OL4F Hakkında ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Wanderer_35

Banned
22 Haz 2015
78
0
6

YAPILAN HAKSIZLIK VE EMEK HIRSIZLIÄžI KARŞISINDA HIÇBIR ŞEKILDE GERI KALMAYACAÄžIMI BELIRTMEK ISTERIM.

BUGÜN BU ETIKSIZLIÄžI VE ÇOCUKLUÄžU YAPAN INSANLARA KARŞI YARIN MAHKEME BAŞLATACAÄžIM.

HIÇ KIMSEYE BU HAKKIMI YEDIRECEK KADAR UFAK DEÄžILIM. ÇOCUK DEÄžILIM.

BELIRLI MIKTARDA PARA YATIRMIŞIM HEPSININ DEKONTU DURUYOR.

ADAM AKILLI CEVAP VERILMIYOR. KAFASINA GORE BANLIYOR ILLEGAL BI DURUM OLMADIGI HALDE.

BILISIM SUCUDUR BU. VE HICBIR SEKILDE GERI KALINMAYACAKTIR.

BU MAHKEME KONUSMAK ICIN ANLASMAK UZLASMAK ICINDIR.

EGO TATMINI ICIN DEÄžIL.

MAHKEMEDE SADECE EGO TATMINI SEKLINDE CEVAP VERILIP KENDI KAFASINA ESENI YAPILIYOR.

BU IŞIN PEŞINI BIRAKMAYACAÄžIM. HAKKIMI BÖYLE INSANLARA YEDIRMEYECEÄžIM BU BÖYLE BILINE.

HERKESIN YERI YURDU BELLIDIR. KIM OLDUÄžU BELLIDIR.

0zzy

The Knight Online Player
30 Haz 2015
28
0
1
Ben Bu pm Kscıne baktıgımda bı reklam görmedim fakat bu OL4F sureklıde bu oyunda aktıf olan kısıdır mantıklı olarak dusunuldugunde bu adam reklam yapmaz kı reklam yoktur sureklı aynı clanındakı kısıler ve sureklı oyun ıcersındekı arkadaslarıyla konustugu gorulmustur ban bu karar ıcın cok agır gelmıstır. bu konu hakkında bızzat bızde destegımızı surdurecegız.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

Wanderer_35

Banned
22 Haz 2015
78
0
6
BEN CHATTAN SHOUTTAN YAZMADIGIM SURECE GEL VATANDAS GEL SU OYUNA GIR BU KO YA GIR DEMEDIGIM SURECE REKLAM SAYILMAZ. VE BU YUZDEN KIMSEYE BAN ATILAMAZ. BU BIR HAKSIZLIKTIR. PM'DEN YAPTIGIM KONUSMALAR OZELDIR. BAKILAMAZ !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...