Oyun içi TL ile item satışı.

LonelyDay

The Knight Online Player
28 Eki 2015
17
0
1
bakın terbiyesize oyundan tl item satıyor yakıştıramadım hiç kendime :) ne yapalım sizin gibi insanların emeklerini çalıp gbye çevirip sizin gibi haram lokma mı yiyelim öyle mi satalım? bırakın bu yalakalıkları kalıbınızın adamı olun kimin ne olduğunu bilen biliyor.

DarkTranquillity

The Knight Online Player
27 Eki 2015
28
0
1
kimin emeğini çalmışız boş konuşmakla olmuyor işte deve işte hendek , forum burada ispatla bekliyorum ? Ben açık adresime kadar veririm isteyen gelir pc'mi de kontrol eder illegal bir durum var mı diye , yaptığım satışlar da alımlar da oyun ve forum kurallarına uygundur senin boş konuşmaların beni ilgilendirmiyor . Şuan tek ilgilendiğim bu olay ' https://i.hizliresim.com/LE6d1V.jpg ' gerekli cezayı bekliyorum.

LonelyDay

The Knight Online Player
28 Eki 2015
17
0
1
demogoji yapma boş yere çoluk çocukla uğraşacak değilim ego tatminini başka yerde yap germe beni daha fazla ha senin için kendime mute attırabilirim ufaklık

DarkTranquillity

The Knight Online Player
27 Eki 2015
28
0
1
istediğin kadar gerilebilirsin boş yapma yeter birşey diyorsan ' haramdan helalden ' bahsediyorsan hakkı da bilirsin ispatınla gelirsin bekliyorum ' evladım '

LonelyDay

The Knight Online Player
28 Eki 2015
17
0
1
fazla tantana yapmaya gerek yok keyfine bak burada hesap versen ne olur ban yesen ne olur hesabı başka yerde soracaklar orada verirsin hesabını :) hadi kolay gelsin sana

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Theknightonline forumuna zaman ayırıp konu açtığınız için teşekkür ederiz.

Oyun içi TL ile item satışı yasaktır. 48 saat uyarı mutesi atılmıştır.