NightMare'den Şahsıma Hakaret

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Savaşta Command Notice uyardığım halde kötüye kullanmıştı. Uyardığım halde devam eden şimdi diğer hesabıyla bana pm'den hakaret ediyor. Ben bu tarz insanlarla uğramıyım diye cevap bile vermemeye çalışırken bu tarz laf yapmaları can sıkıcı. Gerekli cezayı alsın ve akıllansın artık.

Direk link : https://i.hizliresim.com/8bmvga.jpg

Ayrıca Juri üyesiyim diye sen istediğin zaman TS3'e gelip senin zırvalarını da dinlemek zorunda değilim dostum.

onestepto

The Knight Online Player
10 Tem 2015
9
0
1
hala aynı konusma sekli yetkini kötüye kullanıyorsun arkadaşım senin yaşın kaç acaba bana dostum gibi kelimeler kullanıyorsun yok hayır oyunda makam sahibi oldun diye kendini kral mı zannediyorsun duellona lütfen yetkiyi kime verdiğinize bakın ve bizi kimlerle uraştırdıgınıza ve o car arkadaşımın bütün ss atsana ben attım hiç bir harf kaçırmadan bu resmi incelerken lütfen benim ss inceleyin ondan sonra görün özelikle dedim pm de ben onestepto crwly diye burda gene isim karalamak için hemen başka karakter kullanıyor bu oyun içi bozukluk degil arkadaşın benım sahsıma yakmak istediği bir konu... akıllansın artık derken -18 yaş kelimeleri kullanarak bu tarz rencide edici emiri vaki kelimeler kullanma tek kişinin kararıyla olucak bir konu degil bu başka juri üyeleride var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Ben sana tek kelime hakaret etmediğim için bütün konuşmayı atmadım. Sen atmışsın işte Yöneticiler incelesin baksın ona göre karar versinler. Ayrıca dediğim gibi bu oyunda juri olmam konuşma şeklimi inan hiç değiştirmiyor. Ben bu oyunda senin ırkında ilk royal basan clanım. Senin ırkında 1. clan benim. Senin ırkında Şuan 2. sıradayım. Istesem Karesiz dragon u vermezdim. Eğer istersem Np Recovery basıp Kareli dragon alırım. O yüzden bu saydıklarımın yanında Jurilik en arkadan geliyor. Kendi Emeğimizle yaptık biz bunları Juri olduk diye kimse tarafından verilmedi.