Oyuna Ilk Başladıgımda 6500 USER VARDI....

mymurat1

The Knight Online Player
28 Haz 2015
40
0
6
Oyuna ilk başladıgımda online 6500 user vardı 5500 oldu şuan 4500 nereye gidiyor server kapanma yolunamı ? 1 haftada 1.000 user düşüyorsa demekki bi yerlerde bi yanlışlık var.

BDW 59 lvl olmama ragmen .çekmiyor (Almıyor) bdwlerde sıkıntı var zaten +60'ı hiç kabul etmiyor.

Oyunda LAG var.

CZ BOŞ

Sadece Maradon pazar var. Allah Sonumuzu Hayır etsin.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Ardream için user az olabilir fakat akşamları çok güzel pk oluyor. cswleri konuşmaya gerek yok bence bir tek savaş saatleri biraz sıkıntı onlarda düzeltilirse çok daha keyifli olabilir.

mymurat1

The Knight Online Player
28 Haz 2015
40
0
6
Sen boş mesaj yazıyorsun dostum dediklerimle dediğinin alakası yok sen en iyisi benim konularıma yorum yapma. Adminleri yağlamakdan başka birşey yapmıyorsun

selimjoseba

The Knight Online Player
4 Tem 2015
85
0
6
Merhaba Userin düştüğünün farkındayım ama emin ol çaba göstermeden bir yerlere gelmeye çalışan insanlar yığını oyundan ayrılma kararı alıyor. bu saatlerde userin düşmesi normal gece 5k üstü user olduğunu görüyorum. hoşuma gidiyor.serverin kemiğini oluşturan baya oyuncu var bunada eminim. iyi forumlar.

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
User nasıl düşer ? sitede yazan 5k + user o an online olanlar değil toplam user sayısı değil mi ? e hesap silinemediğine göre nasıl düşer ?