nedensizsevmek lutfen artık yetkili birisi ilgilensin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nedensizsvmk

The Knight Online Player
24 Haz 2015
7
0
1
Karakter Adı:nedensizsevmek Hesabın Kapatılma Tarihi:23,06,15 Hesabın Kapatılma Sebebi:multi kulandım Savunma: ( multi kulandım ) birdahda böle birsey yapmayacagım bunun adına öncelikle Gmlerden ve kogame ailesi olan AcemiCilgin SanJoseSexyyyy ParadiseKiLL grkmyvz AliMUTLU ve tüm kogame Oyunculardan özür dilerim, yaptıgım büyükk bi hataydı bana yardımcı olacagınızı umuyorum Serverinizde oynamaya devam etmek istiyorum emekleriminde bosa gitmesini istemiyorum Üyeliğimin banının açılmasıntalep ediyorum tsk hayırlı ramazanlar id maggo nick nedensizsevmek hayırlı ramazanlar iyi calısmalar

( ayrıca maggo adlı üyeligime giriş saglıyamıyorum oyuzden yeni üyelik aldım bir daha konu açtım .. ) 1 tane pazar char soktum diye ban yedim hic bir uyarı almadım simdi diceksiniz bana uyarı olamdan ban olmuyor size oruç oruç yalan solıcek halı myok daha çekip banlamışsınız charı ama eyw ole olsun dedınız olsun uyardınız olsun ama artık ayrdımcı olun 10 tane tıcket attım bu serverın eski userlerindenim artık gozunuzu sevim ilgilenin yaptımız hata anladık 40 50 gb ıtemım gitti charımı acında duzgun bi oyun oynıyım ALLAH askına dıyorum artık ALLAH rızası için acın charımı oynumu oynıyım lütfen .. ! artık dıcek bseyım kalmadı yada acmıcaksanız solyın 30 tl gıdım hdd alıyım size yalvarmıyım burada. .

nedensizsvmk

The Knight Online Player
24 Haz 2015
7
0
1
acemicilgin' Alıntı:
Tekrar tekrar konu açmak aleyhinize olacaktır.
Sabırla bekleyiniz.
keyfimzie açmadık kardesim acıkaldık orda sende her dk zıt gidiyorsun kardeş senden olumlu hc bır cvp bekllemiyorum. . ve bunda cok samimiyim :)

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
acemicilgin' Alıntı:
Sabırla bekleyiniz.
Bende keyfimden zıt yorum atmıyorum sana.

Olanı söyledim.

Yeni üyelik ile eski konunu takip edebilirdin.

nedensizsvmk

The Knight Online Player
24 Haz 2015
7
0
1
acemicilgin' Alıntı:
Sabırla bekleyiniz.
suan tıcket attım uyelgıı almak ıcın forumaa bazı hatalar var onlarıda bıldırdım . !

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Kişinin açıklaması yalan , 2 den fazla char sokuldu.

Kanıt :

Karar : Reddedildi

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...