oyunun kısır döngüsü ve bırakılma noktası

Orion

The Knight Online Player
4 Haz 2015
9
0
1
Birkaç kere daha dile getirdim bu olayı 2 inv. item basıyorum 10 tane item +6 ya geçiyor +6 dan 1 tane 7 olmuyor inanın bana çok saçma sisteminiz var..Basan basıyor anlıyorum ama 6 gündür deniyorum ard arda bir kere basamadım sanırım sıkıntı bende! iyi oyunlar the ko ailesi kolay gelsin

Orion

The Knight Online Player
4 Haz 2015
9
0
1
Ha birde cz de user yok diyorsunuz kardeşim item yapamıyoruz ki cz ye pk ya çıkalım bi takılarımı tamamlayabildim bunca zamandır nasıl çıkacaksın cz ye +7 lan bu +7 +10 değil

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Merhaba
Upgrade işlemi tamamen şansla alaklıdır. Veritabanındaki oranlara göre zar atar ve o zar sistemi %10 dan örnek vermek gerekirse

%10 = 1000

%100 = 10000

Şeklinde veritabanında yazar.

Bunun kaynak koddaki hesaplaması sorunsuz yapılmaktadır. Upgrade sistemimizde bug bulunmamaktadır.
Bu konu hakkında yetkililer tarafından daha önce açıklama yapılmıştı.

Orion

The Knight Online Player
4 Haz 2015
9
0
1
Istediğini açıklabilir güzel kardeşim sonuç itibari ile orta derecede zorlukta bir pvp serverda oynuyoruz anlatabiliyormuyum bir olmaz iki olmaz üç olmaz ama dördüncü seferde mutlaka olmalıdır ben 6 kere denedim diyorum bana şanstan bahsedilmesin lütfen :D

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Orion' Alıntı:
Istediğini açıklabilir güzel kardeşim sonuç itibari ile orta derecede zorlukta bir pvp serverda oynuyoruz anlatabiliyormuyum bir olmaz iki olmaz üç olmaz ama dördüncü seferde mutlaka olmalıdır ben 6 kere denedim diyorum bana şanstan bahsedilmesin lütfen :D
Sizin mantığınıza görede

Ilk seferde 7 ye item geçiren birisi

' çok kolay bir server ben burayı bırakıyorum ' diyebilir.

NOT: Upgrade işlemi tamamen şansla alaklıdır.

Orion

The Knight Online Player
4 Haz 2015
9
0
1
Olayın şans ile alakalı olduğunun farkındayım o zaman bende sana şu soruyu yönelteyim yaklaşık 2 haftadır oynuyorum 1 hafta level kastım 1 haftadır da maden ve upragede yapmaya çabalıyorum takılarımı tamamladım herşey iyi güzel +7 shell set warrior pazarda dolaşırsan 40-50 gb arasında tamamlarsın +7 ii bile 7.5-8 gb arasında yani nerden baksan 55 gb paraya ihtiyaç duyuyorum şuan madende yapayım diyorum madende günlük 2-3 gb kasılıyor kardeşim sabaha kadar bıraksan 5 gb olsun 55:5=11 gün yapar inan bana 2 küsur haftadır oynuyorum daha 2 hafta uğraşmak pvp server için çok abes bir durum hele de gel git ler oluyorsa gün içersinde

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Orion' Alıntı:
Olayın şans ile alakalı olduğunun farkındayım o zaman bende sana şu soruyu yönelteyim yaklaşık 2 haftadır oynuyorum 1 hafta level kastım 1 haftadır da maden ve upragede yapmaya çabalıyorum takılarımı tamamladım herşey iyi güzel +7 shell set warrior pazarda dolaşırsan 40-50 gb arasında tamamlarsın +7 ii bile 7.5-8 gb arasında yani nerden baksan 55 gb paraya ihtiyaç duyuyorum şuan madende yapayım diyorum madende günlük 2-3 gb kasılıyor kardeşim sabaha kadar bıraksan 5 gb olsun 55:5=11 gün yapar inan bana 2 küsur haftadır oynuyorum daha 2 hafta uğraşmak pvp server için çok abes bir durum hele de gel git ler oluyorsa gün içersinde
Bu sizin şahsi görüşünüz.

Burada oynayan bütün oyuncular bu dediklerinizi zaten bizzat yaşıyorlar.

Ve bunu kabul edenlerin hepsi şuan oyun oynamaya devam ediyorlar.

Kabul etmeyenleri zaten kimse zorla tutmuyor.

Son olarakta Istek&Öneri kısmına bu konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaştığınız bir konu açabilir yetkililerden görüş isteyebilirsiniz.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Pk ya çıkamıyoruz demiş arkadaş ben dahil bir çok kişi +6 +5 ile pk atmaktadır +7 e item zor olabilir. ama sadece size değil arkadaşlar farm serverda oynuyoruz

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Orion' Alıntı:
pvp değil hocam farm server burası

Prometheus

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
Pk ya çıkamıyoruz demiş arkadaş ben dahil bir çok kişi +6 +5 ile pk atmaktadır +7 e item zor olabilir. ama sadece size değil arkadaşlar farm serverda oynuyoruz
Farm serverda olması gereken de bu zaten kimse 2-3 haftada +7 setle czye çıkamaz, sonuç olarak o bastığın +6 itemlerle czye çıksan çoğu adamı sende kesebilirdin diye düşünüyorum

Aveira

The Knight Online Player
11 Haz 2015
8
0
1
Öncelikle cz ye çıkman için full item olmana gerek yok ama item basma olayıda öyle acaip zor bir durum değil.Trina gayet yardımcı oluyor.Ilk haftadan 7 shell set yapmış biri olarak söyleyebilirim.Tabi kimse pk çıkmadığı için şuan itemler satıldı.

SonGoku

The Knight Online Player
14 Haz 2015
6
0
1
Czye çıkmamış adamlar boş konuşuyorlar, cz'de pkda var adamda var.Bazı zamanlar azalma oluyor ama bu normal herkes aynı anda çıkacak diye bi kural yok.Akşam saatleri czde gayet güzel bazen humanlar bastırıyor bazen karuslar.Upgrade olayıda çok farklı bişey kimi 1 item geçiriyor kimi 10 geçiremiyor burda sisteme suç bulmak yanlış.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspherespagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru