dileyecek. MUHALEFET OLMAYACAK. Burası yaptığın hatadan dolayı pişman olduğunu belirttiğin bir yerdir.

Sonuç : Bahsettiğin slot konusunda tamamen haklısın ve kışkırtma yüzünden bunu yapmışsın. Tekrarı olmaması hepimiz için iyi olacaktır.

Karar :
Olumlu. Attack Block kaldırılabilir.

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
bu arkadaş tamamiyle haketti bunu ben 1 lvl düştüm o ne olcak herkez item peşinde 2 arkadaş gelicek ks atıcak ona lafım yok en az 30 kere çekti derdin ne dedimde cekıp town atıyor sonra ben çekmişim gibi pm ler atıyor iftira atmaya calısıyor gerekirse onlarıda koyabirm bu oyunda adalet war .tşkkurler gm ekibi

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Şimdi sana attığım ve burdan da yazdıklarımı oku ben tamamiyle dürüst yorumlara devam ediyorum oyüzden. insanların inanması önemli degil sen ve ben biliyoruz gerçeği .1 Lv düştün ? attıgın bütün ss lerde sürekli ss ler ilerledikçe Exp in artıyo ve lvl in sabit. 2. si 30 degil tam olarak 12 kere 3. kesinlikle derdin ne dedin town attım ? böyle bişey olmadı . 4. iftira atmaya çalışmıyorum sana yazdıklarımı foruma koyma gibi bi niyetim olsa koyardım. olay seni sinirlendirmekle alakalı .ve son olarak ben senin multi client kullandığına inanıyorum. Karakterlerin Towndan cıkıp sürekli aynı yere gidip duruyolar ve öldüklerinde sürekli Dc yiyolar. özellikle öldüklerinde . (Respawn olayı biraz CPU yu kastırır oyunu kapatması muhtemeldir) önce birisi sonra diğeri geliyor. Yanındaki karakter asla yanından ayrılmıyo biri Prestij diğeri DESTR0YER. hiç bir Pm me yada yazılana DESTR0YER cevap vermedi. All dan yazdıklarıma yine cevap vermedi hep Prestijden cevap geldi. SS ler hep Prestijden. Diğer herkese verilen cevaplar Prestijden Çektiğin 10 KSC boyunca DESTR0YER sadece makro sayılarını basıyo ve o kadar iyi arkadaşsınız ki TEK MAKRO AYARI kullanıyosunuz 8-1 oda aynı senin all dan yanlışlıkla oto makronun yazdığı şekilde yazıyo sen diğer pencereyi açtığında. Umarım incelenir. bunlar kendi attığı ss lerde mevcut bende herhangi bişey yok. Bu arada Aeglos haklısın sonuçta bi kurala uymadım. Uymadığım için özür dilerim

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Bide sen bukadar masum bi oyuncusun burda bazı şeylerden öyle görünmekte ya. Acaba kimsenin aklına gelmezmi bu sadece 10 dk da attığım ss lerde 6-7 tane adam bana musallat olmuş. 5k online var sw de neden bu adamlar sürekli benle ugraşıyor diye ?

Caveman

The Knight Online Player
12 Tem 2015
1
0
1
33
Ahaha tesadüfen baktım konuya SS leri atan prestij miş. Bu adam bulduğu slota 2 -3 Pri yle gelip slotu almaya çalışan bi adam. Adam gibi konuşursun anlamaz. Urukta aynısını yapıyodu geçen gün clandan bi kaç kişi Doom soldier dönerkende aynısnı yaptı. Valla başka birine Quest çekse cezasını alsın derim ama bu adam hak ediyo inşallah açılır cezan sorun olmaz kardeşim dikkat edersin bidaha sende

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
Ahaha tesadüfen baktım konuya SS leri atan prestij miş. Bu adam bulduğu slota 2 -3 Pri yle gelip slotu almaya çalışan bi adam. Adam gibi konuşursun anlamaz. Urukta aynısını yapıyodu geçen gün clandan bi kaç kişi Doom soldier dönerkende aynısnı yaptı. Valla başka birine Quest çekse cezasını alsın derim ama bu adam hak ediyo inşallah açılır cezan sorun olmaz kardeşim dikkat edersin bidaha sende
kardeşim ben hiç bir zaman uruk a gelmedim hiç bir zaman 3 priest olmadık hep 2 arkadaşız bizim elimizdeki itemler yanmadıgı için ezik görüp sürekli ks geliyorlar bizde 2 kişiyiz bu yüzden ama hiç bir zaman quest ne bir baska mob çekmedim.

rythim

The Knight Online Player
27 Haz 2015
52
0
6
Bide sen bukadar masum bi oyuncusun burda bazı şeylerden öyle görünmekte ya. Acaba kimsenin aklına gelmezmi bu sadece 10 dk da attığım ss lerde 6-7 tane adam bana musallat olmuş. 5k online var sw de neden bu adamlar sürekli benle ugraşıyor diye ?
sen kendi agzınla demişssin yok deruya gidiyorm yok uruga gidiyorm yok eslanta gidiyorum heryer dolu diye herkez biyerlerde ekmegının peşinde slota gozune kestirdiginde gelip quest hepmde 5 10 dk ayarla sürekli çektin ben senı uyardım yapma ssini çektim foruma koyarım bişey olmaz dercesine devam ettın daha neyin savunmasını yapıyorsn ayrıca macro dedigin bende ki bulunan rogue pedalıdır ve oyuncuların % 90 ından bu gibi pedal x7 mauslar ve klavyeler mevcuttur

3 5 gündur orda kasıyoruz ks geliyor diger slota geçiyoruz slot boşalınca oraya geçiyoruz slotu sahiplenme gibi bir derdimiz yok . slotta kutu alamıyorsak diger slota geçiyoruz biz senın yaptıgını yapmıyoruz .quest çekmiyoruz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri kararını vermiştir , attack ban kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...